Libor Vyskočil, MBA, chirurg Brno

MUDr. Libor Vyskočil, MBA

Chirurg

15 názorů

Adresa

Jugoslávská 11/769, Brno
MUDr. Libor Vyskočil, s.r.o. privátní chirurgická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

K
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Libor Vyskočil, s.r.o. privátní chirurgická ambulance Hemeroidy, znaménka...

Výborný lékař, empatický, s aktivním přístupem. Mimo jiné na základě rodinné anamnézy pošle pacienta na nutná vyšetření. Odborník na svém místě. Díky za takové lékaře.


J
Ověřeny pacient

Je to perfektní lékař,který vždy pomůže!
Pečlivý odborník na svém místě - všem doporučuji!!!


Pana doktora můžu jenom doporučit!!! - profesionální přístup, velice příjemné vystupování, důkladné vyšetření s odpovědí na jakoukoliv otázku. Opravdu jsem velice spokojená!!!


Bohužel v mém případě pan dioktor, i když chirurg, nepřišel na tříselnou kýlu, běhala jsem po spoustě vyšetření, na kýlu přišel až jiný chirurg.


Ověřeny pacient

Prijemny a sikovny pan doktor, poznal ze mam strach zo zakroku ktory mi mal robit, cely cas sa so mnou rozpraval, snazil sa aby som myslela na nieco ine, miesto po zakroku sa mi pekne zahojilo, nezostala mi ziadna jazva.


S pocity nejistoty a bazne jsem vstoupila do ordinace pana doktora Vyskocila - a stacilo par minut k tomu, abych se citila dobre, uvolnene a presvedcena, ze jsem byla sverena do rukou odbornika, ktery se venuje pacientovi se zajmem, okamzite jedna ve sve kapacite jako specialista. Pan doktor mne prekvapil svym nezvykle lidskym pristupem, prijemnym jednanim a laskavosti. Vrele doporucuji vsem pacientum!!

Margita Ingham


Pan doktor Vyskočil má zlaté ruce,jeho přístup k pacientům je velice profesionální a ohleduplný mohu Jej vřele doporučit. Bušina josef.


Ověřeny pacient

Také se přidávám k chvále MUDr. Vyskočila, oceňuji příjemný lidský přistup, rozhodnost a ochotu pomoci pacientům. Poslal mě na řadu vyšetření, dokázal také naznat, že by potřeboval konzultaci odborníka z příbuzného oboru. Díky jemu se mi podařilo po roce běhání po dr. dospět k operaci mého problému, který spadá do oboru pana dr. jen částěčně. Děkuji mu za péči, kterou mi věnoval, i když mě rovnou mohl odkázat k dr. jiného oboru a o můj problém se nezajímat.


nejlepší


Pan doktor je výborný. Vždy, když jej přepadnu s nějakou potíží, tak mě ochotně hned ošetří. S ničím nemá problém a vše u něj probíhá bez problémů, pečlivě a s nadhledem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Už 14dni mám řezání a bodání v análu, při pšíknutí a zakašlání.Nevim co to je,ale je to strašná bolest.taktež, když tzv.sevřu svěrač. Děkuji za odpověď

  Může se s největší pravděpodobností jednat o řitní trhlinu- nejdůležitější je prevence zácpy, čípek na noc, přes den mast a navštívit chirurgickou nebo proktologickou ambulanci.

  MUDr. Libor Vyskočil, MBA

 • Dobrý den,
  v dubnu 2019 (33 let) jsem podstoupil laparoskopickou operaci levostranné, jednostranné tříselné kýly (TAPP, fixation free). Kýlu jsem měl cca 6 let, až do cca února 2019 bez bolestí, bez potíží.
  Zhruba 1 měsíc po operaci začaly trávící potíže v podobě zvětšeného břicha, špatného odchodu plynů, obtížnějšího vyprazdňování. Zároveň přetrvávaly bolesti v místě kýly (v zevním anulu vlevo).

  V červnu 2019 jsem se obrátil na jinou chirurgickou ambulanci. Při US vyšetření zobrazena přechodná invaginace (intususcepce) střeva se spontánní desinvaginací, ale bez recidivy kýly. Potíže přetrvávaly nadále, v srpnu 2019 CT vyšetření, kde se invaginace zobrazila znova. V září 2019 jsem proto podstoupil laparoskopickou revizi, kdy byla provedena desinvaginace, nalezeny dilatované tenké kličky v levém mezogastriu, dále několik úseků jejuna se ztluštělou stěnou. Odebral se vzorek s nálezem reaktivní změny. Operované tříslo po kýle se při této revizi údajně zdálo být v pořádku, síťka prorostlá, bez recidivy, bez srůstů.

  Lékaři usuzovali na Crohnovu nemoc, která se nakonec nepotvrdila (neodpovídají laboratorní výsledky, opakovaně negativní calprotectin aj.). Zároveň byla zjištěna celiakie z krevního testu, následně (11/2019) i z gastroskopie.

  Hypotéza lékařů tedy byla ta, že operace kýly "nastartovala" či zintenzivnila celiakii, která pak způsobila invaginace a gastro problémy.

  Nicméně potíže se i přes přísnou 6měsíční bezlepkovou dietu a další opatření (probiotika, Hylak, Simethicon, vynechání laktózy, dobrý pitný režim, sport atd.) neupravily, spíše se zhoršují - krom zvětšeného břicha, omezeného odchodu plynů, nadýmání, se občas dostavují bolestivé křeče v břiše, malátnost, stavy připomínající střevní obstrukci, poruchu pasáže, hubnutí. Přetrvává i bolestivost operovaného třísla, zvláště po fyzické námaze.

  Můj gastroenterolog tedy znovu zvažuje, zda se nejedná spíše o komplikaci způsobenou operací kýly, kterou vše vypuklo.
  Protože mi potíže dost a dlouhodobě komplikují život, rozhodl jsem se věc nezávisle konzultovat s jiným, nezávislým chirurgem z okolí.

  Vím, že je to možná trochu složitější případ, proto pochopím, pokud se jím nebudete chtít zabývat. I tak budu vděčný za jakékoli doporučení, radu.

  případ opravdu složitější,nadále bych doporučoval vyšetření gastoenerologem, než chirurgem,doplnit ješte vyšetření -pasáž GIT, enteroklýzu ?

  MUDr. Libor Vyskočil, MBA

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti