Konzultace online • 900 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Platba za sezení se platí předem převodem na účet č. **********/****. Do poznámky uveďte svoje jméno a datum sezení, za které platíte.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Soukromá psychologická praxe

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Kreditní karta

Jsem psycholog s 6 letou praxi ve zdravotnictví. Pocházím ze Slovenska a psychologii jsem vystudovala v Brně na Masarykově univerzitě, kde jsem pozděj...

• Deprese
  • Trauma
  • Poruchy spánku

Ukončené školy

• Masarykova univerzita (2014)
  • Brock University (2013)
  • Mezinárodní institut KBT (2017)

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Individuální psychoterapie (50 minut)

Konzultace online

Online konzultace

Ostatní služby

Psychoterapie

Soukromá psychologická praxe

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá psychologická praxe Individuální psychoterapie (50 minut)

Magistra Katarína je psychoterapeutka s obrovským srdcem. Díky její profesionalitě, lidskému přístupu, empatii, naslouchání a její individuální péči ke mně jako ke klientce, jsem zatím za těch deset měsíců terapie poprvé začala více poznávat sama sebe a pečovat o své duševní zdraví. Právě s ní se neustále učím, jak porozumět svým emocím, myšlenkám a přesvědčení, které ovlivňují mé vzorce chování a hlavně vztah k sobě sama.
Rozhodla jsem se přijít na sezení s Katarínou v říjnu 2019 po letech nezdravého perfekcionismu, ruminace, dlouhodobého stresu a rodinných problémů. Bylo to zatím jedno z nejdůležitějších a nejlepších rozhodnutí v mém životě. Není to jednoduchá cesta, odkrývat bolestivá místa, bavit se o nejosobnějších záležitostech. Ale je to opravdu to nejlepší, co pro sebe můžete udělat! Jsem opravdu moc vděčná za všechna naše sezení a určitě bych terapii s Katarínou každému doporučila.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Dnes som mala prvé online stretnutie s pani doktorkou. Bola velmi profesionálna a príjemná, takže prvotný stres rýchlo opadol. Oceňujem podporu počas celého stretnutia a snahu pomôcť. Odporúčam

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace psychologické poradenství

Slečna Durkáčová je opravdu skvělá psycholožka a všem ji mohu jen doporučit. Na terapie chodím již nějakou dobu a s přístupem paní psycholožky jsem velmi spokojená. Po každém sezení se cítím lépe a vnímám, že mi slečna Durkáčová skutečně pomáhá s mými problémy a navádí mě tou správnou cestou. Myslím si, že pokud se člověk nachází v situaci kdy cítí, že potřebuje odbornou pomoc, tak určitě neprohloupí když půjde na terapii právě ke slečně Durkáčové. Pro mě osobně odhodlat se jít za psychologem a právě za touhle skvělou psycholožkou bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v životě. Díky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace

Úžasná osoba, veľmi milý prístup a zároveň super rady! Bola som u pani magistry už 2x a naozaj mi vo veľa veciach otvorila oči. Svoje problémy momentálne riešim úplne inak ako predtým a myslím, že ďalšie návštevy k tomu iba prispejú :) Ďakujem :)

Umístění: jiné místo

Je to moje úplně první zkušenost s psychoterapii a jsem nadšená, že jsem měla to štěstí se potkat s paní Durkáčovou. První návštěvy, kdy se u mě zjistila deprese, byly plné empatie a hlavně nakupnutí k tomu, abych to nevzdala, teď když jsem se rozhodla udělat první krok. Nedokážu ani slovy popsat a poděkovat za tu odbornou péči, profesionalitu, empatii, porozumění a nasazení paní psychoterapeutky Durkáčové, která pro mě bude vždy člověk, který mě dostal z deprese a pomohl znova opravdu žít.

Umístění: jiné místo Strach ze zubaře

Taková malichernost - strach ze zubaře, kdy jsem v ordinaci téměř zvracel a omdléval. Říkal jsem si, že to jednou za čas vydržím, ale čištění kanálků už bylo nad moje síly.

Po terapii u paní doktorky většina problémů naprosto odezněla - krom zákroku u zubaře zmizeo i několik podružných efektů - třeba když mě bolel jeden zub, za pár dní mě jich bolelo už několik; bolest byla vždy vymyšlená.

Přístup paní doktorky je velmi příjemný a citlivý, navíc nikdy nedá člověku pocit, že "přehání".

Rozhodně nebudu váhat, pokud u sebe objevím podobný problém i v budoucnu.

Umístění: Online konzultace psychologické poradenství

Paní magistra Durkáčová je velmi empatický člověk a spolu s lidským přístupem je schopna vám pomoci ze sebe dostat, co Vás trápí a promluvit si o tom.

