Adresa

Fyzioterapie, Libuše Švecová
Písnická 761/7, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š

Skvělá! Paní Švecová vrátila kvalitu mému aktivnímu životu. Měla jsem stále se vracející problémy se zády - pomocí speciálního cvičení poctivě učenému a kontrolovanému paní Švecovou - jsem se jich zbavila.

Č

Fakt umí !!!!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, trápí mě morbidní obezita (163 cm a cca 125 kg), věk 26 let. I přítel má nadváhu (190 cm a cca 140 kg, věk 44) a chtěli bychom společně začít sportovat. Problém je, že jediné sporty, které mě kdy dlouhodobě bavily, jsou plavání (nepřichází v úvahu, přítel neumí plavat) a běh. Chůze jen tak bez nějakého cíle mě nikdy nebavila a vždy jsem s tím po pár dnech přestala, jízda na kole mě taky nebaví a nevydržím u toho. Zajímalo by mě tedy, zda je vůbec myslitelné, abychom při naší váze chodili běhat. Samozřejmě by se ze začátku jednalo o pomalý běh sotva rychlejší než chůze, nedokážu ale posoudit, jaký vliv by to mělo na klouby a zda by to bylo horší než nesportovat vůbec a nadále se potýkat s obezitou. Děkuji za radu.

Dobrý den,
doporučuji Nordic walking, tzn. severskou chůzi s hůlkami, postupně zvyšovat frekvenci, rychlost chůze. Rychlá chůze je zdravější pohyb, šetří klouby a zapíná všechny svaly v těle než běh. Doporučuji absolvovat nějaký kurz, abyste se naučila správnou techniku této chůze.

 Libuše Švecová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Související vyhledávání