MUDr. Lubomír Dimter

Zubař Více

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.
Československé armády 413, Hradec Králové

Pan doktor Dimter je specialista ve svém oboru. Měl jsem celkem strach (asi jako každý), ale Pan doktor mi podal ruku a začal povídat o evoluci a o tom že osmičky jsou prostě špatný a že většinou musí ven. Byl naprosto klidný, první injekce nebolela vůbec, druhá trochu. Zub byl sklopený a neprořezaný, proto se musela část kosti a dásně osekat a zub odhalit. O tom jsem vůbec nevěděl, řezání zubu jakousi rozbruskou též nebolí akorát to je rachot :D nejméně příjemné je samotné dolování zubu a jelikož ten můj šel hůř ven, bylo pokusů o vytažení více a také se musel hodně rozřezat .. i přes lehce zhoršený průběh trhání celý zákrok od injekce trval 15-20 minut takže paráda. Pan doktor pracoval s naprostým přehledem a potom jsme ještě kamarádsky "pokecali" :) Asistovaly mu dvě slečny z UHK takže taky pohoda :D Naprosto doporučuji !!

Dnes jsem byla na trhani dolni osmicky. Ze zubaru mam strach, ale tento doktor me ho zbavil. Pusobil na me jako kouzelny dedecek z pohadky. Vse vysvetlil a zub byl za deset minut venku. Moc diky :-)

Ve středu 2. dubna 2014 mi MUDr. Dimter v Hradci Králové vytrhl moudrák. Byl velmi milý a během 10 minut byl zub venku. Ovšem, co se dělo poté, jsem si nedokázala představit ani v tom nejhorším snu. To, že jsem otekla, jsem brala jako naprosto normální věc. Ale jelikož se otok, nemožnost cokoliv polknout a bolesti rapidně zvětšovaly a nepomáhaly ani výplachy ze šalvějového čaje, tak jsem v sobotu 5.4.2014 skončila ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové. Tam mi mimo jiné řekli, že výplachy moji situaci ještě více zhoršily, protože po vytržení zubu se vyplachovat nesmí a absolutně nechápali, že se mi tohoto základního poučení po vytržení zubu nedostalo. Strávila jsem tam 5 dní na infúzích (hromada antibiotik, léků na tlumení bolesti, výživa - jelikož jsem nemohla polykat), poté dalších mnoho dní, než jsem byla schopná otevřít ústa natolik, aby mi mohli zapomenutý nerv, který zjistili při rentgenu, odstranit. Několi dní mi dokonce hrozilo, že mi budou muset rozříznou krk zvenčí, aby mi dali dren a mohl tak vytékat hnis. Antibiotika však naštěstí zabrala natolik, že se hnis začal vstřebávat. Při odstraňování nervu 14.4.2014 v nemocnici zjistili, že mám dokonce rozprasklou kost kolem vytrženého moudráku. Odstraňování nervu nešlo vůbec snadno, protože byl zapomenutý nerv zatlačen do kosti, takže mi museli velký kus kosti obrousit. Hromada antibiotik, které mi zachránily život, mi ale zničily žaludeční, střevní a poševní prostředí, takže jsem pár dní po propuštění z nemocnice znovu skončila na kapačkách. Nyní do sebe cpu probiotika horem i dolem a snažím se dát už konečně do kupy. V pátek - přesně měsíc po vytržení zubu - 2.5.2014 jsem byla na vytažení 3 stehů a kontrolu. Měsíc duben se tak pro mě stal kvůli nevytrženému nervu při odstraňování moudráku měsícem plným bolesti, strachu, zoufalství a bezmocnosti. Kateřina, 33 let, Hostinné

Perfektní přístup celého personálu. Trhali mi horní 8 a vše naprosto v pořádku. Pan doktor vše vysvětlil. Byl citlivý a lidský. Nic nebolelo a bylo to hotové za 10 min. Po zákroku mi dali letáček, jak se zachovat po takovém zákroku. Jen jsem první dva dny zuby chladila a ani jsem nepotřebovala žádné prášky na bolest. Super!

Velmi příjemný,hodný a šikovný zubař.Moudrák byl za chvíli venku.

Ještě nikdy jsem se necítíla tak dobře v ordinaci i když se jednalo o ležatou osmičku a šílený strach ,tak PAN DOKTOR byl naprosto ůžasny a profesionál .Dávám mu velikou pochvalu a moc mu děkuju

Velice citlivý přístup k pacientovi, veliká spokojenost.
V neposlední řadě musím zmínit nadstandardní vybavení stomatologické ordinace.
Rozhodně doporučuji zejména na těžší zákroky.

Zatím nejlepší a nejcitlivější lékař, co jsem poznala. Byla jsem u něj 2x na extrakci dolních osmiček. Vše vysvětlil, má smysl pro humor, vnímal co mi bylo nepříjemné, uklidnil. Navodil atmosféru dokonalé důvěry. Zákrok vůbec nebolel, trval skutečně velmi krátce, ani po odeznění analgetik jsem bolest necítila. Napuchlá jsem samozřejmě byla, ale průběh přesně takový, jak mě předem informoval. Po zákroku dal letáček s podrobným popis, jak se o sebe po zákroku starat a jaký je standartní průběh.

Měla jsem ležící 8 vpravo dole a tlačila na 7. Můj doktor - zubař mi doporučil MUDr. Dimtera, protože jsou v jejich ordinaci lépe zařízení a tyto zákroky dělají poměrně často. Měla jsem z toho strach, ale po příchodu do ordinace mi pan doktor Dimter vše vysvětlil, co přesně bude dělat. Zákrok netrval snad ani 30 minut (měla jsem vypnutý telefon) a ani jsem to necítila. Doma jsem to pečlivě chladila, je jenom po zákroku nepříjemné, že se nemůžete ohnout a kousat, ale to je normální. Po týdnu půjdu na k němu na stehy, můj doktor má zrovna dovolenou.
Shrnu to tak, že je pan doktor Dimter je moc šikovný a vyzná se.

vůbec nedoporučuju..byla jsem k němu poslaná na vytržení komlikované osmičky. Po jeho výkonu jsem dva měsíce lítala po zubařích než se přišlo na to, že mi tam nechal úlomky kostí. Musela jsem tedy k němu na "opravu" nejen že mi chtěl injekci píchat úplně na druhou stranu, ale nakonec mi ji omylem zapích do jazyka, takhle mě tímto na celý zbytek dne umlčel....už je to půl roku a já po jeho zákroku stále necítím spodní ret, podle mojí zubařky zřejmě došlo k narušení nervů. A i přes jeho opravu to není tak jak by mělo. Možná neměl jen svoje dny, možná, každopádně mě by už k němu nikdo nedostal!!!!!!!