MUDr. Květoslava Hrbáčková

Zubař Více

Ostrava 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Pavelská 4, Ostrava

Čtu tady samá negativa na paní doktorku. Já měla také možnost ji poznat na pohotovosti cca. půl roku zpět. Od pátku do neděle jsem denně pohotovost musela navštěvovat kvůli šílené bolesti, až paní doktorka mi pomohla a ještě poradila, po jejím ošetření úleva a klid.Ke mě se chovala příjemně a slušně a očividně mi chtěla pomoci a pomohla.

Neochotná,arogantní,sprostá a její zákrok na pohotovosti byl otřesný a vůbec nepomohl. Ani se s vámi nechce bavit o nějakém umrtvení. Doporučuji se této v uvozovkách paní doktorce velkým obloukem vyhnout.

Paní doktorka nemá soucit, neptá se jestli vás to bolí a když jde vidět že vás to bolí, tak nepřestane, ba ještě přidá. Už jsem u ní několik let nebyla (poté co mi plomba během měsíce asi 3x vypadla, jsem to fakt vzdala!), než chodit k ní, to raději budu bez zubaře!! Navíc má ordinační dobu od 9 a dřív než o půl 10 ji tam nepotkáte!

Museli jsme se 4 letým synem na pohotovost, kde měla službu tato paní doktorka. Syn velice plakal a bál se, tak jsem hned při vstupu prosila paní doktorku o mírný a laskavý přístup, myslela jsem že se s ním seznámí, pokusí se mu vysvětlit, že se nemusí bát, ale ona místo toho na mě vyjela,jak se to chová, jestli se takhle chová u všech lékařů, že ho nemáme vychovaného, absolutně arogantní a nepříjemná ženská. Podotýkám že v čekárně byl jen jeden člověk, takže 2 -3 minutky by ji nezabily. Řekla mi ať si ho posadím na sebe a držím mu ruce a nohy,vrazili mu do pusy nějaké železo ať pusu otevře a zoubek ošetřila.
Ještě teď se z toho nemůžu vzpamatovat, sice synovila pomohla, ale ten její přístup byla opravdu katastrofální !!!

S touto paní NE-doktorkou (jinak ji neumím nazvat) jsem se setkal na pohotovostní službě. Paní NE-doktorka je mistr v neposlouchání, co pacienta bolí, je expertka na hygienu....bez rukavic a neumytýma rukama se hrabe v puse a je opravdu super AROGANT!!!! V životě jsem se nesetkal s arogantnějším lékařem. Tato paní NE-doktorka má už dávno svoje odsloužené a patří do důchodu!!!!! Pokud by měla mít důchod takový, jak se chová ke svým pacientům, tak ho bude mít nespokojený, bolestivý a nešťastný. Tím ji ale nepřeji nic zlého.