Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Paní doktorka mi operovala křečové žíly na noze. Před zákrokem jsme se několikrát setkaly, důkladně mě vyšetřila, vše podrobně vysvětlila, zajímala se. Po operaci ve velmi příjemném prostředí a kolektivu jednodenní chirurgie v Blansku se též vzorně starala - jak jsem mohla vidět o všechny pacienty. Svou práci odvedla precizně a důsledně nás kontrolovala a poučila, jak se o ošetřená místa dále starat. Chce, aby výsledek byl co nejlepší. Můžu říct, že o své pacienty se stará nad rámec svých povinností, je velmi pečlivá a má lidský přístup. Moc paní doktorce děkuji, chválím a rozhodně doporučuji všem!

S paní doktorkou jsem velice nespokojená. Ani zarostlý nehet u palce neumí vyléčit. Udělala to jen horší. Pokazila mi ho tak moc, že musím navštívit plastického chirurga! K paní doktorce nikdy víckrát nepůjdu.