Umístění: Ordinace Jiný

Od pani doktorky odchazim. Kdykoliv mam nejaky problem, mobil je nedostupny. Nyni potrebuji doporuceni, ale nedovolam se. Od covidu si tam ani nevyckate, az prijdete na radu, musite se objednat a jeste skrz dvere slysite psa a az se dopije kavicka. Absolutne neslychany pristup!

Umístění: Ordinace Jiný

Výborná paní doktorka, která má mnohem holističtější přístup ke zdraví než jakýkoliv jiný doktor, se kterým jsem se kdy setkala. Ochotná, milá a lidská. Vic takových!

Jejde četla jsem názory od nejnovějšiho k nejstaršimu a nestačila jsem se divit. Co dana pani Kuklova piše. V Bohdanči jsem skoro 18 let. Sestrička Marketa byla prvni koho jsem zde poznala, abych nemusela jezdit az na druhy konec Pardubic kvuli injekcim. Když moje mamka zjistila, že lékařem u oné sestřičky je pan doktor Meško ihned mi ho doporučila. A já tohoto rozhodnutí nikdy nelitovala. Když orfinaci po panu doktorovi převzala paní doktorka Nechvátalová nevěděla jsem jako všichni asi "jaká bude" nemám ráda změny a obzvlášť ve věcech tak osobních. Dneska bych pani doktorku za nikoho nevyměnila. Letos jsem k ní přivedla i svoji babičku, které je 80 a ta si ji nemůže též vynachválit. Mám velmi nemocnou maminku a paní doktorka mě vždy pečlivě vyslechne a vše i vysvětlí. Někdy si říkám mít 3 takové pacienty v jeden den jako já tak ten den už vůbec nic nestihne. Přeji paní doktorce ať je stále taková jaká je a co nejmíň takových pacientů jako já a pani Kuklova .

S paní doktorkou jsem velice spokojen. Zatím jsem u ní byl jen párkrát, ale vždy mi dokázala odborně pomoct.

X

K paní doktorce chodím již asi tři roky a jsem s ní nadmíru spokojená. Vždy je na ní vidět, jak opravdu vnímá všechny problémy a v hlavě ji to opravdu "šrotuje". :) Nikdy se mi nestalo, že by mě odbyla nějakým receptem a nashle. A její sestřička je nesmírně milá! Jsem opravdu ráda, že je moji doktorkou právě ona. VŘELE DOPORUČUJU!

Byl jsem u této paní doktorky několikrát a byla vždy velmi milá a pokaždé mě pomohla vyřešit můj zdravotní problém. Nezaznamenal jsem v jejím přístupu ani stín arogance, a naopak jsem cítil, že jí na mě opravdu záleží. Hodnocení úrovně odbornosti bych přenechal kompetentním orgánům. Každopádně si myslím, že je to lékařka na svém místě.

K paní doktorce chodí celá naše rodina a jsme všichni nadmíru spokojení. Je pečlivá a ještě navíc milá. Je pravda, že mě také zarazilo,když me poslouchala přes tílko, ale zeptala jsem se. Dostala jsem okamžité vysvětlení, stejně jako kdykoliv jindy když se na něco zeptám. Navíc má velmi příjemnou sestřičku, každá návštěva je velmi přííjmné setkání.

Paní doktorka vnímá pacienta opravdu jako člověka se všemi jeho problémy, ne pouze jako nositele nějaké nemoci, na kterou je třeba napsat lék.

Ráda bych jako vysvětlení k příspěvku paní Kuklové uvedla, že opravdu někdy poslouchám pacienta přes svetr a košili i jiné vrstvy proto, že vlastním fonendoskop se zabudovaným zesilovačem a slyším zvuk velmi jasně a v takovém rozsahu, v jakém jsem nikdy s běžným fonendoskopem neslyšela. Dokonce jsou zvuky na kůži někdy tak zesíleny, že jsou pro ucho až nepříjemné a poslech nevede ke kýženému výsledku. Jsem ráda, že jsem to díky příspěvku paní, kterou ani neznám, mohla beze zbytku vysvětlit, protože samozřejmě cítím z reakcí pacientů, že to občas není považováno za standardní. Asi bych nemusela reagovat, ale nedá mi to. Chtěla bych poprosit pacienty, aby se nebáli vyjádřit svůj názor u mě v ordinaci, protože to hlavní, co léčí je důvěra v lékaře a hlavně v sebe samé. Bez vzájemné komunikace to nejde. Proto mi je líto, když se někdo cítí tak zbaběle, že pak není schopen se jasně vyjádřit z očí do očí nebo si vzít kartu a odejít jinam a jedinou možností mu zůstává toto bulvární chování. Moc bych vám přála paní Kuklová, abyste si začala věřit a jednou to dokázala, protože i my lékaři jsme jen lidé a jistě chybující a ochotní přijímat názory druhých, pokud jsou vysloveny slušně a bez záměru někoho zranit. Poslední, co se mi chce ještě napsat je, že pokud ucítím, že si pacientů nevážím a je mi jedno, co s nimi po opuštění ordinace bude, okamžitě končím, protože jen kvůli penězům se toto povolání dělat opravdu nedá. Ohledně mělkých znalostí se obhajovat nehodlám, to si vyřiďte s těmi, kteří mi dali diplom a umožnili složit atestační zkoušku, já dělám, co umím a všem doporučuju totéž :-) S úctou a láskou MUDr. Nechvátalová Kateřina

Paní doktorka vlastní lékařský diplom, jen že ho vlastní. Její odbornost a znalosti z oblasti medicíny jsou velmi mělké. Chování k pacientovi je arogantní. Měla by zvážit, zda je svým přístupem k pacientovi způsobilá vykonávat lékařské povolání, které by mělo být spíše posláním. Její poslech srdce přes košili a svetr u pacienta, který je po infarktu a bypassu i celkový přístup, neodpovídá povolání lékaře. Pacienty podrobněji NEVYŠETŘUJE. Jako lékaře - NEDOPORUČUJI !