Ľubica Mesarošová, psychoterapeut Strančice

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Slovenština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: jiné místo Jiný

Paní psycholožka je přívětivá a neformální, pozorně naslouchá a zároven dokáže komunikaci řídit tak, aby kromě vyslechnutí mohla dát i svůj pohled na věc a nezůstalo u pouhého svěření se.

Umístění: jiné místo Jiný

Z mojej skúsenosti jeden z najlepších psychológov, akých som mala možnosť poznať. Odbornosť, profesionálny prístup,ľudskosť, empatia. Pani Ľubka má veľmi dobré "navádzacie" schopnosti, ktoré mne osobne veľmi pomohli pri riešení mojich problémov vlastnými silami a taktiež pri získaní nadhľadu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Pani Ľubica Mesarošová bola velmi mila. Bola som u nej kvoli synovi, s ktorym nam viazne komunikacia . Pani Mesarošová sa snazila moj problem pochopit, citila som sa pri nej uvolnene, coho som sa bala, nakolko to bola moja prva navsteva psychologa. Sice sme moj pripad rychlo uzatvorili, nakolko so synom je, nastastie, vsetko v poriadku, som vsak rada, ze vcelej situacii mam teraz jasno.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Zatím moje první návštěva, ale setkání bylo příjemné a přínosné. Určitě budou pokračovat a objednám se na příště

G
Umístění: jiné místo Jiný

Mgr. Mesarošová je pravý profesionál. Jsem ráda, že jsem měla možnost ji potkat a začít s ní terapii. I když upřednostňuji vždy muže, protože mám z žen trochu strach, Mgr. Mesarošová mezi ně rozhodně nepatří a na každé etkání se těším.

Umístění: jiné místo Jiný

Na paní psycholožku jsem se obrátila kvůli pohlavní identitě mého šestnáctiletého dítěte. Sice má ve své orientaci jasno, ale neumí zvládat nástrahy života či reakce okolí. Zároveň se potýká se změnou školy, jak to přijmou profesoři, spolužáci. Rovněž je tu nespočet dalších otázek týkajících se společného bydlení na internátu, převlékáren atd.. Konzultační hodiny jsme měli celkem 2x, vždy po jedné hodině. Jednu v listopadu 2021 a další v dubnu 2022. Pokaždé nám konzultace přinesla do určité míry zklidnění, že na to nejsme sami. Zároveň odpovědi na nějaké otázky. Dítě se cítí pochopeno, má možnost projednat své potřeby a pocity také s někým, kdo je k tomu fundovaný. Už v průběhu prvé konzultace se uvolnilo a dokázalo otevřeně mluvit o svých pocitech. Paní psycholožku doporučuji – je vlídná, naslouchající, věnuje se dítěti, umí pochopit jeho pohled na věc a zároveň mu nabídnout cestu jak se něčemu postavit či jak vidět problém jinak (že to vlastně nemusí být vždy problém). To považuji za významný přínos, že z pohledu dítěte „velké“ problémy umí zvrátit do stavu, kdy se dítě jimi vlastně přestane zabývat. I po druhé konzultaci víme, že se zase na paní Mesárošovou za nějaký čas obrátíme.

Umístění: jiné místo Jiný

Pani Mesarošová mi pomohla s emocionálnymi problémami a záležitosťami, na ktorých som už pracoval ako aj rozpoznať tie, ktoré som si ešte vôbec nevšimol. Vďaka tomu som si vytvoril nové pohľady, ktoré su konstruktívnejšie a zjednodušujú mi život v určitých oblastiach.

Pani psychologička hovorí veľmi dobre po Slovensky, je motivovaná a ja osobne mám pocit, že jej záleží na tom, aby fakt pomohla.

Ľ
Umístění: jiné místo Jiný

Choroba radikalne zmenila moj zivot a prave v tom obdobi, mi don vstupila pani psychologicka Mesárošová a pomohla mi vyrovnat sa so situaciou v ktorej som sa ocitla, za co jej velmi dakujem. Pri kazdej konzultacii bola vzdy dobre naladena. Hladala a ponukala mi konstruktivne riesenia. Vzdy bola velmi empaticka.

Umístění: jiné místo Jiný

Tato paní psycholožka mi velmi pomohla v situaci, kdy jsem akutně potřebovala krizovou intervenci. Sezení s ní pro mě znamenala velmi osvobozující a uvolňující chvíle během nečekané, velmi náročné životní situace. Poskytla mi akutní pomoc a každé naše online sezení mi dodalo novou energii vypořádat se s tím, co se děje i naději v sebe samu. Velmi mi vyhovuje citlivý přístup paní psycholožky. Vždy mi pečlivě vysvětlila, co se v mém životě pravděpodobně odehrává, jaká jsou pro mě možná řešení, abych se cítila lépe. Zkrátka mi dala možnost porozumět tomu, co se právě děje a zorientovat se ve svém životě i přijmout skutečnost, což pro mě bylo nejspíš nejefektivnější pomocí. Jsem nesmírně vděčna, že jsem narazila zrovna na tuto paní terapeutku. Pro mě nejlepší psycholog z těch, které jsem kdy oslovila. Hledáte-li akutní pomoc, vřele její služby doporučuji!

Umístění: jiné místo Jiný

Na Lubicu jsem se obrátila v těžké životní situaci a jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě ji.
Moc milá, vždy ochotná vyslechnout a poradit.
Vždy jsem se na konzultace těšila a po nich jsem byla nabitá pozitivní energií.
Po několika měsících sezení byla první člověk, kterému mne napadlo zavolat, když se mi v životě stala tragická událost.
Věřím tomu, že díky ní jsem překonala nejtěžší životní chvíle.
Pokud hledáte psychologa, Lubicu doporučuji na 100%

• Deprese