MUDr. Lenka Jírová Dragounová

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Masarykova 2431/94, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Paní doktorka je příjemná, milá a její péče mně i mému chrupu vyhovuje. :) Je mou třetí zubařkou a první, z které nemám strach. Doufám, ze se neodstěhuje, neonemocní, nezestárne a nestane se rentiérkou, protože by to znamenalo hledat si nového lékaře, čemuž se chci vyhnout, neboť lepší už stejně nenajdu.

Hudba její vrtačky je dokonalá a soudobá. Vrtá v leže, ve stoje, zachová vlídné postoje...i k hřísníkům co mají od kafe a červeného vína tesáky umolousané. Tomáš Sup.

S péčí paní doktorky jsem velice spokojená. Vyhovuje mi, že nemá čekací doby, na řadu jdu vždy na čas. Oceňuji vstřícné jednání při domlouvání termínů. K paní doktorce chodím i s dcerou, která si ji oblíbila a vždy se na prohlídku velmi těší. Vždy, než začne s ošetřováním, vše nám podrobně vysvětlí. Paní doktorku Jírovou - Dragonovou mohu jen doporučit. Je to nejen profesionál, ale i velmi lidská. Má i velice hodnou, milou a usměvavou sestřičku. Oběma PALEC NAHORU !!!!! Děkuji Vám ... :-)

Bohužel jsem velmi zklamaná přístupem paní doktorky. Dlouhé čekací doby z důvodu jejích dvou mateřských dovolených. Chápu, že má právo na rodinu, ale nelíbí se mi, že se podstatně snížil standard ošetření pacientů. Syn došel s bolestí zubů, ale paní doktorka na něj neměla čas, objednán za měsíc a půl. Nyní se doma láduje prášky. Další příklad- byla jsem objednána cca 2 měsíce na prevenci, týden před návštěvou telefonát , pro nemoc - chřipka- odloženo o další měsíc a půl. To, že paní doktorka nastoupí na MD, také nikomu nesdělila a to jsme u ní byli v době, kdy již byla v šestém sedmém měsíci . Zde podle mě skutečně není pacient na prvním místě:( Je toho více, počínaje tím, že nejsem spokojena s korunkou, která má naprosto jiný tvar i barvu, i po několika letech mi v ústech překáží, sděleno, že si mohu zaplati novou. Oprava zubu hrc šup rychle, to je jedno, že tam zůstala díra, pokud se vám to nelíbí, předěláme zaplatíte 3x tolik, jako by to nešlo udělat pořádně hned napoprvé. Bohužel hledáme nového lékaře:(

Paní doktorka je pečlivá, schopná a jako bonus ještě velmi sympatická. Vřele doporučuji.

Chodím k ní řadu let a jsem spokojený s přístupem i odbornou péčí.

Je super

vynikající přístup i odbornost

Bohužel musím připsat svou negativní zkušenost. K p. doktorce jsem chodila 3 roky, myslím, že bez problému. Poté jsem odjela studovat, což jsem nahlásila a v místě studií jsem si preventivně našla nového zubaře. Po roce a 2 měsících jsem byla opět v UL nucená vyhledat pro náhlý akutní zánět dásně opět pomoc p. doktorky Dragounové a se zlou jsem se potázala!!! Doktorka po sestře pouze vzkázala ven na chodbu, že ať si jdu jinam, když jsem nebyla na preventivní prohlídce!!! Do prostoru prázdné čekárny jen práskly dveře a mně nezbylo než odejít do nemocnice a zde se nechat akutně ošetřit, protože mám to štěstí, že při jakémkoliv zánětu mám problémy s krví. Už jsem k ní nikdy nešla a po studiích jsem si v UL našla nového stomatologa, 1000x lepšího. Lucie Š.

Doporučuji!!!