Adres

U Sadu 62/13, Praha
Ordinace dentální hygieny Novodental - Kristina Novotná,DiS. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
776 57.....
724 08.....

Vstupní vyšetření 90 min (zdarma kartáček a mezizubní kartáčky) (1 550 Kč)

Dentální hygiena,recall 60 min (1 180 Kč)

Pískování zubů 60 min (1 390 Kč) + 3 Více

Dentální hygiena dětí do 15 let 30 min (640 Kč)

Hloubkové čištění 90 min (1 620 Kč)

Vstupní návštěva děti do 15 let 60 min( zdarma kartáček a mezizubní kartáčky) (980 Kč)

Jmenuji se Kristina Novotná. Jsem dentální hygienistka s více než 12 letou praxí v oboru. Zkušenosti pro výkon svého povolání jsem získávala v soukrom...

• zubní kámen

Znalost jazyků

Angličtina

1 názor

Návštěva z ZnamyLekar.cz

V čekárně profesionální přijetí. Ordinace i čekárna pěkná, čistá a vybavená. Dentistka je úžasná slečna/paní. Vše hezky vysvětlila, měla k tomu i obrázky, aby to pochopil i člověk s nižším IQ. Poradila mi širší mezizubní kartáček a vzorky mi dala s sebou, takže vím, které kupovat. Také mi vysvětlila pro mě novou metodu sólového kartáčku. Měla jsem předtím zkušenosti s různými dentálními hygienisty a tuto trpělivou a snaživou hygienistku můžu doporučit! Jediné malinké mínus je vyšší cena za ošetření.

Děkuji za pochvalnou recenzi a budu se těšit na další návštěvu Kristina Novotná

640 Kč

Hloubkové čištění 90 min

1 620 Kč

1 620 Kč

Vstupní vyšetření 90 min (zdarma kartáček a mezizubní kartáčky)

1 550 Kč

1 550 Kč

Vstupní návštěva děti do 15 let 60 min( zdarma kartáček a mezizubní kartáčky)

980 Kč

980 Kč

1 názor

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Děkuji za pochvalnou recenzi a budu se těšit na další návštěvu Kristina Novotná

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• dobry den mam strach z trhani primo fobii bych rekl je mi sloro 30 let ale nemam snad ani jeden zbub zdravi.chtel bych si to dat doporadku ale chtel bych se zeptat zda by byla mozna anestezie aby se to dalo vse udelat najednou hlavne jde o trhani poskozenych zubu zlomenych a zkazenych .prosim poradte kde by mi pomohli dekuji

Dobrý den,
    Pokud potřebujete a jste pevně rozhodnut podstoupit stomatologické ošetření v celkové anestezii.Doporučuji se obratit buď na klinické pracoviště a nebo zvolit soukromou kliniku.ne vsechny celkovou aneszezii nabizi.Jinak doporučuji zvážit jestē možnost ošetřeni u vstřícneho a trpělivého stomatologa.Stomatologicke ošetření v místní anestezii je bezbolestné a tolik nezatěžuje organismus
    S pozdravem a přání hezkeho dne

• Dobry den
    V sobotu se mi na kostrci (nad zadkem u leve pulky) objevila nejaka tvrda boule, no spis takove mensi jelitko. Na dotek boli. Pri chuzi boli. A kdyz se ohybam. A docela dost.. Nemam tam zadnou bilou cepicku ale je to trosicku zarudle. Co mam delat a po jake dobe pokud se to nezlepsi mam navstivit obvodniho lekare? Pracuji jako klasicky delnik takze spinave monterky.. Dekuji za rady.

Dobrý den,
    dentální hygienistka není kompetentní se k této otázce vyjadřovat. Prosím obraťte se na svého obvodního lékaře.
    Zdravím Kristina Novotná, DiS..

• zubní kámen
  • nepříjemný dech
  • zánět dásní,krvácení dásní,parodontóza

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky, Praha 2 Sekaninova 12
  • Střední zdravotnická škola, Praha 10, Ruská 91

• dentální hygiena

Stáže

• MUDr.Pavel Kříž - praxe v soukomé zubní ordinaci se specializací na parodontologii a implantologii
  • Stomatologické centrum Lípa MUDr.Vladimír Dvořák - praxe ve stomatologickém centru zaměřeném na záchovnou stomatologii
  • MUDr.Ivana Friedlová - praxe s soukromé zubní ordinaci se zaměřením na parodontologii a záchovnou stomatologii
Zobrazit více

Znalost jazyků