Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

Moc milá a příjemná paní doktorka i sestřička. Nikdy jsem se nesetkala s tak hezkým přístupem. Srozumitelně vše vysvětlí.

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

Nejmilejší lékařka co jsem měla možnost poznat. Sice přímo k ní již nechodim,ale nadále navstevuju Gyn-Pren mudr.Mičanika a nic kvalitnějšího na péči o ženy neznám. Všem vřele doporučuji.

Paní doktorka je skvělá, vždy pozitivně naladěna, velmi ochotná a vstřícná. Jsem moc ráda, že chodím právě k ní. U každého UTZ vždy popíše miminko, vše pečlivě zkontroluje, vysvětlí. Kéž by byli všichni lékaři jako ona.

Martina V.

Paní doktorce nemám co vytknout.Velice milá,příjemná,všechno vysvětlí,nepospíchá,v klidu..
Vděčím jí za zdravé miminko,které bych bez ní asi těžko donosila do konce. Přes můj složitý zdravotní stav se mě 100% věnovala, zjišťovala zkušenosti v jiných nemocnicích, snažila se mi ve všem pomoci, všechno usnadnit -opravdu perfektní přístup který jsem ještě u žádného doktora nezažila.
Moc děkuji za všechno a vřele doporučuji !

Nejlepší odborník a lékařka kterou znám! takoví by měli být všichni lékaři! Milá, empatická, pečlivá, svědomitá....můžu pokračovat do aleluja. Paní doktorka s velkým D. neměnila bych ani kdyby mi někdo nabídl milion dolarů, protože lepšího gynekologa není. pacientům se věnuje pečlivě, vše si vyslechne, uklidní, zařídí, poradí... je prostě nej!

Velmi sympatická, vstřícná a ochotná lékařka, která si vždy najde čas na podrobné zodpovězení všech dotazů a vystupuje jen s úsměvem, bez ohledu na naplněnost čekárny. Zcela jí důvěřuji po odborné stránce a neváhám se na ni obrátit s jakýmkoli gynekologickým problémem. Provází mne už druhým těhotenstvím a vždy se na setkání těším - v těhotenské poradně opravdu poradí, nejde o žádnou rutinu, ale vždy o osobní přístup s upřímným zájmem o poslední vývoj. Zcela respektuje osobnost a požadavky pacientek, neprosazuje vlastní názor nebo nezbytnost nějakých vyšetření proti postoji nebo názoru ženy, jen doporučí, co je podle ní vhodné nebo potřebné, ale rozhodnutí ponechá na pacientce. Díky za to a více takových lékařů!

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Chtěla bych se zeptat jestli doporučujete chirurgické odstranění panenské blány pokud byly pokusy o sex neúspěšné.

Děkuji za odpověď.

V tomto případě je nutné gynekologické vyšetření ke zhodnocení stavu a dle toho další postup.

MUDr. Kateřina Kyselová

Dobrý den, mám dotaz ohledně endometriozní cysty ( 3 cm ) na pravém vaječníku. Byla mi nalezena pred 5 měsíci na pravidelné gyn. kontrole, Dosud nijak neléčena. Na poslední kontrole pred měsícem, nebylo zaznamenáno nějaké extremní zvětšení cysty. Nemám žádné extemni¨bolesti pouze občasný tlak v místě zmiňovaného vaječníku. Cyklus mám v celku pravidelný - cca 28 dnů , občas kratší co 21 dnů. Mám jedno dítě a v budoucnu bych chtěla mít ještě jedno. Lékař mi navrhuje nasadit terapii lékem Visannette 2 (Dienogest) min. na půl roku. Očekává, že se cysta zmenší a nebude nutný chirurgický zákrok, pořípadně bude proveden pouze drobnější zákrok. Já osobně mám obavy z léčby, nebotˇ může mít i plno nežádoucích vedlejších účinků (špatné psichycke rozpoložení a spaní, váhový nárust, atd.) Žiji v trvale v zahraničí a tímto dotazem se chci poradit i s odborným lékařem v ČR, tedy s Vámi. Paní doktorko, jak by jste postupovala v mém případě Vy??( hormonalní antikoncepce, chirurgicky zakrok nebo lék Visannette?) Je nebezpečné otěhotnění teď, když je tam endometriozní cysta 3cm? Předem Vám mnohokrát děkuji za vaši odpoveď!

Přeji hezký den, endometrioza je velmi složité onemocnění. Nejlepší je se obrátit na specializované centrum, které se léčbou endometriozy zabývá. Při léčbě záleží na mnoha faktorech. V doporučeních se uvádí jako první volba hormonální antikoncepce - je možné podávání i kontinuálně. Při nezlepšení nálezu je pak vhodná diagnostická laparoskopie k upřesnění nálezu na vaječníku včetně odstranění ložisek endometriozy a následná farmakologická léčba. V případě, ale že už plánujete těhotenství, je vhodnější návštěva centra asistované reprodukce, které si už další postup určí samo.

MUDr. Kateřina Kyselová