Praktický lékař stomatolog
Bankovní 6/1826, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Skvělý přístup personálu, špičková technologie už před 20 lety, kdy jsem navštívila ordinaci poprvé. Za mě TOP.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Chodím k panu doktorovi řadu let a vždy jsem s jeho prací maximálně spokojená. Veškeré úkony jím provedené jsou precizní a bezbolestné. Napřklad bílé plomby mi dělal v roce 2005 a dosud mi žádná z nich nevypadla. Navíc je vtipný a vždy vše trpělivě vysvětlí. Zkrátka Mistr ve svém oboru, díky kterému jsem se přestala bát návštěv zubaře a postupně se mohla začít naplno smát.

Umístění: Praktický lékař stomatolog porcelánové korunky

Pana Přibylku můžu jen a jen doporučit, jeho profesionální práce mi zachránila mnoho zubů už od dětství. Tak jak jsem se vždy bál chodit k zubaři, tak k panu Přibylkovi se těším. Vím jak těžké to s námi pacienty často je a proto stále obdivuji jeho pozitivní přístup se kterým svou práci dělá, odpornou pomoc, od rad jak se starat o svoje zuby, až k těžkým zákrokům, díky kterým může člověk zase naplno jíst, smát se a to všechno bezbolestně. V ordinaci jsou všichni jeho zaměstnanci stejně milí a zkušení jako pan doktor .takže Doporučuji!

Vážená paní Anonymko,
Paní doktorka Vám neřekla, že není schopna opravit 3 kazy během jedné návštěvy, ona řekla,že 3 kazy opravuje jen lidem, o kterých ví, že opravdu příjdou, že se na návštěvu nevykašlou, protože opravit správně 3 kazy tak, aby plomba nevypadla, trvá dost dlouho a paní doktorka nechtěla riskovat tak dlouhý prostoj, kdyby jste nepřišla. Protože Vás prostě nezná a neví jak jste dochvilná a důvěryhodná.
Píšete, že nemáte čas chodit 3x k zubaři, aby opravil 3 vypadlé plomby. Milá paní, když se udělá plomba správně,což vyžaduje určitý čas, který musí pacient zaplatit, tak taková plomba nevypadne. Takže ty plomby co vypadly, byly udělány asi špatně, ale hlavně, že byly zadarmo, že ano. Tak Vám přejeme mnoho dalších a dalších návštěv u dalších vypadlých plomb, které budou zadarmo a až nebude co vrtat, tak Vám ten zub vytrhnou-taky zadarmo. S přáním krásných zítřků MUDr.Přibylka

V Dentálním centru jsem byla před několika týdny poprvé a také naposledy. Nebyla jsem sice u MUDr. Přibylky ale u MUDr. Kalusové ale i tak přecházím po 3 měsících jinam. Já jak slyším, že zubař není schopný opravit 3 kazy během jedné návštěvy tak se mi ježí vlasy na hlavě. Opravdu nemám čas chodit 3x do měsíce k zubaři aby mi mi opravil 3 vypadlé plomby. Po poznámce, že doktorka dělá najednou víc kazů jenom pacientům, které zná mě tedy objednala a tečku tomu dodala informace, že za obyčejnou plombu učtují od 800 korun. Takže jsem si našla zubařku, která je schopná mi opravit kazy najednou, za černé polomby nic nebere a bílé stojí 400. Myslím, že každý si rád za zdraví připlatí ale určitě ne na černých plombách. Takže teď už jen vypovědět písemně smlouvu (což jsem tedy ještě nezažila aby se mezi lékařem a pacientem uzavírala nějaká smlouva) a za 3 měsíce nastupuji k jinému zubaři.

Nemohu se vyjadřit k odbornosti, protože mi žádný zákrok dělán nebyl. Ale za sebe nedoporučuju.

