Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodím už několik let. Díky jejímu profesionálnímu a hlavně lidskému přístupu jsem nadmíru spokojená. Nikdy jsem neměla žádný problém se s ní o čemkoliv poradit. Děkuji také sestřičce,která je sluníčko a vždy mi vyšla vstříc.

Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o. preventivní vyšetření

Již od roku 2000 navštěvuji tuto paní doktorku a jsem nadmíru spokojená. Klidná povaha, na dotazy vše zodpoví, profesionál. O sestřičce mohu říct totéž. Velmi solidní jednání. Doporučuji.

Když si moje máti v březnu 2007 nahmatala půl roku po mamografu útvar v prsu, "vyšetřila" ji dr. pouhým pohledem přes halenku a snažila se ji přesvědčit, ať vydrží s vyšetřením na mamografu do srpna, že pak má nárok od pojišťovny. V dubnu se rozběhlo martýrium kolem mamčiny rakoviny prsa. Z loajality vůči mamce jsem i přes spokojenost při ošetřování v těhotenství přešla jinam. Jaké bylo mé překvapení, když si pí dr. vykazovala mé návštěvy dle výpisu OZP ještě na podzim. Mamka možná i díky jejímu laxnímu přístupu svůj boj prohrála po 5 letech...

Paní doktorka na mě vždy byla milá, svtřícná a lidská, opakované potíže se díky její léčbě zmírnily na minimum, čas objednání dodržuje a oproti předchozímu gynekologovi, kde jsem si připadala jak pokusný králík (a obtíže se zhoršovaly) a na vyšetření jsem čekala v čekárně běžně 2-3h, na mě dělá dobrý dojem profesionální i lidský.

Souhlasím s názorem, že paní doktorka může na lidi působit lehce arogantně, ale kdo se umí každý den tvářit vesele? Podle mého názoru je to dobrá doktorka, mně konkrétně moc pomohla s otěhotněním a nikdy jsem z její strany necítila jediný náznak neochoty. Za mně doporučuju!

Paní doktorka je strašně milá, hodná, vstřícná a dovolím si říct, že i úžasná. Šla jsem k paní doktorce na doporučení tchýně a jsem nyní VELICE spokojené. Moje bývalá doktorka bohužel nestála za nic- Upřímně se divím, negativním názorům a dokonce si dovoluji říct, že s nimi nesouhlasím. Když jsem poprvé přišla k paní doktorce byla velmi milá, usměvavá, uklidňující pohled a klidný tón hlasu, vůbec nebyla nepříjemná a vůbec žádná ironie. Když jsem měla problém, řekla, že stačí pouze zavolat sestře a sdělit, že problém se opakuje a že už bude vědět. Paní doktorka je velký profesionál ze stránky profesní i jako osoba sama. Vřele doporučuji VŠEM, kteří shánějí profesionálního, milého a vstřícného gynekologa.

Dobrý gynekolog, zubař a kadeřník se nemá měnit. Naprosto souhlasím. Pí doktorka je jemná, citlivá, diskrétní, odborník na svém místě. Dojíždím za ní deset let z malého města a věřím, že zůstanu věrná navždy.

Jsem s paní doktorkou spokojená už 15 let, provedla mě těhotenstvími, ze kterých mám krásné děti, i neúspěchy v donošení děťátka. Je odborník na slovo vzatý, vyšetření nikdy nebylo nepříjemné. Nikdy žádné nevhodné poznámky k postavě, či věku - a to jsem žena značně kyprých tvarů.
Nechápu negativní ohlasy, vždyť i lékař je jen člověk .... Za mne mohu jen doporučit.

S paní doktorkou jsem velmi spokojena a rovněž nechápu negativní názory. Je milá, vstřícná a mně osobně hodně pomohla i po psychické stránce. Za celých cca 10 let s ní mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vřele doporučuji. je velmi dobrá.

S mojí dcerou jsme se shodly,že je paní doktorka opravdová profesionálka.Její největší předností je psychická podpora. Chodím k ní už několik let a vždy mi i se závažným problémém vstřícně pomohla.Negativní komentáře některých žen na náladovost paní doktorky bych zhodnotila-překvapeně! Nikdy se mi nestalo,že by byla neochotná. Myslím si, že ženy s těmito názory by se měly zamyslet, jestli není chyba i na jejich straně a jestli i ony samy mají super náladu každý den.Paní doktorka a samozřejmě i sestřička jsou super,super!!!!!