Dukelských hrdinů 967/10, Praha 7, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Dukelských hrdinů 967/10, Praha

1 500 Kč

Dukelských hrdinů 967/10, Praha

6 000 Kč

Tobidental

On-line kalendář NOVĚ na mých web stránkách www.tobidental.cz
Mým přáním je, aby pacienti z mé ordinace odcházeli vždy spokojeni a s úsměvem. ...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• dentální hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Docházím k paní Dočekalové pravidelně a nikam jinam bych už nechodil. Prostě perfektní péče a přístup.
Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní ošetření, vysvětlení zubní hygieny a velmi pěkný celkový přístup zubní hygienistky. Doporučuji.

Skvělá paní hygienistka, perfektní ošetření a to každého zubu zvlášť, skvělé ošetření i dětí. Vřele doporučuji

Perfektní práce, využíváme dlouhodobě a jsme vždy plně spokojeni a na našem "chrupu" je to také vidět. Mohu plně doporučit. Koberna

Jsem VELMI spokojená s paní hygienistkou. Perfektní a precizní dentální hygiena. Zuby jako nové.
Paní hygienistka velmi milá, vše vysvětlila, ohleduplná a empatická. Už dlouho jsem se nesetkala s tak skvělým přístupem. Všem určitě vřelé doporučuji a paní Dočekalové ještě jednou moc děkuji. Konečně jsem našla svou hygienistku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Hodnocení na web téměř nikdy nedávám, ale po včerejší mé návštěvě u paní doktorky bych zde i já rád zveřejnil své zkušenosti. Také z důvodu, že právě na základě těchto recenzí jsem se po dlouhém rozhodování i já odhodlal zkusit dentální hygienu u paní Dočekalové. Pokud srovnám své návštěvy u předchozích dent. hygienistek, tak ani jedno těchto předchozích ošetření nedosahovalo takových kvalit jako u paní Dočekalové. Na rozdíl od jiných hygien, které trvaly cca 20 - 30minut (chodím pravidelně, tedy podmínky co se týče stavu chrupu měly hygienistky stejné), tak včerejší hygiena trvala opravdu poctivých 45 minut. Ještě nikdy jsem se nesetkal s tak důkladným, jemným a precizním vyčištěním nejen předních, ale i zadních zubů, které jsou hůře přístupné a většina hygienistek jim opravdu nevěnuje tolik pozornosti, jako předním zubům. Po odstranění kamene mi paní doktorka provedla pískování. Včerejší pískování bylo znovu nejlepší, se kterým jsem se kdy setkal, přesné, bez bolesti a opět maximálně pečlivé.Tedy za mne naprostá spokojenost, radost že jsem se dobře rozhodl a objednal se zde. I já mám konečně svou hygienistku. Moc děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá. Byl jsem u paní doktorky počtvrté a pokaždé je milá, nesmírně důkladná, pečlivá a v mém případě i trpělivá. :-) (paradentoza) . Po každé návštěvě je vidět obrovské zlepšení. Jinam bych nechodil.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem poprvé, vše mi bylo přehledně vysvětleno, doporučeno. Naprostá spokojenost. Našla jsem SVOU dentální hygienistku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem velice spokojen ,paní doktorka profesionální a krasná.Chodim pravědelně.Děkuji Nechaev Oleg

Druhá návštěva. zuby i dásně v prokazatelně lepším stavu. Jak péče, tak rady ainstrukce velmi cenné a účinné.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Lepíte prosím kamínky na zuby? Nemohu nikoho v Třebíči najít