Lenka Misiaczková, fyzioterapeut Praha

MUDr. Lenka Misiaczková

Fyzioterapeut

5 názorů

Uložit


Adresa

Vlachova 1502, Praha
Dětská rehabilitace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je jednou z nejpříjemnějších lékařek jakou jsem kdy poznal. Je to velká profesionálka v oblasti rehabilitace a psychosomatiky. Vždy se zamýšlí nad problémem ve všech souvislostech a nepředepisuje jen nesmyslné prášky.


Ověřeny pacient

já i přátelé, kterým jsem ji doporučil, mají výborné zkušenosti. Je to první doktorka, s níž jsem se setkal, která sleduje životní styl pacienta celkově ...


Paní doktorka si dokáže i v dnešní uspěchané a přetechnizované době najít čas na pacienta a zamyslet se nejen nad onemocněním samotným , ale i nad jeho příčinou. Kdyby takto přistupovalo k pacientovi více lékařů, určitě by bylo méně nemocných a člověk by nemusel putovat od jednoho lékaře k druhému. Děkuji za sebe i za spoustu známých, kterým jsem paní doktorku doporučila a kterým paní doktorka pomohla. Marie Č.


L

Už není na adrese ve Vlachově, tam ta rehabilitace musela skončit, ale znovu se vrací na Prahu 13, tentokrát do Trávníčkovy ulice, budova centra sociálních služeb Lukáš. Jinak moje zkušenost je jen dobrá, jak pokud jde o rehabilitaci, kterou absolvovala dcera, tak pokud jde o RHB, kterou jsem absolvovala já. Pí doktorka je spcieliastka na RHB dětí, ale bere i dospělé, takže občas "rehabilituje celá rodina". Co hodně oceńuji, je opravdu individuální přístup, vždy měla dobrý tým fyzioterapeutů, žádné elektropřístroje nenahradí zkušeného a šikovného člověka, který ví, kam a jak má hmátnout a jaké cviky pacienta naučit.


super
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti