Adresy (2)


Soukromý pacient (bez pojištění)Individuální psychoterapie (50 minut) • 1 500 Kč

Konzultace • 1 500 Kč

Konzultace 50 min • 1 500 Kč +1 Více

Psychoterapie • 1 500 Kč


Předboř č.e. 18, Strančice
Equita Therapy, z.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)Konzultace 50 min • 1 800 Kč

Zkušenosti

O mně

Mám moc ráda práci s dospívaícími, indviduálně, i ve skupině. Dlouhodobě jsem pečovala o středošolské studentky z rozvrácených, neúplných, sociálně sl...

Více


Ukončené školy

 • Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach

Specializace

 • psychoterapie
 • psychoanalýza

Fotografie


Znalost jazyků

 • Čeština,
 • Slovenština

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


V Jámě 8, Praha

1 500 Kč

Equita Therapy, z.s.

Ostatní služby


V Jámě 8, Praha

1 500 Kč

Equita Therapy, z.s.V Jámě 8, Praha

1 500 Kč

Equita Therapy, z.s.


Předboř č.e. 18, Strančice

1 800 Kč

Equita Therapy, z.s.V Jámě 8, Praha

1 500 Kč

Equita Therapy, z.s.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: jiné místo Jiný

Každé jedno sedenie je výborné so zameraním na to čo práve človek potrebuje. Odporúčam.

Ověřený profil
Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

K paní psychoterapeutce docházím již několik měsíců a díky své empatii mi pomohla lépe chápat samu sebe i okolí. Mohu jen vřele doporučit.

Č
Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Velice děkuji, za pomoc mé dceři. Díky Vašemu profesionálnímu přístupu se její psychický stav velmi zlepšil.

V
Umístění: Equita Therapy, z.s. Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní psychoterapeutka je velice příjemná, docházím k ní 3 měsíce a jsem s ní velice spokojen. Oceňuji zejména vysokou empatii. Mohu jedině doporučit!

A
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Equita Therapy, z.s. konzultace

Paní psychoterapeutka je velmi příjemná, sympatická a empatická. Chodím k ní pravidelně a vždy se na sezení moc těším. Velmi dobře s člověkem vše probere a vytuší, čemu je potřeba se věnovat více. Po sezení si člověk vždy něco odnese nad čím může přemýšlet a v čem se v životě zlepšovat. I přes to, že jsem měla z prvního sezení velký strach a nevěděla, co očekávat, hned po příchodu se strachy rozplynuly. Za sebe moc doporučuji!

P
Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Po dlouhé době v přesvedčení, že situaci zvládnu sám jsem se rozhodl, že vyhledám pomoc psychologa, trpěl jsem depresemi po rozvodu. Dostal jsem tip od známé na Mgr. L. Mesárošovou, která mi do 2 dnů poskytla termín. Byla velice příjemná. Okamžitě mi pomohla a vím, že se k ní budu vracet. Rozhodně doporučuju.

K
Umístění: jiné místo Jiný

Lubica Mesarošová je profesionálka, které můžete důvěřovat. Je těžké se někomu otevřít a ještě těžší je najít někoho, kdo vám porozumí a pomůže. Paní Mesarošová je citlivá a ohleduplná. Vřele doporučuji.

M
Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Úžasna psychologička - ktorá vždy zohľadňuje potreby pacienta a vie poskytnúť odborné poradenstvo a pomoc. Veľmi príjemná a chápavá komunikácia, hlavne čo sa týka aktívneho počúvania. Nastavenie riešení zohľadňuje všetky aspekty problému. Ďakujem

A
Umístění: jiné místo Jiný

Paní Mesarošová je velmi lidská, schopná psycholožka. Umí vyslechnout a nesoudí. Získala jsem díky ní lepší pohled na své situace, pomohla mi zorientovat se a dodala odvahu udělat potřebné změny. A za to jsem ji velice vděčná.

K
Umístění: jiné místo Jiný

Pani Mesarošová je empatická, milá a ústretová. Sú ľudia, pri ktorých sa cítite v bezpečí, viete, že im môžete dôverovať. Presne takú ju poznám. Ďakujem.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chci se zeptat . Je mi 18 let, s přítelkyní jsem měl pohlavní stykcca 6x. Mám strach z toho abychom třeba nezklamal,většinou se stalo, že mirekce nevydrží a musí být třeba 10 min pauza. Nyní erekce nenastává vůbec, mám z toho nervy.kdyz jsem sám je vše v pořádku. Poradíte prosím co dělat? Děkuji

