Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín
Praktický a tělovýchovný lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna

W

PAN DOKTOR; u něj pacient není jen "případ". On i sestřičky si zaslouží jen slova uznání - svou profesi vykonávají jako poslání.

Jsem s panem doktorem naprosto spokojený! Vstřícný, chápavý, skvělý přístup...

Navštěvuji lékaře Nečase již několik roků a vždy jsem odcházel maximálně spokojen. Dobrý přístup, správné diagnózy, velmi dobré prostředí a atmosféra - včetně přístupu sester.

Pokud mohu někoho hodnotit, musím jej znát pokud možno co nejvíce. Tohoto doktora znám už několik desetiletí. Napřed jako doktora sportovního, a po sléze jako jeho pacient. Mám asi štěstí , že k doktorovi chodím jen když třeba potřebuji nějaké potvrzení. Také bych měl napsat , že pan doktor má docela bohaté zkušenosti ze světa a opravdu zažil lecos. Být na lodi lodním lékařem znamená umět vše. Včetně jazyků. Jinak jsem od něj dostával i rady "mimo mísu" . Když jsem si stěžoval že se mi špatně dýchá, tak mně vyhnal na váhu a co následovalo bylo jasné. Napřed sundej deset kilo, a pak si přijď stěžovat. Nebo když mně moje životní situace dostala docela na dno, našel neformální nápravu a hned jsem vše viděl jinak.
Je někdy trochu specifický, protože jako sportovní doktor musel někdy svoje pacienty patřičně "usadit" a pak je léčit, ale nic špatného jsem od něj nikdy nezažil a nutno podotknout, že jsme pořád už asi 25 let přátelé a proto musím tuto "mediální hvězdu" jak mu říkám jen pochválit.

Pan doktor má milión zájmů, ale pacient mezi němi není.

Pan doktor se pacientovi věnuje se vší péčí a citlivým přístupem. Ochotně zodpoví všechny dotazy a bere pacienta jako člověka s příběhem, nikoli jen nemocný kus "těla". Doporučuju

suprový lékař mě hodně pomohl měl jsem i jiné lékaře ale nic moc MuDr.Nečas je nej

profesional

v pohodě