Květoslava Hrbáčková, zubař Ostrava

MUDr. Květoslava Hrbáčková

Uložit

Zubař Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pavelská 4, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: jiné místo Jiný

Čtu tady samá negativa na paní doktorku. Já měla také možnost ji poznat na pohotovosti cca. půl roku zpět. Od pátku do neděle jsem denně pohotovost musela navštěvovat kvůli šílené bolesti, až paní doktorka mi pomohla a ještě poradila, po jejím ošetření úleva a klid.Ke mě se chovala příjemně a slušně a očividně mi chtěla pomoci a pomohla.

M
Ověřeny pacient

Neochotná,arogantní,sprostá a její zákrok na pohotovosti byl otřesný a vůbec nepomohl. Ani se s vámi nechce bavit o nějakém umrtvení. Doporučuji se této v uvozovkách paní doktorce velkým obloukem vyhnout.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

G
Ověřeny pacient

Paní doktorka nemá soucit, neptá se jestli vás to bolí a když jde vidět že vás to bolí, tak nepřestane, ba ještě přidá. Už jsem u ní několik let nebyla (poté co mi plomba během měsíce asi 3x vypadla, jsem to fakt vzdala!), než chodit k ní, to raději budu bez zubaře!! Navíc má ordinační dobu od 9 a dřív než o půl 10 ji tam nepotkáte!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Museli jsme se 4 letým synem na pohotovost, kde měla službu tato paní doktorka. Syn velice plakal a bál se, tak jsem hned při vstupu prosila paní doktorku o mírný a laskavý přístup, myslela jsem že se s ním seznámí, pokusí se mu vysvětlit, že se nemusí bát, ale ona místo toho na mě vyjela,jak se to chová, jestli se takhle chová u všech lékařů, že ho nemáme vychovaného, absolutně arogantní a nepříjemná ženská. Podotýkám že v čekárně byl jen jeden člověk, takže 2 -3 minutky by ji nezabily. Řekla mi ať si ho posadím na sebe a držím mu ruce a nohy,vrazili mu do pusy nějaké železo ať pusu otevře a zoubek ošetřila.
Ještě teď se z toho nemůžu vzpamatovat, sice synovila pomohla, ale ten její přístup byla opravdu katastrofální !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L

S touto paní NE-doktorkou (jinak ji neumím nazvat) jsem se setkal na pohotovostní službě. Paní NE-doktorka je mistr v neposlouchání, co pacienta bolí, je expertka na hygienu....bez rukavic a neumytýma rukama se hrabe v puse a je opravdu super AROGANT!!!! V životě jsem se nesetkal s arogantnějším lékařem. Tato paní NE-doktorka má už dávno svoje odsloužené a patří do důchodu!!!!! Pokud by měla mít důchod takový, jak se chová ke svým pacientům, tak ho bude mít nespokojený, bolestivý a nešťastný. Tím ji ale nepřeji nic zlého.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti