Dukelských hrdinů 967/10, Praha 7, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Dukelských hrdinů 967/10, Praha

1 500 Kč

Dukelských hrdinů 967/10, Praha

6 000 Kč

Tobidental

On-line kalendář NOVĚ na mých web stránkách www.tobidental.cz
Mým přáním je, aby pacienti z mé ordinace odcházeli vždy spokojeni a s úsměvem. ...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• dentální hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Obrovska spokojenost, pani doktorka je vzdy mila a profesionalita 1*. Nikam jinam uz nejdu a vrele doporucuji vsem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Tuto dentální hygienistku všude doporučuji. Úžasný přístup k lidem, skvělá práce a navíc mám zuby jako ze škatulky! Za půl roku přijdu určitě znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi šikovná hygienistka,velice ochotná a pečlivá, při práci pozorná a bere ohledy na pacienta. Poradí, jak se o zuby dále starat, popř. doporučí nejlepšího zubaře. Lepší hygienistku jsem neměla...:)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem naprosto spokojeny. Skvele odvedena prace se smyslem pro detail. Velmi mila slecna. Mohu jen doporucit a jiz doporucuji.

Jsem opravdu nadšená z přístupu paní Tobiášové, protože dobrý zdravotník není jen ten, který je šikovný, ale měl by být především lidský a umět povzbudit, uklidnit a pochopit stav pacienta. Já jsem po dnešní návštěvě opravdu spokojená, i přes moje silné obavy a strach ze zubařských zákroků obecně jsem tu byla v dobrých rukou a především pochopena. Jemný, vlídný a profesionální přístup. Doporučuji a sama sem budu chodit pravidelně. Děkuji:-)

Vynikající dentální hygiena, přístup i služby jsou bezkonkurenční. Mohu jen doporučit, ráda se vrátím!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S průběhem ošetření i výsledkem jsem spokojen, slečna Tobiášová je velmi pečlivá a příjemná profesionálka. Přivedl jsem k ošetření i dceru, byl jsem opět spokojen.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pecliva, profesionalni hygienistka. Nepochopitelne snad jedine nauctovani mezizubniho kartacku. To bych za cenu 1 000,- dentalni hygieny nepredpokladala.Jinde je to automaticky v cene.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S ošetřením jsem velmi spokojena. Velmi pečlivě odvedená práce, milá paní dentistka a v neposlední řadě krásné prostředí ordinace. Ráda doporučuji, jsem maximálně spokojena.

Náprosto spokojenost!!!
Pani Tobiašová je milá, simpatická a velice pečlivá!!!!
Doporučuji !!!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz