Konstantin Čaplygin, gynekolog Frýdek-Místek

Gynekolog

Revoluční 531, Frýdek-Místek
Praktický lékař gynekolog

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

K Panu doktorovi chodím 12 let a jsem spokojená.Nemám pocit,že by mi dostatečně nevysvětlil ,co jsem potřebovala vědět,chování příjemné ,sestřičky jsou úžasné.

F

Již jsem tady psala názor na pana doktora, můj původní počáteční názor byl velmi dobrý, ale po několika letech pravidelného chození, jsem názor na něho musela přehodnotit na negativní. Z hlediska odbornosti nemám co vytknout, je velmi pečlivý a nechá udělat všechna potřebné vyšetření. Ale z hlediska lidského přístupu a poskytování informací je neprofesionální, arogantní, neochotný, nepříjemný až ironický a nerad vysvětluje a odpovídá na dotazy, Zprvu jsem si myslela, že jsem přecitlivělá, ale po tom, co jsem měla možnost porovnat jeho chování s chováním jiných lékařů gynekologů, se opravdu jeho přístup liší. Možná pokud k němu někdo chodí 1x ročně a nemá žádné zdravotní problémy,anebo nemá možnost jiného doktora, tak takový přístup může snést, jinak to chce pevné nervy a nebrat si jeho chování osobně. Já osobně mám v plánu změnu doktora, protože to může být třeba sebelepší odborník, ale musím k němu mít důvěru a nechodit tam ve stresu, ale v pohodě.

Myslím si ,že ten člověk má dar od
Boha a dokáže pomoct hodně lidem.

Dobrý den, píšu na tento portál, abych pana doktora moc pochválila. Setkala jsem se s ním sice jen párkrát, ale jak před operaci, tak i po ni byl velice milý, vše mi vysvětlil a snažil se mne i uklidnit. Po operaci, aniž by musel, se zastavil zkontrolovat můj zdravotní stav. Myslím si, že je to lékař, kterému na zdraví svých pacientek opravdu záleží.

chodím k panu doktorovi již 6 let a jsem tam spokojená, vždy mi odpoví na otázku a vše vysvětlí, se sestrami jsem také nikdy neměla problém. Vyšetření v těhotenství nebyla bolestivá, testy či případná vyšetření mi náležitě vysvětlil. Já osobně si nemohu na nic stěžovat a budu k němu chodit i nadále.

Pan doktor má občas špatnou náladu, ale chodím k němu víc jak deset let a už jsem si zvykla! Na nic si nehraje a jedná na rovinu což já oceňuji, a vždy jsem se mohla na cokoli zeptat. Když jsem čekala miminko, vždy mi ultrazvuk ukázal a vysvětlil, řekl mi váhu i délku mimča. Věřila jsem mu jako nikomu jinému a věděla jsem, že když jsem v jeho péči vše bude v pořádku!

Pročetla jsem si všechny příspěvky, ale celkové hodnocení v procentech jak uvádí tabulka nahoře asi bude hodně zavádějící, protože tak polovinu příspěvků zde píše uživatel/ka quest.
Můj dojem z pana doktora je ten, že opravdu neumí moc jednat s lidmi, pokud se něco zeptáte, odpoví na půl pusy, stylem - na co že se to vůbec ptám, tak samozřejmá věc a já to nevím - a pacientka si připadá jako blbec. Raději se neptat vůbec, aby byl klid. Prohlídky v těhotenství bleskové, ani se nezeptá, jak se člověk cítí, svlíknout, rychle UTZ, oblíknout a nashledanou. Prostor pro diskusi veškerý žádný, natož aby mi někdy sám od sebe něco vysvětlil. Co je potřeba absolvovat za testy a vyšetření během těhotenství jsem se dovídala od sestřiček, stalo se, že i tzv. "s křížkem po funuse" tedy pozdě.
Jako lékař odborník asi dobrý, ale přístup k pacientkám, komunikativnost hrozný. Opravdu zvažuji po porodu změnu gynekologa.

Pan doktor je skvělý lékař, odborník, také doktoři z ústavu Péče o rodinu a matku v Praze Podolí jej chválí,že je vynikající lékař, který než začne něco léčit, tak nejprve udělá všechny potřebné vyšetření. Stále se usmívá, na všechny dotazy odpoví. Možná některým citlivějším pacientkám se může zdát,že má měné citlivý přístup a ironický humor, ale člověk si to nesmí brát osobně, navíc já osobně nemám ráda zase "moc přeslazené doktory",u kterých je poznat,že to nemyslí upřímně,ale pouze je to profesionální "maska". Jediné co mi vadí,je dlouhá čekací doba v čekárně, i když je člověk objednaný na určitou hodinu,není to tam zorganizované,protože třeba 5 pacientů je objednaných na stejnou hodinu. Jinak všechny sestřičky jsou milé a ochotné. Ještě jednou zopakuji doktora DOPORUČUJI!

Chci také přispět svým názorem.Je jasné,že se člověk nikdy nezavděčí každému,ale mohu-li o MUDr.Čaplyginovi něco říci,pak jen pouze-je vynikající!Příjemný,milý,všechno jasně a srozumitelně vysvětlí a,pokud je to v jeho silách,také vyřeší,odpoví na každou otázku.Navíc má úžasný hlas a naprosto odzbrojující úsměv.Ode mne je to korektní hodnocení,vzhledem k faktu,že je mi už hodně přes 50let.Chápu,mnoho žen,které mají potíže a jsou přecitlivělé,mají snad i jiný názor a pro pana doktora to není lehké s každou vycházet,ale já je zopakuji:vynikající lékař