Dukelských hrdinů 967/10, Praha 7, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Dukelských hrdinů 967/10, Praha

1 500 Kč

Dukelských hrdinů 967/10, Praha

6 000 Kč

Tobidental

On-line kalendář NOVĚ na mých web stránkách www.tobidental.cz
Mým přáním je, aby pacienti z mé ordinace odcházeli vždy spokojeni a s úsměvem. ...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• dentální hygiena

Umístění: Tobidental Dentální hygiena s Air-flow 60 min

Super doktorka, umí všechno vysvětlit. Dítě v pořádku vydrželo. Nic nebolelo! Děkuji a doporučuji!

Umístění: Tobidental Dentální hygiena s Air-flow 60 min

Super lékařka, milá, nic mě nebolelo, moc hezky vybavena a moderní ordinace ordinace, vřele doporučuji

Umístění: Tobidental Dentální hygiena s Air-flow 60 min

Paní hygienistka je pečlivá, důkladná, vše vysvetli a take poradi, je empaticka a velmi mila. Termíny na objednání jsou příznivé.

Umístění: Tobidental První dentální hygiena 50 min

Po první návštěvě jsem byla trochu skeptická (hodně to bolelo, ale to bylo mou zanedbanou péčí), ale po druhé jsem velmi spokojená. Paní hygienistka je velmi příjemná a moc se mi líbí její ordinace. Oceňuji pěkný design (přece jen jsem zvyklá z dětství na něco jiného) a to, že k ošetření hrála pohodová hudba :) Určitě přijdu zas.

Umístění: Tobidental

Paní Dočekalová je velmi milá, vše vysvětlí a její práce je precizní.. Docházím pravidelně a vždy se jedná o příjemnou návštěvu se skvělým výsledkem!

Umístění: Tobidental První dentální hygiena 50 min

Příjemné prostředí, milý přístup. Vše, co se dělo, mi bylo vysvětlováno. Dostala jsem "školení", jak si správně čistit zuby a používat mezizubní kartáčky. Rozhodně chci chodit pravidelně.

Umístění: Tobidental

Výborná dentální hygienička, milá, usměvavá a svou práci odvádí velmi dobře. Mohu jen vřele doporučit. Líbí se mi i objednací systém přes web.

Umístění: Tobidental

Prijemne prostredie, profesionalny pristup, perfektne vykonana dentalna hygiena a poradenstvo v ramci hygieny.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Tobidental Dentální hygiena s Air-flow

S ošetření zcela spokojenost. Paní hygienistka je milá, přijemná a odvedla výbornou práci. Zatím nejlepší dentální hygiena, co jsem absolvoval. Rozhodně si návštěvu v budoucnu zopakuji.

Umístění: Tobidental Pravidelná půlroční dentální hygiena bez Air-flow 40 min

Nejmilejší a nejšikovnější dentální hygienistka jakou jsem kdy poznala. Vše vysvětlí, pořád se usmívá a je opravdu pečlivá a šikovná. Po každé kontrole zuby mám jak nové.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Lepíte prosím kamínky na zuby? Nemohu nikoho v Třebíči najít