Dukelských hrdinů 967/10, Praha 7, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Dukelských hrdinů 967/10, Praha

1 500 Kč

Dukelských hrdinů 967/10, Praha

6 000 Kč

Tobidental

On-line kalendář NOVĚ na mých web stránkách www.tobidental.cz
Mým přáním je, aby pacienti z mé ordinace odcházeli vždy spokojeni a s úsměvem. ...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• dentální hygiena

Umístění: Tobidental První dentální hygiena 50 min

Byla jsem velice spokojená,paní Dočekalová je milá a pečlivá.Dentální hygienu provedla perfektně a vysvětlila vše okolo čištění zubů.Velice ráda se k ní budu vracet a objednávám celou rodinu :-)

Umístění: Tobidental První dentální hygiena 50 min

Byla jsem zde poprvé a jsem spokojena s péčí i dalším doporučením paní Dočekalové (Tobiášové) . Mohu jen doporučit a budu se těšit na další návštěvu.

Umístění: Tobidental Pravidelná půlroční dentální hygiena bez Air-flow 40 min

Má návštěva nebyla poprvé,p.Dočekalová je velice precizní a pečlivá.Jsem moc ráda,že mi byla doporučena.Touto cestou bych ji chtěla za péči o mé zuby.I.Pěkná

Umístění: Tobidental

Profesionální dentální hygiena a milá paní Kateřina. Z ordinace jsem odcházel spokojen a s úsměvem ! Výborná péče a přístup.

Umístění: Tobidental

Naprosto profesionální přístup, perfektní práce a velmi pečlivé vysvětlení. Určitě mohu jen doporučit.

Umístění: Tobidental Pée o chrup :)

Velmi příjemná paní, která se perfektně postarala o mé zuby. Doporučuji navštívit a přesvědčit se. Naučila mě se správně pečovat o zuby

Umístění: Tobidental První dentální hygiena 45 minut

Paní Dočekalová je velice milá a pečlivá, prostředí ordinace velmi příjemné, ošetření je skutečně důkladné, subjektivně pociťuji velké zlepšení počínající paradentózy.

Umístění: Tobidental Pravidelná dentální hygiena

S manželkou chodíme na dentální hygienu už asi sedm let. U pí Dočekalové jsme byli poprvé. Je fantastická. Nic lepšího jsme zatím nikde nepoznali. Určitě ji lze doporučit každému. S takovou péčí se hned tak nesetkáte nikde!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Tobidental Dentální hygiena s Air-flow

Dentální hygiena proběhla velmi pečlivě, na cokoli jsem se zeptala, to bylo zodpovězeno. Velmi milý přístup. Myslím, že i lidé, co mají ze zubařského křesla strach zde na vše zapomenou :)

Umístění: Tobidental První dentální hygiena 45 minut

Dentálních hygienistek jsem navštívila několik, ale u paní Dočekalové jsem byla poprvé a doufám, že ne naposledy. Odvedla precizní práci jejíž výsledkem jsou krásně čisté a troufám si říct, že i o dost bělejší zuby. Za mě velká spokojenost a mohu tedy jen doporučit.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Lepíte prosím kamínky na zuby? Nemohu nikoho v Třebíči najít