Opletalova 25, Praha

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Od 1 000 Kč

Od 600 Kč

Od 600 Kč

• psychoterapie

Umístění: Harmonia psychoterapie individuální psychoterapie

Velmi lidský přístup při řešení složitých životních situací. Podáváno s dostatečnou, a v každé situaci, patrnou odborností a evidentní snahou pomoci. Nevnímá člověka jako pacienta, ale osobnost s konkrétními problémy, do kterých se dokáže velmi empaticky vcítit a poradit lidsky a zároveň odborně. Velmi mi pomohla v obtížné situaci.

Umístění: Harmonia psychoterapie osobní psychoterapie

Zejmena v dnesni dobe clovek opravdu oceni empatii a porozumeni, kterou pani Kohoutkova oplyva. Navsteva se urcite vyplatila, chce to ale pravidelne, aby to toho clovek zase “nespadl”.. Rozhodne doporucuji!

Umístění: Harmonia psychoterapie partnerská psychoterapie

Rozumná žena, jeji postřehy a doporuceni velmi pomohli našemu vztahu. Mile me potěšila jeji empatie.

Umístění: Harmonia psychoterapie individuální psychoterapie

Důvěryhodná, erudovaná, empatická, se zájmem o klienta a jeho situaci. Mohu jen doporučit lidem, kteří dávají přednost laskavé profesionální péči před chladným expertním přístupem.

Umístění: Harmonia psychoterapie individuální psychoterapie

Vstřícný přístup. Po terapii se cítím stále lépe. Terapeutka skvěle komunikuje a není problém při domluvě termínu terapie.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, dřív jsem každý den pil nápoje s vysokým obsahem kofeinu. Když jsem si řekl, že je načase přestat, tak jsem skončil. Po nějakém čase bez kofeinu mě začaly trápit špatné myšlenky. Po chvilce hledání jsem zjistil že to pravděpodobně trpím OCD. Je možné, že se to u mě projevilo kvůli vysazení kofeinu ze života? Když jsem si dal kafe, tak špatné myslenky se velmi utlumily. Šel by problém s OCD vyřešit pomalým snižováním kofeinu? Děkuji za odpověď

Dobrý den! Na kofeinu se samozřejmě může snadno vytvořit závislost. Jestliže jste konzumoval nápoje s kofeinem i taurinem, mohl jste mít vytvořenou závislost i na taurinu. Lidé, kteří jsou silnými konzumenty kofeinu, mohou mít, po jeho vysazení různé příznaky od bolestí hlavy, různé tělesné bolesti i depresivní a úzkostné stavy. Doporučovala bych konzultaci s odborníkem například psychiatrem nebo psychologem, který by vyslechl a posoudil vaše problémy a doporučil léčbu.

Mgr. Lenka Kohoutková

Dobrý den je mi 45 let a od svých 40 let trpím depresemi hlavně jarní a podzimní období neberu žádné antidepresiva vše řeším přírodní formou kurkuma,kozlík atd... Chci se zeptat jestli vaše léčba by mi nějak pomohla? Díky za odpověď.

Dobrý den! Jste statečná bojovnice, určitě to není pro vás jednoduché se prát s nepříjemným depresivním laděním. Jaro a podzim jsou období, kdy se psychické problémy zhoršují. Psychoterapie je dobrou volbou k řešení léčby duše, k utřídění vašich myšlenek a k posdílení těžkých chvilek. Mohla by být pro vás cestou ke zlepšení. Je dobré si k tomu najít psychoterapeuta, který vám bude lidsky sedět. Důležitý je lidský rozměr vztahu klienta a terapeuta. Držím palce, ať je lépe.

Mgr. Lenka Kohoutková