Veleslavínova 5, Ústí Nad Labem-Město , Ústí nad Labem
L.-DENT, s.r.o. - Ord. PL stomatologa

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
472 77.....
602 43.....

Dentální hygiena

Dětská stomatologie

Estetická stomatologie +7 Více

Konservační stomatologie

OPG

Ošetření kořenových kanálků

Stomatologickou praxi vykonávám od roku 1984.Troufám si říci, že něco o obávané bolesti zubů vím ze zkušenosti svých pacientů ale i své, neboť jsem ta...

• zubní kaz

Parodontologie

Protetická stomatologie

Protetika

Umístění: L.-DENT, s.r.o. - Ord. PL stomatologa Trhání zubů

Dnes jsme přišli s dětmi na trhání zubů. Každému měli trhat tři zuby z ortodontických důvodů. U dcery to proběhlo tak nějak dobře. U syna jsme čekali reakci jako vždy. Od svých 10 let byl u několika lékařů a nikomu se nepodařilo ho ošetřit. Pan doktor byl dnes nekompromisní a rázný. Honza se nechal ošetřit a konečně má ty tři zuby venku. Před panem doktorem i sestrou, která celou dobu držela Pavlínku za ruku, smekám. Přesně toto je přístup, který můj syn kvůli strachu potřeboval. Už si spokojeně hraje v pokojíčku a je v pohodě. Lepší zubař není.

Umístění: L.-DENT, s.r.o. - Ord. PL stomatologa Ošetření ditěte

Chci tímto velmi poděkovat za ochotu a vstřícnost panu Lapáčkovi za ošetření mého šestiletého syna. Byli jsme přijati ještě týž den, kdy to bylo potřeba a vytržení viklajících 2 zubů bylo provedeno rychle a profesionálně, nyní zánět ustupuje a syn je bez bolestí. Den před tím to náš stálý zubař nevyřešil, otok měl stále, čili tímto děkuji za pomoc. Díky profesionálnímu přístupu můžeme odjet na dovolenou.
Mgr. David Geleta

Paráda. Minulý týden mi pan doktor vytrhl zub a odstranil zubní kámen. Žádná bolest a ani později žádné komplikace. Pán je opravdu machr a v jeho osobě se snoubí znalosti se zkušenostmi. Prostě, komu čest, tomu čest.

Dobrý den,pan doktor,je fakt machr.Dneska jsem byl poprvé,a na to že jak se bojim sám zubaře, tak mým dětem i manželce se choval úžasně.Jen bych ho rád, doporučil.

Pan doktor je mistr ve svém oboru. Spojit důvtip se vtipem samotným umí málo kdo. Po 5 letech jsem zavítal rád k panu doktorovi a dokud budu v Ústí k jinému doktorovi mě nikdo nedostane. Po dnešním ošetřením jsem naprosto spokojený.

Zkušenosti dělají mistra a já proti Panu Doktotovi nemám nejmenší výtky. Chodíme celá rodina od 5-ti let - 34let.. vytrhne i zdánlivě nevytrhnutelné, pořádnou plombou zachrání i 'skořábku' zubu, vše bezbolestně. Asi zapomínáme u nevděcných pobolání, že oni jsou tu pro nás.. dnes mi velice pomohl mému nejmladšímu, za což moc děkuji.Š

