Kristina Novotná

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

1 názor +přidat

Jmenuji se Kristina Novotná. Jsem dentální hygienistka s více než 12 letou praxí v oboru. Zkušenosti pro výkon svého povolání jsem získávala v soukromých ordinacích se specializací… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Ordinace dentální hygieny Novodental - Kristina Novotná,DiS.

U Sadu 62/13, Praha 6
    162 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Kreditní karta

Hloubkové čištění 90 min 1 620 Kč
    Dentální hygiena,recall 60 min 1 080 Kč
    Dentální hygiena dětí do 15 let 30 min 540 Kč

Zkušenosti a dovednosti

• Jmenuji se Kristina Novotná. Jsem dentální hygienistka s více než 12 letou praxí v oboru. Zkušenosti pro výkon svého povolání jsem získávala v soukromých ordinacích se specializací na záchovnou a estetickou stomatologii, parodontologii, implantologii a část své praxe jsem vykonávala také na klinickém pracovišti, kde jsem získala cenné poznatky v péči o pacienty s rozštěpovými vadami a ortodontické pacienty. V roce 2016 jsem si otevřela vlastní praxi. Hlavní snahou v práci s mými klienty všech věkových skupin je vytvořit si s nimi individuální vztah, bezbolestně je ošetřit a najít pro ně nejlepší možný způsob jak se starat o dutinu ústní doma.

• dentální hygiena

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky, Praha 2 Sekaninova 12
  • Střední zdravotnická škola, Praha 10, Ruská 91

Znalost jazyků

• angličtina

Stáže

• MUDr.Pavel Kříž - praxe v soukomé zubní ordinaci se specializací na parodontologii a implantologii
  • Stomatologické centrum Lípa MUDr.Vladimír Dvořák - praxe ve stomatologickém centru zaměřeném na záchovnou stomatologii
  • MUDr.Ivana Friedlová - praxe s soukromé zubní ordinaci se zaměřením na parodontologii a záchovnou stomatologii
  • Fakultní nemocnice Královské Vinohrady - stomatologická klinika - praxe se zaměřením na ortodoncii,implantologii a rozštěpové vady

Nemoci

Hodnocení pacientů

1 názor

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

V čekárně profesionální přijetí. Ordinace i čekárna pěkná, čistá a vybavená. Dentistka je úžasná slečna/paní. Vše hezky vysvětlila, měla k tomu i obrázky, aby to pochopil i člověk s nižším IQ. Poradila mi širší mezizubní kartáček a vzorky mi dala s sebou, takže vím, které kupovat. Také mi vysvětlila pro mě novou metodu sólového kartáčku. Měla jsem předtím zkušenosti s různými dentálními hygienisty a tuto trpělivou a snaživou hygienistku můžu doporučit! Jediné malinké mínus je vyšší cena za ošetření.

Kristina Novotná2017-04-25

Děkuji za pochvalnou recenzi a budu se těšit na další návštěvu Kristina Novotná