Klinika dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno
Černopolní 9, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Klinika dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno Jiný

Špičkový lékař a odborník co dělá velice dobře svou práci se svým týmem. Jeho výsledky jsou skvělé. Operoval naši dceru s ošklivou zlomeninou pažní kosti a výsledek je 100%. Děkuji panu doktorovi.

Prof.MUDr.Ladislav Plánka
"Pan doktor"-velký odborník,ochota,vstřícnost,lidskost-to vše patří k vlastnostem pana doktora.
Dne 6.2.jsem přivezla svoji dceru do nemocnice-pád z koně.
Otevřená zlomenina pažní kosti-štěp zasáhl cévu na prokrvení a pohyblivost ruky.
To,co předvedli lékaři,klobouk dolů.Všem moc děkuji a jsem jim vděčná za záchranu ruky mé dcery.

Taky musím jen pochválit. Pan doktor dělal mé dceři operaci ,kterou chirurgové v Ostravě odmítli udělat .Byla to první operace toho druhu v čr.Operace dopadla moc dobře, moc děkuji panu doktorovi.

Uzasny lekar, profesional s citlivym pristupem. Kez by bylo vice takovych lidi v nemocnicich. V rodine mame jiz druhou zkusenost s timto lekarem a vsem jej mohu jen doporucit:-)!!!

Naprostý profesionál s tak lidským a přesto profesionálním jednáním lékaře jsem se ještě nesetkala. Díky panu doktorovi nemusel mít syn ve zlomené noze šrouby. Děkuji pane doktore. Škoda, že takových lékařů není víc..

Lékař prováděl zákrok u mé dcery a já mohla být u toho.Choval se velmi pěkně,byl milý a vše vysvětloval.Rány zašívá velmi pěkně,že zůstává nepatrná jizva.Jako na plastice.Dcera mu říká Plánička a vzpomíná na něho.Je to i hezký chlap a dcera je puberťačka.Obě i přes zákrok,který byl ambulantní a tudíž jen v lokálním umrtvení a pro dceru nepříjemný,máme dobrý pocit z jeho přístupu a profesionality.