Dobrý den, přečetla jsem si Váš dotaz, a na základě své odbornosti bych ráda odpověděla. Zmiňujete, že s přítelkyní ste míval erekci, která se během styku ztratila a bylo potřeba styk přerušit. V pozadí toho se objevují obavy, aby jste příteyni nezklamal, což je psycholgicky významné. Pohlavní styk je velmi intimní věc a běžný člověk se cítí během něj zranitelný... Zdá se mi pochopitelné, že chcete partnerku během sexuálně uspkojit. Zároveň je však dobré uvědomit si, že uspokojivý sex není založený jen na bezchybné erekci. Mnohem významnější je důvěra ve vztahu, která se projeví právě přirozeným průběhem styku... Co se týče přerušování styku, není to nic zvlášní, kvalitní sex nemusí trvat nepřetržitě desíty minut a někdy si páry přerušují styk úmyslně... Pokud se při masturbaci chová Vaše tělo jinak, ukazuje to, že fyzicky jste v pořádu... Je dobré obrátit pozornost spíš na vztah - co můžete udělat pro prohloubení vztahu? Nejlepší je, když s partnerkou dovedete úpřimně a otevřeně mluvit, třeba i o tom, že Vám moc záleží na tom, aby byla se sexem spokojená... Partnerka možná má zase svoje obavy a představy, určitě se oba uvolníte, když si pohovoříte, jak sex prožíváte. Technicky můžete zkusit i omezit masturbaci. Máte mnoho možností, jak své (i partnerčino) tělo poznávat, zkuste si nechat prostor pro zkoumání a nebojte se o sexu mluvit, vyplatí se to. Přeju všechno dobré, Mgr. Mesarošová

Mgr. Ľubica Mesarošová

Dobrý večer, před rokem a půl mně zemřela doma v náručí manželka o kterou jsem se rok staral. Bylo jí 59 let, mně je 62. Byli jsme spolu 41 let. Samozřejmě na ni myslím a nikdy nezapomenu, ale nechci být do smrti sám, bez přítelkyně. Scházím se s ženou o patnáct let mladší.Má tři malé děti, neplánujeme rodinku ani přestěhování, jednou týdně je nám dobře. Mám dvě dcery, mají svůj život a jedna mi vyhrožuje přerušením kontaktu pokud s ní neskončím. Mám se nechat vydírat? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, přečetla jsem si Váš dotaz, a ráda bych odpověděla na základě své odbornosti. V dotazu zmiňujete, že jste se zcela svodobně a vážně rozhodl navázat novou známost po smrti své ženy. Bohužel nezmiňujete, proč si Vaše dcera tento vztah nepřeje... Mohu si pouze domýšlet, že dcera neschvaluje věkový rozdíl mezi Vámi a novou partnerkou. Také v tom však můžeme zahlédnout možné obavy o Vás, nebo nezpracované emoce z úmrtí své matky... Domnívám se, že pokud má dcera tak silné emoce, tak v tom je "něco jejího", o čem je zřejmě pro ni težké mluvit... Můžou to být i nevědomé strachy - např. o Vás, nebo vztek... V každém případě tohle by odhalila pouze konzultace s dcerou. Z Vaší strany je možné otevřít dceři prostor mluvit o tom, co se ji na Vašem aktuálním vztahu doopravdy tak silně dotýká. Pobídnout ji a ukázat, že máte opravdový zájem ji porozumět. Co se týče konkrétně Vaši otázky, zda se nechat vydírat, tak věřím, že znáte odpověď i vy... Jste dospělý člověk, který se svým životem nakládá odpovědně, dle toho, co jsem si přečetla. Když byla dcera mladší, nejspíš jste ji otcovsky nastavoval hranice, a nyní je to vztah dvou dospělých lidí... V němž jsou také hranice. Na Vás je, aby jste to dal dceři sozumitelně najevo. Můžete se pokusit vyjádřit, co pro Vás nová partnerka znamená (spolčnost, opora...atd), ale nakonec nemusíte svoje konaní nijak obhajovat ani omlouvat. Dát šanci novým začátkům vždy chce odvahu, tak Vám přeju dobré pokračování, jak s přítelkyní, tak s rodinou. S pozdravem, Mgr. Mesarošová

Mgr. Ľubica Mesarošová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Mám moc ráda práci s dospívaícími, indviduálně, i ve skupině. Dlouhodobě jsem pečovala o středošolské studentky z rozvrácených, neúplných, sociálně sl...

Více


Ukončené školy

 • Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach

Specializace

 • psychoterapie
 • psychoanalýza

Stáže

 • Psychiatrická nemocnice Bohnice, sexuologické oddělení

Certifikáty


Fotografie


Znalost jazyků

 • Čeština,
 • Slovenština

Účty sociálních médií