Vlachova 1502, Praha
Dětská rehabilitace

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Paní doktorka je jednou z nejpříjemnějších lékařek jakou jsem kdy poznal. Je to velká profesionálka v oblasti rehabilitace a psychosomatiky. Vždy se zamýšlí nad problémem ve všech souvislostech a nepředepisuje jen nesmyslné prášky.

já i přátelé, kterým jsem ji doporučil, mají výborné zkušenosti. Je to první doktorka, s níž jsem se setkal, která sleduje životní styl pacienta celkově ...

Paní doktorka si dokáže i v dnešní uspěchané a přetechnizované době najít čas na pacienta a zamyslet se nejen nad onemocněním samotným , ale i nad jeho příčinou. Kdyby takto přistupovalo k pacientovi více lékařů, určitě by bylo méně nemocných a člověk by nemusel putovat od jednoho lékaře k druhému. Děkuji za sebe i za spoustu známých, kterým jsem paní doktorku doporučila a kterým paní doktorka pomohla. Marie Č.

Už není na adrese ve Vlachově, tam ta rehabilitace musela skončit, ale znovu se vrací na Prahu 13, tentokrát do Trávníčkovy ulice, budova centra sociálních služeb Lukáš. Jinak moje zkušenost je jen dobrá, jak pokud jde o rehabilitaci, kterou absolvovala dcera, tak pokud jde o RHB, kterou jsem absolvovala já. Pí doktorka je spcieliastka na RHB dětí, ale bere i dospělé, takže občas "rehabilituje celá rodina". Co hodně oceńuji, je opravdu individuální přístup, vždy měla dobrý tým fyzioterapeutů, žádné elektropřístroje nenahradí zkušeného a šikovného člověka, který ví, kam a jak má hmátnout a jaké cviky pacienta naučit.

super