U Sadu 62/13, Praha 6, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Dentální hygiena dětí do 15 let 30 min • 640 Kč

Dentální hygiena,recall 60 min • 1 180 Kč

Hloubkové čištění 90 min • 1 620 Kč +3 Více

Pískování zubů 60 min • 1 390 Kč

Vstupní návštěva děti do 15 let 60 min( zdarma kartáček a mezizubní kartáčky) • 980 Kč

Vstupní vyšetření 90 min (zdarma kartáček a mezizubní kartáčky) • 1 550 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

640 Kč

1 180 Kč

1 620 Kč

1 390 Kč

980 Kč

1 550 Kč

Ordinace dentální hygieny Novodental - Kristina Novotná,DiS.

Jmenuji se Kristina Novotná. Jsem dentální hygienistka s více než 12 letou praxí v oboru. Zkušenosti pro výkon svého povolání jsem získávala v soukrom...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• dentální hygiena

Umístění: Ordinace dentální hygieny Novodental - Kristina Novotná,DiS. Vstupní vyšetření 90 min (zdarma kartáček a mezizubní kartáčky)

Dnes jsem byla poprvé na dentální hygieně, kterou jsem roky odkládala a díky skvělé paní hygienistce jsem se poprvé na zubařském křesle cítila příjemně. Vše mi bylo dopodrobna vysvětleno, společně jsme nacvičily správnou techniku čištění zubů a mezizubních prostor, byl mi odstraněn zubní kámen, dostala jsem kartáčky, abych věděla jaké si mám správně kupovat a ještě jsme si i hezky popovídaly :) Jsem nadšená! Moc děkuji, doporučuji a těším se na příští návštěvu :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

V čekárně profesionální přijetí. Ordinace i čekárna pěkná, čistá a vybavená. Dentistka je úžasná slečna/paní. Vše hezky vysvětlila, měla k tomu i obrázky, aby to pochopil i člověk s nižším IQ. Poradila mi širší mezizubní kartáček a vzorky mi dala s sebou, takže vím, které kupovat. Také mi vysvětlila pro mě novou metodu sólového kartáčku. Měla jsem předtím zkušenosti s různými dentálními hygienisty a tuto trpělivou a snaživou hygienistku můžu doporučit! Jediné malinké mínus je vyšší cena za ošetření.

Kristina Novotná

Děkuji za pochvalnou recenzi a budu se těšit na další návštěvu Kristina Novotná

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den
V sobotu se mi na kostrci (nad zadkem u leve pulky) objevila nejaka tvrda boule, no spis takove mensi jelitko. Na dotek boli. Pri chuzi boli. A kdyz se ohybam. A docela dost.. Nemam tam zadnou bilou cepicku ale je to trosicku zarudle. Co mam delat a po jake dobe pokud se to nezlepsi mam navstivit obvodniho lekare? Pracuji jako klasicky delnik takze spinave monterky.. Dekuji za rady.

dentální hygienistka není kompetentní se k této otázce vyjadřovat. Prosím obraťte se na svého obvodního lékaře.
Zdravím Kristina Novotná, DiS..

Kristina Novotná

dobry den mam strach z trhani primo fobii bych rekl je mi sloro 30 let ale nemam snad ani jeden zbub zdravi.chtel bych si to dat doporadku ale chtel bych se zeptat zda by byla mozna anestezie aby se to dalo vse udelat najednou hlavne jde o trhani poskozenych zubu zlomenych a zkazenych .prosim poradte kde by mi pomohli dekuji

Pokud potřebujete a jste pevně rozhodnut podstoupit stomatologické ošetření v celkové anestezii.Doporučuji se obratit buď na klinické pracoviště a nebo zvolit soukromou kliniku.ne vsechny celkovou aneszezii nabizi.Jinak doporučuji zvážit jestē možnost ošetřeni u vstřícneho a trpělivého stomatologa.Stomatologicke ošetření v místní anestezii je bezbolestné a tolik nezatěžuje organismus
S pozdravem a přání hezkeho dne