Praktický lékař stomatolog s laborat.
Denisova 2, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog s laborat. zuby v hrozném stavu

Pan dokrot Liberda je skvělý lékař, moc si ho vážím, udělal mi perfektní chrup, o cž se před ním marně pokoušeli např. Mudr. Mrázek, a 2 další stomatologové. Jsem mu vděčna, zuby jsou staré 15 let a v perfektním stavu . Děkuji pane doktore .

Umístění: Praktický lékař stomatolog s laborat.

Pan doktor Liberda, vždy byl, je a bude profesionální stomatolog. Báchorky a přiběhy, které probírají se sestrou jsou na odreagování pacienta a jsem vždy nadmíru spokojený. Až jednou půjde do důchodu, nevím kam se vrtnu já. Rodiče i já chodíme k panu doktorovi již více než 15 let a nemám si na co stěžovat. Moc mu děkuji za jeho profesionální přístup a přátelské vystupování i jeho sestřičce.

Me dceri zachránil 5 zdravych zubu, ktere jiny mlady zubar označil kazem.
Upozornil na dentální hygienu a celkovy dojem naprosta spokojenost. Pristup a prijemne prostredi pusobi hezky a strach z nepříjemných zkusenosti mladého zubare amatera, ihned pomine v zapomnění. Uděluji pochvalu skvele sestricce, ktera je nedílnou součástí poskytujicimu komfortu ordinace.
Jiz obe dcery jsou pacientky toho nejlepšího Pana zubare

Velmi dobrý zubař, snaží se vždy pomoci, nikdy mě od něj nic nebolelo . Tohoto zubaře doporučuji! Není pravda, že o dentální hygieně mluví jako o zbytečnosti. Ptal se mě jestli jsem byla a když jsem řekla, že ano říkal, že to jde znát a že je to super!

pan doktor liberda se jiz blizi duchodovem veku a je to bohuzel na jeho praci a nazorech znat- napr.pri sve praci nepouziva rukavice, coz je v dnesni dobe opravdu nepochopitelne, o dentalni hygienistkach mluvi jako o zbytecne profesi. Dnesni stomatologie je, co se tyka pristupu k pacientovi ,na uplne jine urovni. ceny neodpovidaji kvalite, vesele historky si muzu poslechnout v divadle, na to nemusim chodit k zubari...

Skvělý zubař s lidským přístupem. Občas je trochu problém se objednat (takže raději s předstihem), ale jinak si nemůžu stěžovat.

Skvělý odborník, srozumitelný, ochotný, vtipný...a má skvělou sestřičku

arogantní jednání, nepěkný přístup k pacientovi, absolutní nezájem o problémy pacienta, jsem ráda že jsem odešla. Pana doktora skutečně zajímají jen hovory a legrace se sestrou, trpící člověk je zde páté kolo u vozu... bohužel, bývalo to jinak.

Byl to vynikající lékař. S přibývajícími lety přibývá suverenita, touha po hodnocení odpovídajícímu jeho jménu a odbývání práce. Kdyby pan doktor věnoval méně námahy dlouhým rozhovorům se sestrou a více sledoval problémy pacienta, možná by se jeho profesionalita vrátila zpět.

Přístup velmi dobrý, profesionalita myslím odovídající (nejsem fundovaný specialista abych mohl hodnotit), prostředí příjemné. Měl bych jedinou výtku - informace pacienta o ceně zákroku, případně o použitém materiálu před samotným zákrokem (nebo klidně i v průběhu). Docela jsem se divil, když jsem musel zaplatit 400,- s vysvětlením, že jsem mladý a že jsem proto dostal stříbrný amalgám - i přesto, že jsem si myslel, že amalgám je hrazený zdravotní pojišťovnou - není amalgám jako amalgám.
Ptejte se předtím než doktoři vezmou do ruky nástroj.