Libor Vyskočil, MBA, chirurg Brno

Chirurg

Jugoslávská 11/769, Brno
MUDr. Libor Vyskočil, s.r.o. privátní chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: MUDr. Libor Vyskočil, s.r.o. privátní chirurgická ambulance Hemeroidy, znaménka...

Výborný lékař, empatický, s aktivním přístupem. Mimo jiné na základě rodinné anamnézy pošle pacienta na nutná vyšetření. Odborník na svém místě. Díky za takové lékaře.

Je to perfektní lékař,který vždy pomůže!
Pečlivý odborník na svém místě - všem doporučuji!!!

Pana doktora můžu jenom doporučit!!! - profesionální přístup, velice příjemné vystupování, důkladné vyšetření s odpovědí na jakoukoliv otázku. Opravdu jsem velice spokojená!!!

Bohužel v mém případě pan dioktor, i když chirurg, nepřišel na tříselnou kýlu, běhala jsem po spoustě vyšetření, na kýlu přišel až jiný chirurg.

Prijemny a sikovny pan doktor, poznal ze mam strach zo zakroku ktory mi mal robit, cely cas sa so mnou rozpraval, snazil sa aby som myslela na nieco ine, miesto po zakroku sa mi pekne zahojilo, nezostala mi ziadna jazva.

S pocity nejistoty a bazne jsem vstoupila do ordinace pana doktora Vyskocila - a stacilo par minut k tomu, abych se citila dobre, uvolnene a presvedcena, ze jsem byla sverena do rukou odbornika, ktery se venuje pacientovi se zajmem, okamzite jedna ve sve kapacite jako specialista. Pan doktor mne prekvapil svym nezvykle lidskym pristupem, prijemnym jednanim a laskavosti. Vrele doporucuji vsem pacientum!!

Margita Ingham

Pan doktor Vyskočil má zlaté ruce,jeho přístup k pacientům je velice profesionální a ohleduplný mohu Jej vřele doporučit. Bušina josef.

Také se přidávám k chvále MUDr. Vyskočila, oceňuji příjemný lidský přistup, rozhodnost a ochotu pomoci pacientům. Poslal mě na řadu vyšetření, dokázal také naznat, že by potřeboval konzultaci odborníka z příbuzného oboru. Díky jemu se mi podařilo po roce běhání po dr. dospět k operaci mého problému, který spadá do oboru pana dr. jen částěčně. Děkuji mu za péči, kterou mi věnoval, i když mě rovnou mohl odkázat k dr. jiného oboru a o můj problém se nezajímat.

nejlepší

Pan doktor je výborný. Vždy, když jej přepadnu s nějakou potíží, tak mě ochotně hned ošetří. S ničím nemá problém a vše u něj probíhá bez problémů, pečlivě a s nadhledem.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, přítelkyně se včera bodla nožem cca 1 cm do dlaně a dneska jí začala modrat. Má vyhledat lékařskou pomoc? Děkuji s pozdravem

ano rozhodně nejlépe chirurgickou ambulanci
    LV

MUDr. Libor Vyskočil, MBA

• Dobry den mám dotaz. jsem po zlomenině kotníku a hlezna. Již chodím do práce. Ale v září mě čeká vyndávání 5 šroubů a destičky. jak dlouho budu asi doma než budu smět jít do práce. Děkuji za odpověď.

Bývá to individuální,ale většinou stačí
    7-10 dnů pokud děláte fyzickou namáhavou práci, pokud sedíte v kanceláři stačí 3-5 dnů

LV