MUDR.HORVATH-PRAKTIK s.r.o.
Zelená 2502/37, Ostrava

Umístění: MUDR.HORVATH-PRAKTIK s.r.o. Jiný

V roce 2021 jsem změnil praktického lékaře a dostal se do péče lékaře Mudr. Horvátha.
Ten mě po důkladné vstupní prohlídce okamžitě doporučil na Echo srdce do fakultní nemocnice v Porubě.
Výsledkem výše uvedeného vyšetření bylo zjištění, že trpím závažnou srdeční vadou. Následovala náročná operace v květnu 2022 na kardiochirgickém centru na FN Ostrava.

Nebýt prvotního správného úsudku a vyšetření pana doktora Horvátha, s velkou pravděpodobností by se na mou vadu nepřišlo už včas, protože jsem do fakultní nemocnice dle slov doktorů přišel tzv. za pět minut 12.
Touto formou bych tak chtěl panu doktorovi Horváthovi moc a moc poděkovat, protože mi svou skvělou diagnostikou pravděpodobně zachránil život.
Ing. Jaromír Šupík, Ostrava - Hrabůvka

Jsem velmi spokojená s tímto mladým a milým lékařem. Vždy usměvavý a lidský. I když jsem změnila bydliště,tak jsem ráda,že mohu být stále jeho pacientkou. Tučková

Milý, empatický, vstřícný, vždy dobře poradí!!!! Je to mladý lékař, který se snaží jít s dobou. Ambulanci krásně zrekonstruoval. Mohu jen doporučit!!!

Je velmi obětavý, lidský a pracovitý. Vždy poradí. Mohu se na něho spolehnout. Jsem ráda, že mě ošetřuje. S.H