Zahradníkova 2/8, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

1.5

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

No tak jsem došla do čekárny, pak došla doktorka a tak jsem jí řekla, že chci aby mě vzala nebo objednala, že mám pár vyrážek. Ona řekla že určitě ty na obličeji, tak jsem řekla že z obličeje mi to zmizí, ale že jednu mám takovou stálou a že na nehtě mám nějakou vadu, že jsem na netu četla že s tím zajít na kožní. Ona mi řekla, že doktora nemám obtěžovat radama z internetu. Ale bez internetu bych ani nevěděla že s tím mám jít na kožní, myslela sem že to odroste. A pak jsem ji řekla, že mám na nohách černé nechty, že nevím co by to mohlo být, že se mi to objevilo před 3 dnama. Tak mi řekla že to určitě není nic vážnýho, když to ani neviděla. Pak mi tvrdila že je to nějaká bradavice. Je jasný že nejsem odborník ale bradavici bych asi poznala, a asi by se mi neudělala pod nechtem.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova

pěkný den, dnes jsem poprvé navštívila paní doktorku a bohužel naposledy. koukla na mě a mám prý špatnou plet, ona ne protože se nemaže a nepoužívá mýdlo, asi třikrát se mě zeptala jestli jsem vdaná-jako by to mělo mít vliv na můj ekzém. prý mám stařecké skvrny, no nejsem nejmladší bylo mi už padesát, ale opět nechápu proč to řekla a nezapomněla podotknout, že i když je mnohem starší ona je nemá, no s ekzému nakonec to prý bude asi svrab nebo lupénka a nemám si holit nohy, mám chodit v dlouhých kalhotách.tak fakt nevím,mám divný pocit.

Sestra je strasne důležitá a protivná.

K doktorce: je mi líto, že tohle musím psát, ale má v rukou naše zdraví a nedela s tim vubec dobre veci!
Jakmile jsem vstoupil do cekarny, tak uz z toho prostredi jsem vedel, ze vsechno bude spatně. Ale to mi nevadi... 90% casu z navstevy doktorka si jen s vami povida, pta se na nedulezite a osobni otazky, opravdu to nehorazne zdrzuje... Mel jsem podezreni na urcitou nemoc, tak jsem z nouze sel rychle k ni. Dala mi na to jednorazovou mast. Nezdalo se mi, ze by zabrala. Tak jsem tam sel znova, at me to predepise znovu. Na to jen neco zakecala a dala mi jen nejaky mliko na ekzem! No a samozrejme sem tam musel jit zase, protoze to mast fakt nezabrala. A na to mi rekla, ze se ji to jeste nikdy nestalo, ze by to nekomu nezabralo. Coz je uplnej nesmysl, z mnoha zdrojů jsem si zjistil, ze to nemusi zabrat a ze je dobre si to namazat znova. A druha vec je teda ta, ze jestli vubec to bylo to, co mi diagnostikovala... V zapeti mi rika, ze me musi zapsat a poslat na nas hygienu, jelikoz se problem opakuje a na poprve lecba nevysla. Nevim jestli pak na to zapomnela nebo co, ale pak uz to neresila...

Jeste stale se divim, jak se nekteri doktori vubec mohli stat doktory.

Mé hodnocení je též záporné,sdělila mi,že mám hnidy vší,ale toto nebyla pravda.Jiná lékařka mi napsala Triamcinolon což je lék proti zánětu kůže,takže ne vši,ale měla jsem zánět kůže,tak nevím jak může tato lékařka ještě vykonávat praxi,když nepozná takmobyčejnou věc.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Vyhovuje mi její přístup k pacientům a v diagnostice se u mě nemýlila. I synovi s exémem pomohla. Co se týče syna, tak jsme obešli dermatologů několik a vyzkoušeli mnoho mastí. Nám pomohla. Je sice už starší, ale například s názory nepoužívat drahé krémy, protože je to jen business a marketing, musím souhlasit. Také mi doporučila navštívit s receptem jistou lékárnu, jelikož tam měli jisté akce, ale to myslela nezištně.

K pani doktorce jsem chodila kvuli svemu atopickemu ekzemu a byla jsem s lecbou spokojena. Pomohla mi i s herpesem, nyni jsem nekolik let bez problemu. Pristup k pacientum ma taky dobry, v cekarne pobydou kratsi dobu male deti a tehotne zeny.

U paní doktorky jsem byla jednou, a to proto, že moje lékařka byla nemocná a potřebovala jsem něco řešit akutně. Paní doktorka Halouzková na mě působila zmateně, ani se pořádně nevyptala na anamnézu, můj problém vyhodnotila jako celkem závažný s tím, že se to neobejde bez léčby prášky. Pořádně mi nevysvětlila léky, které mi předepsala (k čemu vlastně jsou a podrobnosti kolem užívání), zato mi doporučila konkrétní síť lékáren, kde si je mám vyzvednout. Po pročtení příbalových letáků jsem se rozhodla léky neužívat a problém se do týdne vyřešil sám. Znovu bych sem nešla.

Dobrý den, pokusím se najít čas a zajdu za paní doktorkou, abych jí tento komentář mohl říct osobně a neměl špatný pocit, že se zkrývám za anonymní komentář:
Paní doktorko - je čas, abyste odešla do důchodu. Vaše rozhodnutí jsou postavena na momentální náladě staršího člověka, který ztrácí kontakt s realitou a jehož odborná kvalifikace dávno pominula.
Na ruce jsem měl dvě obyčejné bradavice. Letmým pohledem jste je nazvala lupénkou. Předepsala jste mi mastičku s kortikoidy. Po aplikaci mastičky se mi obě ruce osypaly bradavicemi, které jsem Vaší mastičkou pohnojil a stimuloval k přemnožení. Nyní jsem byl na opakovaném ambulantním ošetření k jejich odstranění. Naštěstí jsem Vaše ztracené lékařské schopnosti odhadnul jen s malým zpožděním a přešel k jinému lékaři, který jen kroutil hlavou.
S pozdravem,
Zdeněk Toman
e-mail: zdenektoman@centrum.cz

Má dlouholetou praxi a tak se nedivím, že pozná danný problém . Je nejlepší

Nejhorší setkání s lékařem, jaké pamatuji. Sice mě přijala okamžitě, bez čekání, ale diagnózu na mě vyhrkla po deseti vteřinách letmého pohledu, nic mi nevysvětlila, nakonec se ještě pochválila, jak je dobrá, že to tak rychle odhalila, a šla vynadat nějaké Slovence za dveřmi, jak se opovažuje na ni ťukat během polední pauzy. NIKDY VÍC.