Sam. ordinace PL pro dospělé
Pražská 221, Hradec Králové

Velmi ochotná lékařka,která se snaží pomoci lidem i nad rámec svých pracovních povinností.Muhu posoudit velmi objektivně tchán ležící po mozkové mrtvici,tchýně tři operace kýly a i já zdravotní problémy.Stačí zavolat a přijede se na pacienty podívat a hlavně pomoci.Kéž by takových lékařů bylo více.

Lekař jak má byt.....

neplní svou funkci, nechá vás doma,ale o vyšetření musíte žádat, aby vás poslala kam máte jít.
když zjistíte že vás měla poslat ještě jinam a řeknete jí to, rozkřičí se, že jestli chcete být doma máte to říct, ale že vám je zle a ona není schopná vás vyléčit je věc jiná.
zabíhá do soukromí které nesouvisí s léčením ani vyšetřováním.

Vzdy vyslechne pacienta a ma lidsky i profesionalni pristup.Proste nejlepsi.a

Je to doktorka na svém místě

velmi spokojená s péčí, sleduje pravidelné kontroly a dooručení předává bez problému

Paní doktorka je velmi empatická a hlavně výborná lékařka. Kdykoliv mi něco bylo, dokázala pomoct a snaží se vyjít pacientům vstříc. Je to erudovaná lékařka a nezbývá mi ji jen doporučit... Víc takových...

Chápavá, lidská, citlivá a samozřejmě odborník.

Paní doktorky Lenky Pázlerové si velmi vážím. Jako odborníka, jako člověka, jako ženy. Od roku 1994, kdy jsem požádal o přijetí do její evidence, jsem poznal nesčetněkrát, jak důležitý je její jediněčně citlivý a přitom vysoce profesionální přístup, nejen když jsem končil s nemocí či úrazy u ní v ordinaci, ale i při úmrtí moji manželky. Proto jsem rád, že obě moje děti jsou po odchodu od dorost.lékaře v její odborné péči. Paní doktorko, děkuji Vám za Vaši léčbu z celého srdce a přeji Vám jen to nejlepší.

Osobní přístup,maximalní zodpovědnost a pečlivost,obětavost,porozumění vudči pacientovi neměnili by jsme.