Praktický lékař pro děti a dorost
Palackého třída 137, Brno

Muj vnuk chodil k paní doktorce, přes mé upozornění. že s ním není něco v pořádku uděllala jediné a to, že zavolala dceři, že ji udává babička..pak jsem rok vnuka neviděla, díky paní doktorce...Takže dnes má vnuk diagnostikován fragilní X chromozom..Podám na ni trestní oznámení a rozhodně nedoporučuji...

Normálně komentáře neuděluji, ale vzhledem k úplné spokojenosti musím jeden přidat. Jak už tady bylo zmíněno, velice ochotná, povinné očkování nenutí, co je třeba doporučí, párkrát se stalo, že jsem pí. doktorce volala na mobil i večer, že jsem si nevěděla rady a i přesto byla velice ochotná. Sestřička je také velice ochotná a milá ( je svá, ale v dobrém slova smyslu).

Jsme u paní doktorky od narození malé, tedy rok a půl, a mohu jen doporučit :-) Ochotná, milá, vše vysvětlí, nevnucuje nepovinné očkování a pomůže i po telefonu z domu. Opravdu mám jen dobré zkušenosti :-)

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná a pečlivá! S malými dětmi to umí, zodpoví veškeré dotazy, nic nám nenutí! Vždy se jí dá do ordinace dovolat, poradí i po telefonu. (Snad bych jen lépe zorganizovala poradny, abychom se nepotkávali s nemocnými dětmi v čekárně). Jinak jsme velmi spokojení!

Velmi ochotná, se vším poradí a je velice dobře dostupná na telefonu i v sobotu. Mohu jen doporučit.

Miminkům rozumí, perfektně komunikuje a používá zdravý rozum ! V ordinaci to funguje velmi dobře, sestra je moc hodná a ochotná, čekárna nebývá natřískaná = dobrá organizace.

Paní doktorku mohu jen doporučit, kdykoli je potřeba, tak ochotně poradí. Na telefonu je prakticky celý den takže pokud se cokoli stane, volám a paní odktorka ochotně pomůže v rámci možností.S dětmi to umí, je komunikativní a zatím jsme s ní velmi spokojení.

nejlepší doktorka na světě

Upa super doktorka :-)

Velice dobrý, všem doporučuju..