Mám opravdu velmi špatné zkušenosti, lituji, že jsem někdy do této ordinace nastoupila :/ Když tedy opomenu chování pana doktora, oplzlé a nevhodné, to že si nemyje ruce, vše je nesterilní, dokonce mi ani nevymenili po minulém pacientovi vodu, ještě by to šlo, kdyby alespoň odváděl slušnou práci, ale to u tohoto doktora opravdu není. Měla jsem malou bouličku pod zubem, říkala jsem to panu doktorovi, že jde zní tlak (byl to začínající zánět) pan doktor mi řekl, že takových hysterek co řešej každou bouličku už za život potkal a že to nic není, nastoupila jsem jinam, kde mi zjistili opravdu ošklivý zánět, nedal se vyléčit a já přišla o zub ve svých 20 letech. Díky tomu jak to zašlo daleko, tak mi nezabrala ani injekce a zub byl trhán takřka za živa..Kdyby se to řešilo v tu dobu, co jsem to oznámila, stačilo by to pouze propíchnout a vyčistit, ale díky panu "doktorovy" to zašlo až sem... Jinak mi za bílé plomby účtoval 200 kč, ted mi nový pan doktor řekl, že to je nejaký zastaralý typ, drolí se a při tuknutí praská. Vždy mi bylo divné že mě kazu zbavil za pouhých cca 5 minut, samozřejmě pod výplní se kazy našli. Věřím, že někdo kdo je zvyklý na takovéto chování hnusné a kdo má v pořádku zuby a chodí tam max. na kontroly, tak to tam může mít v pořádku, ale rozhodně nedoporučuji lidem co mají nějaký problém se zuby. Lapáček opravdu ne!! myslím si že už přesluhuje a je nejvyšší čas na důchod.

MUDr. Ladislav Lapáček

Dobrý den Kláro,

to,že si nemyji ruce před pacientem znamená,že jsem si je umyl po pacientovi
předešlém,stejně jako sestra vymění vše,takže je tam vše nové,čisté a
připravené a zásadně se to dělá před příchodem dalšího pacienta.

To,že někdy nemám rukavice neznamená,že je nepoužívám,jen je někdy třeba
max. citlivost při ošetření endodontickém,tak mám rukavice jiné,ty se
nanášejí přímo na ruce.

Nástroje se nikam neházejí,po použití se uloží na hrubou desinfekci do spec.
nádoby,teprve potom se čistí,další desinfekce,osušení,sterilizace.Při
ošetření jsou u unitu dva tablety,jeden tzv. čistý,druhý na použité nástroje
během ošetření,ano,tam je dávám,tedy házím.Strilizuje se 2x denně.Každý
pacient má svoji roušku,kelímek na vodu,savku a pro každého jsou sterilní
nástroje.

Výsledek - nikdy jsem neměl zánětlivou komplikaci ošetření z titulu
nedostatečné sterility a dealer stom. potřeb se raduje,měsíční účet je vždy
vysoký.

A v ordinaci se o ošetření a stomatologii žertuje.

Pacientů přibývá,zvláště těch malých a do důchodu se nechystám.Pokud někomu
nevyhovuji,má možnost volby,na rozdíl od lékaře,který musí ošetřit každého
pacienta a že se někteří neumí chovat a lékař se prostě nezavděčí ničím.Jsou
pacienti, kteří rotují po stomatol. ordinacích a vždy u " nového " lékaře
povídají o tom,jak strašné to bylo u lékaře minulého.

Zubní kaz se dá prokázat pomocí rtg,ale ne vše,co se jeví jinému jako kaz
kazem ve skutečnosti je,než zbytečně vrtat,lépe počkat,je-li rtg nerozhodné.

F

Dobrý den přátelé pozitivního, negativního i neutrálního hodnocení. Navštívila jsem tyto stránky poprvé a ráda bych tímto prostřednictvím vyjádřila podporu, a to pozitivní, celému osazenstvu ordinace. Jsem nová pacientka pana doktora Lapáčka a má můj velký obdiv. Je to velmi pracovitý, svědomitý a důsledný člověk a protože jsem momentálně v jeho léčení, určitě po dokončení léčby přidám svoji recenzi. Pěkný den všem H.Filipová

Zmenila zubare protoze my vadil u pana doktora pristup.Horsi na tom vsem je ze novy pan zubar my po tydeni kontrole nasel tri zubni kazi navic misto jednoho puvodniho nalezeneho od pana Lapacka.Takze muzu byt jedine rada ze jsem odesla.

Pan doktor je ......, vyvol strach se stomatologa, Při vrtání hrozná bolest a reakce pana doktora ? to nemůže bolet dělám to už dvacet let. po dokončení plomby asi měsíc návštěva pohotovosti pod blombou zánět a zub musel ven. Názor si udělejte sami.Co vím já plno lidí od něj uteklo a je asi jediný kdo v ústí přibírá

• zubní kaz
  • bolesti zubů