Poliklinika Bílý dům
Žerotínovo náměstí 533/6, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Bílý dům Jiný

Konečně doktor, co umí komunikovat s dětmi. Moc paní doktorku doporučuji.

Umístění: Poliklinika Bílý dům nemoc

Paní doktorka je velmi ochotná a usměvavá,vžy vše pěkně vysvětlí ,velmi ráda k ní chodím i když to mám do Brna daleko.Sestřičky jsou ochotné a rovněž usměvavé,

Nepíšu moc komentáře a hodnocení, ale u paní doktorky musím udělat vyjímku. Paní doktorka je moc milá, všechno vysvětlí a sestřičky jsou taky úžasné. Všichni neuvěřitelně předávají dobrou náladu a radost, odcházíme vždy s velkým úsměvem. Pokud bude do budoucna třeba, určitě k ní zase půjdeme, protože je to radost k ní chodit. Škoda, že takových lékařů není více.

Velmi milá a vstřícná paní doktorka, pokud je to možné, upřednostňujeme vždy tuto chirurgii.
Provede důkladně všechna nezbytná vyšetření vždy s úsměvem, vše vysvětlí, má velmi milý pozitivní přístup k dětem.
Bohužel ne všude se s tím setkávám, hlavně s tou důkladností, takže paní doktorce patří velký dík, nemohu vynechat ani báječné sestřičky. Díky genetickému postižení dcerky se budeme vídat ještě hodně let a jsem moc ráda, že jsme si Vás našli :)
Pozdrav od Adélky :)

Paní doktorka Marťanová dokáže i o chirurgickém zákroku hovořit s úsměvem, je velmi milá a vstřícná, profesionálka každým coulem. Návštěva u ní vám nejen vyřeší chirurgický problém, ale i spraví náladu dítěti i rodičům. Je opravdu úžasná. Moc děkujeme. (I sestřičkám patří dík, jsou také usměvavé a příjemné.)

Skvělý chirurg,udělá řádnou prohlídku tak jak se patří a vše dobře vysvětlí, stručně, jasně a výstižně a uklidní rodiče, že opravdu není se čeho bát, prostě není to ten typ který se na dítě jen podívá a hned určí diagnozu pouze pohledem očí....:-)

MUDr. Katarína Marťanová

Moc děkuji,sice odpovídám s výrazným zpožděním,ale o to víc si cením,že jste napsala
Marťanová

Dnes jsme byli poprvé navštívit dětskou chirurgii v Bílém domě a měli jsme to štěstí, že našeho syna ošetřovala paní doktorka Marťanová. Skvělá doktorka, skvělý přístup k dítěti a velmi milá a příjemná.

MUDr. Katarína Marťanová

Vám rovněž moc děkuji,člověka to v dnešní době moc potěší,já dříve tento portál nesledovala,moc děkuji.marťanová