Rozhodl jsem se vyhledat terapeuta, ve chvíli kdy jsem přestávál mít pocit, že mi kdokoliv bude rozumět a byl jsem si vědom, kam mě tato cesta, může zavést.

Paní magistra mi pomohla začít budovat důvěru v ostatní a nesmírně ji za to děkuji.

F
Umístění: Online konzultace

Pani magisterka mi v mnohom pomohla, dlhodobo som veril, že všetky svoje problémi je najlepšie vyriešiť si sám. No po odhodlaní sa navštíviť psychoterapiu, som pochopil, že je oveľa efektívnejšie vložiť sa do rúk vnímavému a empatickému človeku. Všetky doterajšie sedenia, boli veľmi efektívne a k mojim problémom pristupovala veľmi ľudsky, jej pomoc si ohromne cením.
Veľmi odporúčam každému, kto váha nad svojou situáciou aby navštívil odborníka akým je pani Durkáčová.

Umístění: Online konzultace rodinné psychoterapie

Veľmi vnímavá psychoterapeutička. Navštívili sme ju spoločne s manželkou a vďaka jej empatickému prístupu sme si uvedomili hranice a limity vo výchovnom procese tínedžera - čo nás čiastočne odbremenilo a umožnilo nám to mať reálnejšie a primeranejšie očakávania od dieťaťa.

S pani magistrou som bola velmi spokojna. K mojmu problemu bola velmi vnimava a pomohla mi sa z neho vymotat. Som jej velmi vdacna a urcite doporucujem aj ostatnym.

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Hezký den, byl mi diagnostikován lehký zánět nadvarlete. Při lékařském vyšetření na urologii mi doktor předepsal atb Ofloxin a čípky proti bolesti a zánětu Indometacin. Vzal jsem si oba léky najednou v 9 večer. Ve 12 šel spát. Ve tři jsem se probudil ze snu s šílenou úzkostí a pocitem, že na mě padá něco jako tíha okolí a z této úzkosti jsem se nemohl za boha dostat. Nezvládal jsem to, přítelkyně mě neuklidnila a volala mi záchranku. Zpětně byla celá situace naprosto iracionální. K vyšetření se nebudu vyjadřovat, nicméně píchli mi diazepam na uklidnění a v klidu jsem usnul opět doma. Léky jsem vysadil. Od té doby se cítím nesvůj, lehce vystrašený a nevím proč se to vlastně stalo.. Teď je to dva dny a stav se neopakoval. Rád bych se zeptal, jestli si myslíte, že stav úzkosti opravdu může nastat jako vedlejší účinek z léků? U atb psali 1/100 agitovanost. Nebo myslíte, že by se mohlo jednat začínající psychickou chorobu? Případně poradili byste mi podstoupit nějaké psychologické/ psychiatrické vyšetření? Moc děkuji

Dobrý den, je mi líto, že máte za sebou tak nepříjemný zážitek. K vedlejším účinkům antibiotik se jako psycholog nedokážu vyjádřit. Můžete se v této věci obrátit například na svého praktického lékaře. Úzkost ale nemusela souviset s léky, spíš například se samotným vyšetřením, diagnózou, nebo zcela jinou událostí. Nezáleží ani tak na tom, co se stalo, ale jak jste to vnímal. Chápu, že se teď cítite nesvůj, máte za sebou nepříjemný zážitek, který si nedokážete vysvětlit. Podobný stav se již nikdy nemusí opakovat, ale také může být situace mnohem komplexnější, jak se teď zdá. Pokud nervozita neodezní, doporučila bych Vám objednat se k psychologovi na konzultaci. Pomůže Vám pochopit, co se stalo a zodpoví jakékoliv další otázky. Přeji hezké dny!

Mgr. Katarína Durkáčová

• Dobrý den, mohu se zeptat, jak se dá léčit obsedantně-kompulzivní porucha?

Dobrý den, nejúčinnější způsob léčby OCD je, pokud vím, psychoterapie, konkrétně KBT, a antidepresiva. Co se terapie týče, jako nejúčinnější se v léčbě OCD zdá být postupná expozice a zábrana rituálům (neboli ERP -Exposure and Response Prevention) v kombinací se systematickou práci na změně myšlení.
    Pokud by Vás zajímalo cokoliv dalšího, můžete mi napsat soukromou zprávu. Hezké dny přeji!

Mgr. Katarína Durkáčová

• Deprese
  • Trauma
  • Poruchy spánku

Ukončené školy

• Masarykova univerzita (2014)
  • Brock University (2013)
  • Mezinárodní institut KBT (2017)

• psychoterapie
  • klinická psychologie