Ord. praktického lékaře stomatologa
Mírová 108/9, Dubí

Bohužel,já ji vynachválit do nebe nemohu...Teda do té doby,než jsem otěhotněla ano..Ale od té doby,co jsem ji navštívila v jiném stavu(2x) s bolestmi zubů,jsem hned druhej den skončila na pohotovosti,kde mi v obou případech pomohli více,jak paní doktorka..:-( Mám z ní bohužel pocit,že se nesnáží situacím předcházet,ale čeká,až když je nejhůř...A co může a nemůže provést tehotným,dle mého moc netuší...:'(

Paní doktorka, je velice pečlivá, milá, stejně tak i sestřička. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti, vždy mi pomůže a poradí, objednává na čas, nestalo se mi, že bych musela čekat déle než 5 minut. Je to nejlepší zubařka, jakou jsem kdy měla... Doporučuji ji, Eva

jsem spokojen.Bartoš

Velice si této lékařky vážím, protože je to odborník na svém místě a velice mne
pobouřila reakce pacienta, který tvrdí, že mu nechtěla lékařka dát injekci, to není
důvěryhodné tvrzení, protože jsem byl touto lékařkou ošetřován a nikdy injekcí nešetřila,jestliže to bylo potřeba.Člověk,který toto napsal byl asi u jiného lékaře.

S paní doktorkou jsem byl velice nespokojený. Měl jsem nemocný zub a chtěl jsem jen injekci na umrtvení a ona mi to odmítla. Pořád mně jen přemlouvala, že to bolet nebude. No a nakonec mi teda po dlouhém přemlouvání injekci píchla, ale před tím mi s ní mávala před obličejem a ptala se mně ...OPRAVDU JI CHCETE? ...
Jednání teda hrůza. Musel jsem přejít k jinému zubaři.

Je příjemna a provádí svou práci kvalitně.

Souhlasím s hodnocením předchozích. Je milá, pečlivá a ochotná. Také vysoko hodnotím objednání na čas a dodržení termínu. Ač to mám k ní z ruky, nevyměnil bych ji.

Skvělá!

Paní doktorka ja ta nejlepší zubní lékařka, kterou jsem kdy měl, velice si jí vážím,
kdyby mněli všichni lékaři takový přístup ke své práci, byla by by to radost chodit k lékaři.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, je pečlivá, ochotná, s objednáním nejsou problémy. Zuby jsem si nechala spravit bílými plombami a vypadá to skvěle.