Gynekologická ambulance
nábřeží Petra Bezruče 430, Sokolov

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Paní doktorka je na svém místě. Oceňuji dochvilnost, znalost a vstřícnost. Neměnila bych. Naprostá spokojenost!

Umístění: Gynekologická ambulance

Doktorka velmi příjemná milá vstřícná, ochotná pomoci.
Vždy mi pomohla a těhotenství jsem díky paní doktorce taky zvládla.
Nikdy jsem si na ni nemohla stěžovat. Kdysi měla děsnou sestru ale konečně ji taky vyměnila za opravdu úžasnou veselou a upovídanou sestřičku.
Člověk se tam cítí opravdu dobře a interiér taky moc pěkný ☺️

Velice milá, vstřícná, pečlivá a zodpovědná. Nenajde se lehce tak pečlivá a příjemná lékařka. Není to pochlebování, opravdu paní doktorka Bauerová je JEDNIČKA a navíc má u sebe i skvělou a milou sestřičku. Jsem moc ráda že patřím mezi jejich pacientky.

Paní doktorka již má novou sestřičku a ta je také úžasná. Mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti, všem mohu jen doporučit. Ochotné, milé a vstřícné obě dvě.

Nejlepší gynekoložka v Sokolově ...vstřícná ,hodná,pečlivá ..děkuji za vaší péči ...

Dlouho jsem hledala vhodnou gynekoložku a konečně jsem jí našla paní doktorka je výborná hodná a vstřícná. Dokáže uvolnit atmosféru a dokáže si s vámi povídat i o vaření. Jediné co mi vadí je její pritivná sestra, myslím tu černovlasou, občas tam je totiž jiná sestřička (blondýna) která je naopak velmi milá.

Výborná lékařka,na kterou se dají pět ódy a samá superlativa a ke které jde člověk v klídku a pohodě.
Paní doktorka mě přijala k sobě kdysi, ve třetím měsíci těhotenství, kdy jsem po neshodách s doktorem Hruboněm od něj doslova utekla a doufala, že mě paní doktorka Bauerová vezme.(měla jsem u ní kartu po paní doktorce Wedellové, ke které jsem chodila předtím, než ukončila svou praxi) Vzala mě a já jsem šťastná, že jsem u ní. Lepší lékařku bych těžko hledala. Je lidská, vstřícná, ochotná, pečlivá, milá, hodná......myslím, že netřeba pokračovat.

Pani doktorka je opravdu fajn. Měla jsem strach kdo zastoupí pani doktorku Vedelovou, která byla úžasný člověk a myslím si, že lépe změna nemohla dopadnout.
Sestřička je pravý opak pani doktorky. Neochotná a nepříjemná na pacintky, kromě svých přátel se kterými se dokáže bavit na úkor času ostatních.

Paní doktorka i sestra jsou na správném místě.Vládne tam pohoda a klid a to je jen jejich práce. Spousta pacientek si neuvědomuje, že sestra je v první linii a díky ní se může věnovat paní doktorka Vám všem ostatním a nezabývat se malichernostma.
Sestra se nezastaví za celý den a ještě má úsměv pro většinu pacientů. A nebyl jediný okamžik kdy by člověku něco nevysvětlila nebo neporadila, pokud se slušně zeptá. Jen chci poukázat na to, že není náš sluha!
A to že si v klidu a v pohodě popovídáte s paní doktorkou a nikdo vás neruší... -čí je to asi práce???
Dekuji Vám oběma
Kateřina Bílková

Paní Bauerová je skvělá doktorka s naprosto lidským přístupem, vždy si perfektně popovídáme i o běžných životních záležitostech.. Oproti tomu sestřičku bych kopla s odpuštěním do ... Jednou mi ukradli peněženku, kde jsem měla i zdravotní kartičku a potřebovala jsem napsat léky.. místo toho jsem se dočkala - i když jsem sestru poprosila a omluvila se, že mi ukradli peněženku i s kartičkou a řekla, že čekám na novou, hysterické přednášky, že jak si můžu dovolit jít k doktorovi bez zdravotní kartičky. No, řvala na mě na celou čekárnu.. Sestra to paní doktorce opravdu strašně, strašně kazí..