Pan doktor je velmi milý a pečlivý lékař, který navíc umí skvěle uvolnit atmosféru "na place", takže vůbec nemyslím na to, že jsem u zubaře a nemám strach z návštěvy u něj a případného ošetření, což se mi nikdy dříve u předchozích zubařů nestávalo.

Komentář k názoru pana Petra: Patrně lehký omyl, Vážený pane, žádná korunka u mne nestojí 8000Kč. Pan Petr patrně zapomněl, že někdy je třeba zub před zhotovením korunky nejprve nákladně připravit. A ještě jeden omyl, kazy si pěstují pacienti tím, že si špatně čistí zuby a že nechodí na preventivní prohlídky. Lékař nemůže kazy pěstovat.
Komentář k názoru paní Studenské: Přesto, že jsem se jako hulvát nechoval a z Vašeho syna jsem si legraci nedělal předpokládám, že když jsem se dle Vašeho názoru takto choval, že jste si zvolila jiného stomatologa, který odpovídá Vašim představám.
Komentář k názoru paní Novákové: Nevím, jak vypadá Vážená paní Nováková, když si dovoluje hodnotit vzhled mé recepční, ale představuji si takový mix Naomi Cambell, Taťány Kuchařové, Andrey Verešové a Petry Němcové...A na nápisu, který není vůbec přidrzlý, je napsáno toto: Pouze Vy se můžete, ale i musíte rozhodnout, zda-li nám umožníte, abychom Vám za Vaše peníze, spravili Vaše zuby a zlepšili Vám kvalitu Vašeho života, či zda své peníze utratíte za něco jiného- auto, nový dům či dovolenou. Také bych rád, aby lékaři pracovali zadarmo, eventuálně ještě pacientům po ošetření něco přidali na dovolenou, hypotéku či leasingové splátky, ale paní Nováková, to opravdu, ale opravdu nejde!

Lidé bděte....jsou jiní a stejně kvalitní zubaři.a zaplatíte podstatně méně.neplatíte nepěknou recepční,ta patří do hotelu.objednávky zvládne schopná sestra.nejlepší je ten přidrzlý nápis,kde stojí něco ve smyslu jestli drahou dovolenou,auto či byt nebo zuby od Přibylky.Vězte,že si po změně lékaře budete moci dovolit všechno,protože hodně ušetříte..pan doktor ví hovno,jak se obyčejným lidem žije.lékař má pomáhat a né ždímat.Nováková

Také musím přidat svůj negativní názor, pan doktor je opravdu velmi drahý, jelikož amalgámy nedělá, vyjde jedna
výplň od 800 do 1400 i více.-( A to mi jedna špatně udělaná výplň praskla po třech dnech a nešla už opravit a musela
být nahrazena kovovou korunkou. Pan doktor mi zapomněl po komplikované extrakci osmičky dát antibiotika a strávila jsem víkend na pohotovosti, pak byl sprostý a nechtěl mi napsat léky proti bolesti, že prý mi už nepomůže nic jen opiáty a že si za to můžu sama, že mám myslet pozitivně a ne negativně .-( Choval se jako hulvát, dělal si legraci i ze syna, který je autista a vůbec jeho vtipy nechápal...prostě nedoporučuji !! L.Studenská

pan doktor je určitě skvělý profesionál, ale spíše pro bohaté lidi. jedna korunka za 8000 a po třech letech mi jeho mladá doktorka řekne, že je třeba vyměnit, že mi tam pan doktor dal jenom provizorní plastovou.... vyvrtání a vyplnění zubu za celkem 8000. paní doktorka Kulová si při prohlídce přečte v kartě, že mám kaz tam a tam, přičemž na otázku proč mi ho tedy neopravila už když ho našla - před půl rokem - odpoví, že se asi stejně nezvětšil... i od ostatních lidí, kteří k němu chodili mám pocit, že pan doktor si ty kazy snad pěstuje, aby měl pacient chrup v co nejhorším stavu a on si za opravy mohl nechat co nejvíce platit. pana doktora bohužel doporučuji pouze bohatým masochistům.