Když to tady tak čtu tak to musím také okomentovat.Vidím,že spoustu lidem vadí, že za to musí platit, ale asi by jste si měli uvědomit,že dnes se platí skoro u všech zubařů,nemám známí, který by za zubaře neplatili!A když jsem k paní doktorce přišla poprvé tak mě informovala,že jsou sokromá firma a že tudíž ceny jsou jiné a že je jen na mě jak se rozhonu.Takže pokud vám vadí ceny- nechodte tam a najděte si jiného zubaře a tím pádem přeji hodně štěstí, protože najít zubaře,který příjímá nové pacienty je docela síla.A ty pokuty nejsou nic nového ty měl i zubař,ke kterému jsem chodila před tim a to nebyl soukromník.A vidíte ten rozdíl mezi starou školou a mladýma zubařema??Velikej,že!V životě mi doktor neudělal rentgen-takže neviděl co je pod plombama a na místech kam nejde vidět,neukázal jak si správně čistit zuby,neškrábal mi zuby od zubního kamene...atd

Paní doktorka je svědomitá a příjemná. Opraví i ty vady, které jiní buď odmítli nebo opravili špatně.

Paní doktorka je velice hodná a příjemná zubařka. Perfektní vybavení a vřelý přístup všech. Mohu jen doporučit.

Paní doktorka je velice milá,laskavá,vstřícná.Netahá z lidí peníze,milá a usměvavá k dětem.Naprosto úžasná,chodím k ní s rodinou od roku 2002.

Paní doktorka je profesionál, s prvotřídním vybavením. Potud vše v pořádku, ALE pokud k ní chodíte pouze na kontroly, bez toho, aniž by vám prováděla nějaký zákrok, může se vám stát to co mně: na jedné kontrole objevení kazu a doporučení opravy. Naštěstí strach převládl a zub ponechán v původním stavu. Při další kontrole totiž ŽÁDNÝ KAZ NEZJIŠTĚN!!! Ať už byl důvod jakýkoliv: sbohem paní doktorko.

Paní doktorka Šrollová je jedna z nejlepších co znám. Její odbornost je vysoká a vždy se snaží přizpůsobit pacientovi. To, že někdo je lajdák a není schopen přijít na předem objednanou schůzku ani na třetí pokus se prostě musí nějak potrestat. Ať si ten pacient promítne to samé, ale obráceně; podnikatel, který čeká na zákazníka, ale marně. Utíkají mu peníze, ale i trpělivost.

P.Šrolová je výborná lékařka.Ujala se mě v době, kdy jsem odešla od lékařky, kde jsem sice NIC NEPLATILA....., ale podle toho můj chrup vypadal... :-(( Později mě převzal její syn Zdeněk a na toho nedám taktéž dopustit.Je to profesionál každým coulem a od té doby, co jsem v jejich péči(mimochodem celá má rodina)mám se zuby klid.Jsem ráda, že pan Dr. je mladý a neklidný.., máme tÍm pádem do důchodu postaráno :-))Iva Graciasová

Slabomyslnost anonymních červených hodnotitelů mne donutila připsat si své. MUDr. Šrolová je moje čtvrtá v pořadí zubařka a je s přehledem nejlepší. Svědomitá, ohleduplná a naprosto profesionální.
Komu vadí vyšší cena, ať se rozhlédne po jejím vybavení a materiálu, který používá a ať si někde zkusí zjistit co to je a kolik to stojí.
Rozhodně se mi nestýská po amalgámu, kleštích a pobíhání po externích rentenových fotkách.
Nestýská se mi ani po zubařích, kterým je fuk, že jsem také zaneprázdněný člověk a že potřebuji velmi pečlivě pracovat s časem. Jestli někomu vadí, že musí zaplatit pokutu za to, že ani neumí včas přeložit svůj termín a vytváří lékaři chaos v objednávkách, asi nikdy neměl plný diář a má pocit, že se práce může udělat kdykoli mezi dvěma pivy.
A do třetice, nestýská se mi po zubařích, kteří si užívají nedostatkovosti své profese a zametají s pacienty jak se jim zlíbí.
V. Sojka

Musím jen chválit přístup celého personálu, zejména k dětem. Má dcerka ve věku 2 let měla problém se zoubky po úraze. Ordinaci jsme navštěvovali bez problémů i mezi vánočnímy svátky. Nedovedu si představit, že bych tento problém měla řešit s někým jiným. Děkuji za ochotu a přístup. Jana Michková

Paní doktorka je dobrá lékařka a příjemná.