Konzultace online • 2 000 Kč

Supervize • 1 500 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Platba za sezení je splatná 48hodin před sezením, převodem na účet č. **********/**** (IBAN: CZ46 **** **** **** **** ****, BIC/SWIFT: AIRACZPP). Do poznámky uveďte datum sezení, za které platíte. První sezení je splatné do 3 pracovních dnů od objednání.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Soukromá ordinace

2 000 Kč

Online konzultace

1 500 Kč

Online konzultace

Jsem psycholožka, psychoterapeutka, mentorka a supervizorka ve výcviku, držitelka evropského psychoterapeutického certifikátu. Pocházím ze Slovenska a...

Ukončené školy

• Masarykova univerzita (2014)
  • Brock University (2013)
  • Mezinárodní institut KBT Odyssea (2017)

Ceny ZnamyLekar.cz

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (23)

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Som zatiaľ veľmi spokojná s prístupom Kataríny, od prvého momentu sa s ňou cítim veľmi dobre. Vytvorila pre mňa príjemne prostredie kde sa jej dokážem zdôveriť. Teším sa na každé naše sedenie, veľmi mi to pamätá prekonať ťažšie životne obdobie.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

První konzultace, seznámení s problémem. Spokojenost

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Velmi dobry pocit z prvej navstevy, kde sme aktivne zacali vyhodnocovat moje tazkosti.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Chodím ke Kataríně na supervizi a jsem moc spokojená.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Spolupracuji s K. Durčákovou již půl roku a jsem nadšený z výsledků, které tato spolupráce nese. Po každém sezení si odnáším spoustu nových poznatků a registruji velký osobní růst. Děkuji

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Oceňuji, že terapeutka nediktuje a 'nehodnotí' dobré x špatné, nicméně pomáhá mně samotné přijít na to jak to funguje pro mě, terapie je pak více individuální, zároveň ale vysvětlí co je běžné, co co znamená apod. Moc děkuji

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Katarína je skvělá terapeutka a k tomu moc fajn člověk :) Na sezeních dokázala vytvořit velmi bezpečné prostředí, kde jsem mohla sdílet naprosto cokoliv bez jakýchkoliv obav, pomohla mi zorientovat se ve vlastních myšlenkách a emocích a lépe s nimi pracovat, také sama sebe lépe poznat. Pomohla mi zároveň projít náročnější životní období a bylo skvělé mít ji jako oporu. Moc děkuji za vše, věřím, že z našich sezení budu čerpat celý život a že příznivě ovlivnily celou mou budoucnost. Dávám minimálně 100 hvězdiček z 5 :))

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Pani psychologička je nesmierne empatická a citlivá a rýchlo si získala našu dôveru. Svojimi otázkami nám pomáhala zistiť, v čom je problém; svojimi komentármi ukazovala cesty, ktoré by sa oplatilo preskúmať. Skutočne aktívne počúvala, podporovala, nič nepodsúvala. Otvorili sme s ňou viacero otázok, ktoré sme boli následne schopní vyriešiť aj samostatne, nakoľko sme po rozhovore s ňou vedeli, z čoho môže problém prameniť a ktorým smerom leží jeho možné riešenie pre nás. Jednoznačne odporúčame.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Pani terapeutka je specialista na svem miste. Klade doplnujici otazky a clovek vi, ze ma opravdu zajem na tom, aby porozumnela problemu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu Individuální psychoterapie (50 minut)

Magistra Katarína je psychoterapeutka s obrovským srdcem. Díky její profesionalitě, lidskému přístupu, empatii, naslouchání a její individuální péči ke mně jako ke klientce, jsem zatím za těch deset měsíců terapie poprvé začala více poznávat sama sebe a pečovat o své duševní zdraví. Právě s ní se neustále učím, jak porozumět svým emocím, myšlenkám a přesvědčení, které ovlivňují mé vzorce chování a hlavně vztah k sobě sama.
Rozhodla jsem se přijít na sezení s Katarínou v říjnu 2019 po letech nezdravého perfekcionismu, ruminace, dlouhodobého stresu a rodinných problémů. Bylo to zatím jedno z nejdůležitějších a nejlepších rozhodnutí v mém životě. Není to jednoduchá cesta, odkrývat bolestivá místa, bavit se o nejosobnějších záležitostech. Ale je to opravdu to nejlepší, co pro sebe můžete udělat! Jsem opravdu moc vděčná za všechna naše sezení a určitě bych terapii s Katarínou každému doporučila.

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Hezký den, byl mi diagnostikován lehký zánět nadvarlete. Při lékařském vyšetření na urologii mi doktor předepsal atb Ofloxin a čípky proti bolesti a zánětu Indometacin. Vzal jsem si oba léky najednou v 9 večer. Ve 12 šel spát. Ve tři jsem se probudil ze snu s šílenou úzkostí a pocitem, že na mě padá něco jako tíha okolí a z této úzkosti jsem se nemohl za boha dostat. Nezvládal jsem to, přítelkyně mě neuklidnila a volala mi záchranku. Zpětně byla celá situace naprosto iracionální. K vyšetření se nebudu vyjadřovat, nicméně píchli mi diazepam na uklidnění a v klidu jsem usnul opět doma. Léky jsem vysadil. Od té doby se cítím nesvůj, lehce vystrašený a nevím proč se to vlastně stalo.. Teď je to dva dny a stav se neopakoval. Rád bych se zeptal, jestli si myslíte, že stav úzkosti opravdu může nastat jako vedlejší účinek z léků? U atb psali 1/100 agitovanost. Nebo myslíte, že by se mohlo jednat začínající psychickou chorobu? Případně poradili byste mi podstoupit nějaké psychologické/ psychiatrické vyšetření? Moc děkuji

Dobrý den, je mi líto, že máte za sebou tak nepříjemný zážitek. K vedlejším účinkům antibiotik se jako psycholog nedokážu vyjádřit. Můžete se v této věci obrátit například na svého praktického lékaře. Úzkost ale nemusela souviset s léky, spíš například se samotným vyšetřením, diagnózou, nebo zcela jinou událostí. Nezáleží ani tak na tom, co se stalo, ale jak jste to vnímal. Chápu, že se teď cítite nesvůj, máte za sebou nepříjemný zážitek, který si nedokážete vysvětlit. Podobný stav se již nikdy nemusí opakovat, ale také může být situace mnohem komplexnější, jak se teď zdá. Pokud nervozita neodezní, doporučila bych Vám objednat se k psychologovi na konzultaci. Pomůže Vám pochopit, co se stalo a zodpoví jakékoliv další otázky. Přeji hezké dny!

Mgr. Katarína Durkáčová

Dobrý den, mohu se zeptat, jak se dá léčit obsedantně-kompulzivní porucha?

Dobrý den, nejúčinnější způsob léčby OCD je, pokud vím, psychoterapie, konkrétně KBT, a antidepresiva. Co se terapie týče, jako nejúčinnější se v léčbě OCD zdá být postupná expozice a zábrana rituálům (neboli ERP -Exposure and Response Prevention) v kombinací se systematickou práci na změně myšlení.
Pokud by Vás zajímalo cokoliv dalšího, můžete mi napsat soukromou zprávu. Hezké dny přeji!

Mgr. Katarína Durkáčová