Lenka Fojtíková, zubař Ústí nad Labem

MUDr. Lenka Fojtíková

Uložit

Zubař Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

SNP 41, Ústí nad Labem
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Super přístup, super sympatický personál, hodné sestry i paní doktorka samotná. Precizní a rychlá práce. Příjem načas. Fakt super.

T
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Hluboce smekám profesionalitě paní doktorky i sester. Přišel jsem s celkem zapeklitým problémem od jiného zubaře. Pomohli mi rychle a precizně.

L
Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Jsem spokojenou pacientkou už mnoho let. Paní doktorka je vlídná, poctivá a lidská. Svou práci dělá trpělivě a kvalitně, je přemýšlivá, aktivně se vzdělává. Skvělá spolupráce, děkuji.

K
Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Paní doktorka je vždy velmi příjemná, vše vysvětlí. Sestřičky ochotné, snaží se vyjít vstříc s ohledem na akutnost případů. Za mě TOP mezi zubaři v Ústí n. L.. Svědčí o tom i to, že ostatní lékaři posílají své pacienty na trhání právě k ní.

P
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologická ordinace

Uzasna pani doktorka, vzdy jsem se zubaru bala a vyhybala jsem se jim ale od te doby co navstevuji Mudr. Fojtikovou uz se nebojim ☺️ Kazdy zakrok je bezbolestny a Pani doktorka je opravdu velice lidska, empaticka a usmevava bytost. Dnes jsem byla na trhani osmicky a mohu rict, ze to vubec nebolelo a zub byl venku temer ihned ???? Taky bych rada zminila sestricky, jsou tez opravdu velice mile a navsteva tak v ordinaci Pani doktorky se stava opravdu prijemnou zalezitosti ????

K
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologická ordinace extrakce

Paní doktorka je moc hodná a moc šikovná! Trhala mi stoličku , která měla uhnilé kořeny a moje paní zubařka si na to netroufla, tak mě k Mudr.Fojtíkové poslala. Předtím trhala i zuby moudrosti mému dospělému synovi. Ani jednoho nás nic nebolelo, a to ani trošku !!! Opravdu klobouk dolů před paní doktorkou! I sestřičky byly moc příjemné !! Moc děkuji ! Jarmila Křížová

Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologická ordinace Trhanie zubu múdrosti

Bola som u paní doktorky kvôli obávanému trhaniu hornej osmičky. Úžasný prístup, veľmi ľudský a citlivý. Zub bol vonku do jednej minúty a hojenie je absolútne bez bolesti ! Môžem pani doktorku i pani sestričky len doporučiť. Kiež by bolo viac takýchto doktorov :)

S pozdravom

Brozmanová

C
Ověřeny pacient

Paní doktorka je příjemná, umí to i s malou dcerou, mohu se na cokoliv zeptat, vše ochotně vysvětlí. Pokud doplácíte, tak vám (pokud chcete) vystaví i doklad, což není běžně k vidění.Jen objednací doby jsou trochu delší..

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti