Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Palackého třída 137, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Muj vnuk chodil k paní doktorce, přes mé upozornění. že s ním není něco v pořádku uděllala jediné a to, že zavolala dceři, že ji udává babička..pak jsem rok vnuka neviděla, díky paní doktorce...Takže dnes má vnuk diagnostikován fragilní X chromozom..Podám na ni trestní oznámení a rozhodně nedoporučuji...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

Normálně komentáře neuděluji, ale vzhledem k úplné spokojenosti musím jeden přidat. Jak už tady bylo zmíněno, velice ochotná, povinné očkování nenutí, co je třeba doporučí, párkrát se stalo, že jsem pí. doktorce volala na mobil i večer, že jsem si nevěděla rady a i přesto byla velice ochotná. Sestřička je také velice ochotná a milá ( je svá, ale v dobrém slova smyslu).

K
Ověřený profil

Jsme u paní doktorky od narození malé, tedy rok a půl, a mohu jen doporučit :-) Ochotná, milá, vše vysvětlí, nevnucuje nepovinné očkování a pomůže i po telefonu z domu. Opravdu mám jen dobré zkušenosti :-)


J
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná a pečlivá! S malými dětmi to umí, zodpoví veškeré dotazy, nic nám nenutí! Vždy se jí dá do ordinace dovolat, poradí i po telefonu. (Snad bych jen lépe zorganizovala poradny, abychom se nepotkávali s nemocnými dětmi v čekárně). Jinak jsme velmi spokojení!


M
Ověřený profil

Velmi ochotná, se vším poradí a je velice dobře dostupná na telefonu i v sobotu. Mohu jen doporučit.


M
Ověřený profil

Miminkům rozumí, perfektně komunikuje a používá zdravý rozum ! V ordinaci to funguje velmi dobře, sestra je moc hodná a ochotná, čekárna nebývá natřískaná = dobrá organizace.


Paní doktorku mohu jen doporučit, kdykoli je potřeba, tak ochotně poradí. Na telefonu je prakticky celý den takže pokud se cokoli stane, volám a paní odktorka ochotně pomůže v rámci možností.S dětmi to umí, je komunikativní a zatím jsme s ní velmi spokojení.


Ověřený profil

nejlepší doktorka na světě
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


J

Upa super doktorka :-)


T

Velice dobrý, všem doporučuju..


Došlo k chybě, zkuste to znovu