Kateřina Mlčáková, gynekolog Olomouc

MUDr. Kateřina Mlčáková

Gynekolog Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

Již po první návštěvě mě paní doktorka zaujala svými názory a profesionálním přístupem. Na nic si nehraje, podává informace o všem, co mě zajímá a co je pro mě nejdůležitější, navrhuje léčbu v souladu s mými požadavky. Upřednostňuji přírodní léčbu a pokud to není nutné, vyhýbám se hormonálním preparátům. Vyšetření jsem skoro necítila a myslím, že paní doktorka je i dobrý psycholog, svým humorem odlehčí i jinak ne moc příjemné výkony. Z ordinace jsem odcházela nabitá energií, což mi vydrželo několik dní.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá, vyjde vstříc, zajímá se o můj zdravotní stav, jak se cítím, pokud je něco v nepořádku, nečeká a jedná. Vyšetření provádí citlivě, ohleduplně, vysvětluje mi jednotlivé úkony. Při potížích mi navrhla i alternativní způsoby úpravy cyklu, záleží pak na každém pacientovi, jestli zkusí nebo ne, já byla ráda, za tuto možnost, necpat do sebe léky a zvolila byliny, které mě srovaly. Paní doktorka věci říká narovinu, což je někdy potřeba, aby se pacient vzpamatoval a nedělal si iluze, za coč jsem ji ráda. Vřele doporučuji tuto kvalitní doktorku a i když se stěhuji do Čech, paní doktorku rozhodně nebudu měnit.


Ověřeny pacient

Dobrý den, cítím povinnost vyjádřit velkou pochvalu za profesionální a lidský přístup paní doktorky. Pacientkou její ordinace jsem již 2 roky a jsem maximálně spokojená. O prevenci jsem vždy dopředu informována, s objednáním u sestřičky není nikdy problém, informací o případném vyš. či postupu mám vždy dost a co víc jsou srozumitelné !!! Což od lékařů mnohdy chybí. Při vyš. nikam nespěchá, pečlivá, nic nepodceňuje, trpělivě si vždy vyslechne i můj názor na věc. Mohu jen doporučit !!!!


J
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Již jsem si toho dost prošla a i teď v prvním těhotenství na všechny aspekty bere ohled a nic nepodceňuje, za což jsem ji velmi vděčná. V těžkých chvílích mě psychicky podržela a vše vysvětlila. Přístup je na profesionální i lidské úrovni a mohu jen doporučit.
Jana N.


K
Ověřeny pacient

Bohužel velmi špatná zkušenost. Po 2 letech chození k paní doktorce, zjistí že v kartě mám napsano že jsem z Ukrajiny! Do ted nevím kde se to tam vzalo, ale jsem češka narozená v ČR a s Ukrajinou nemám nic společného, tím sem měla problém i s pojištěním. Po náštěvě pobočky pojištovny mi řekli, že jsem plátce pojištění a pojištěná jsem, takže v tom mají pěkný bordel. Paní doktorka je sice milá a sympatická, ale to takové špatné zkušenosti, budu chodit k jinemu gynekologovi.


Ověřeny pacient

Chtěla bych se touto cestou podělit o pozitivní zkušenost s paní doktorkou. Svou pečlivostí a zodpovědným pracovním přístupem k mým zdravotním problémům po císařském řezu, pomohla diagnostikovat a nasměrovat k léčbě. S vyčerpávajícími bolestmi mi před paní doktorkou nedovedl pomoct předchozí gynekolog s delší praxí a po několikanásobné návštěvě na pohotovosti ve FN, kde jsem si spíš připadala jako hypochondr, mi pomohla až paní doktorka. Děkuji hlavně za trpělivost a za osobní přístup, po dlouhé době to u lékaře není jak na běžícím páse.


P
Ověřeny pacient

Vážená paní doktorko, chtěla jsem Vám moc poděkovat za dlouhou sérii odborných ultrazvukových vyšetření miminka, Vašich rad a zodpovězených dotazů po celou dobu mého těhotenství a vůbec za celé období, které jsem u Vás. Až na základě Vaší včasné diagnostiky mého zdravotního stavu (před otěhotněním), která nebyla předtím nijak řešena a především vůbec zjištěna, a dále zajištění dalších léčebných postupů v Praze, mám teď možnost vše dořešit a úspěšně vyléčit.
Jsem velice spokojená s Vašim profesionálním tak s osobním přístupem ke mne. Je to samozřejmě kontrast proti mnoha "odlidštěným" zdravotníkům, kteří Vás příliš nevnímají jako citlivou bytost, natož aby komentovali svou práci, či se dokonce pacienta vyptávali. No, a navíc se s Vámi i zasměji! Na dnešní uspěchanou dobu jste si vždy udělala na mne čas, což je výjimečné obzvlášť ve zdravotnictví. Velice Vám přeji mnoho úspěchů ve Vaší profesi! Těším se na setkání po porodu, zatím jsem stále dva v jednom. S pozdravem Urbanovská P.


R
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Vše důkladně vyšetří, poradí, nic nepodceňuje, je otevřená diskusi. Vyšetření u ní je nebolestivé. Cítím se u ní příjemně. Rozhodně doporučuji!:)


L
Ověřeny pacient

Moc milá a šikovná paní doktorka! Jsem ráda, že k ní chodím, před tím jsem měla jinu paní doktorku, a tam jsem nebyla vůbec spokojená s přístupem. Tahle paní doktorka je citlivá, otevřená k diskusi, odpoví mi na každou otázku a je veselá. Doufám, že u ní zůstanu napořád.


S
Ověřeny pacient

velmi neosobní jednání, mizivá komunikace omezená jen na to nejnutnější (zvlášť v těhotenství úplně chybí otázky typu jak se cítíte), rady ohledně těhotenství poskytnuté pouze jako odpovědi na kladené otázky, nezájem o pacientovu zdravotní "historii", při kladení otázek jsem měla pocit, že otravuji a odpověď mě neuspokojila (nebylo mi nic pořádně vysvětleno), což je v případě prvního těhotenství a ještě k tomu trochu rizikového dost stresující


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti