Adresa

Soukenné náměstí 121/1, Liberec
Liberecká dentální, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
13 názorů

Když to tady tak čtu tak to musím také okomentovat.Vidím,že spoustu lidem vadí, že za to musí platit, ale asi by jste si měli uvědomit,že dnes se platí skoro u všech zubařů,nemám známí, který by za zubaře neplatili!A když jsem k paní doktorce přišla poprvé tak mě informovala,že jsou sokromá firma a že tudíž ceny jsou jiné a že je jen na mě jak se rozhonu.Takže pokud vám vadí ceny- nechodte tam a najděte si jiného zubaře a tím pádem přeji hodně štěstí, protože najít zubaře,který příjímá nové pacienty je docela síla.A ty pokuty nejsou nic nového ty měl i zubař,ke kterému jsem chodila před tim a to nebyl soukromník.A vidíte ten rozdíl mezi starou školou a mladýma zubařema??Velikej,že!V životě mi doktor neudělal rentgen-takže neviděl co je pod plombama a na místech kam nejde vidět,neukázal jak si správně čistit zuby,neškrábal mi zuby od zubního kamene...atd


Ověřeny pacient

Paní doktorka je svědomitá a příjemná. Opraví i ty vady, které jiní buď odmítli nebo opravili špatně.


Paní doktorka je velice hodná a příjemná zubařka. Perfektní vybavení a vřelý přístup všech. Mohu jen doporučit.


Paní doktorka je velice milá,laskavá,vstřícná.Netahá z lidí peníze,milá a usměvavá k dětem.Naprosto úžasná,chodím k ní s rodinou od roku 2002.


Paní doktorka je profesionál, s prvotřídním vybavením. Potud vše v pořádku, ALE pokud k ní chodíte pouze na kontroly, bez toho, aniž by vám prováděla nějaký zákrok, může se vám stát to co mně: na jedné kontrole objevení kazu a doporučení opravy. Naštěstí strach převládl a zub ponechán v původním stavu. Při další kontrole totiž ŽÁDNÝ KAZ NEZJIŠTĚN!!! Ať už byl důvod jakýkoliv: sbohem paní doktorko.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka Šrollová je jedna z nejlepších co znám. Její odbornost je vysoká a vždy se snaží přizpůsobit pacientovi. To, že někdo je lajdák a není schopen přijít na předem objednanou schůzku ani na třetí pokus se prostě musí nějak potrestat. Ať si ten pacient promítne to samé, ale obráceně; podnikatel, který čeká na zákazníka, ale marně. Utíkají mu peníze, ale i trpělivost.


P.Šrolová je výborná lékařka.Ujala se mě v době, kdy jsem odešla od lékařky, kde jsem sice NIC NEPLATILA....., ale podle toho můj chrup vypadal... :-(( Později mě převzal její syn Zdeněk a na toho nedám taktéž dopustit.Je to profesionál každým coulem a od té doby, co jsem v jejich péči(mimochodem celá má rodina)mám se zuby klid.Jsem ráda, že pan Dr. je mladý a neklidný.., máme tÍm pádem do důchodu postaráno :-))Iva Graciasová


Ověřeny pacient

Slabomyslnost anonymních červených hodnotitelů mne donutila připsat si své. MUDr. Šrolová je moje čtvrtá v pořadí zubařka a je s přehledem nejlepší. Svědomitá, ohleduplná a naprosto profesionální.
Komu vadí vyšší cena, ať se rozhlédne po jejím vybavení a materiálu, který používá a ať si někde zkusí zjistit co to je a kolik to stojí.
Rozhodně se mi nestýská po amalgámu, kleštích a pobíhání po externích rentenových fotkách.
Nestýská se mi ani po zubařích, kterým je fuk, že jsem také zaneprázdněný člověk a že potřebuji velmi pečlivě pracovat s časem. Jestli někomu vadí, že musí zaplatit pokutu za to, že ani neumí včas přeložit svůj termín a vytváří lékaři chaos v objednávkách, asi nikdy neměl plný diář a má pocit, že se práce může udělat kdykoli mezi dvěma pivy.
A do třetice, nestýská se mi po zubařích, kteří si užívají nedostatkovosti své profese a zametají s pacienty jak se jim zlíbí.
V. Sojka


Musím jen chválit přístup celého personálu, zejména k dětem. Má dcerka ve věku 2 let měla problém se zoubky po úraze. Ordinaci jsme navštěvovali bez problémů i mezi vánočnímy svátky. Nedovedu si představit, že bych tento problém měla řešit s někým jiným. Děkuji za ochotu a přístup. Jana Michková


H

Paní doktorka je dobrá lékařka a příjemná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti