Specialisté, kteří poskytují online konzultace

Pokud potřebujete navštívit tohoto specialistu, můžete to udělat z domova. Objednejte si online konzultaci a získejte pomoc, kterou potřebujete.

Adresa

Online konzultace


Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Hotovost, Bankovní převod, + 1 Více
778 49.....

Konzultace online • 800 Kč

Online psychoterapie • 800 Kč

Psychologické poradenství • 800 Kč +3 Více

Psychologické poradenství (50min.) • 800 Kč

Psychoterapie (50min.) • 800 Kč

Studenti, rodiče na rodičovské dovolené a klienti v invalidním nebo starobním důchodu (50min.) • 700 Kč


Zkušenosti

O mně

VZHLEDEM K PANDEMII COVID-19 PROBÍHAJÍ AZ DO ODVOLÁNÍ VŠECHNY KONZULTACE POUZE ONLINE. Jsem psycholog s 5 letou praxi ve zdravotnictví. Pocházím ze ...

Více

Léčené nemoci

 • deprese
 • trauma
 • poruchy spánku
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • Masarykova univerzita (2014)
 • Brock University (2013)

Specializace

 • psychoterapie
 • klinická psychologie

Fotografie


Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština

Služby a ceník služeb

Konzultace online


800 Kč

Online konzultace


Online psychoterapie


800 Kč

Online konzultace


Psychologické poradenství


800 Kč

Online konzultace


Psychologické poradenství (50min.)


800 Kč

Online konzultace


Psychoterapie (50min.)


800 Kč

Online konzultace


Studenti, rodiče na rodičovské dovolené a klienti v invalidním nebo starobním důchodu (50min.)


700 Kč

Online konzultace

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
E
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace psychologické poradenství

Slečna Durkáčová je opravdu skvělá psycholožka a všem ji mohu jen doporučit. Na terapie chodím již nějakou dobu a s přístupem paní psycholožky jsem velmi spokojená. Po každém sezení se cítím lépe a vnímám, že mi slečna Durkáčová skutečně pomáhá s mými problémy a navádí mě tou správnou cestou. Myslím si, že pokud se člověk nachází v situaci kdy cítí, že potřebuje odbornou pomoc, tak určitě neprohloupí když půjde na terapii právě ke slečně Durkáčové. Pro mě osobně odhodlat se jít za psychologem a právě za touhle skvělou psycholožkou bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v životě. Díky


T
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace

Úžasná osoba, veľmi milý prístup a zároveň super rady! Bola som u pani magistry už 2x a naozaj mi vo veľa veciach otvorila oči. Svoje problémy momentálne riešim úplne inak ako predtým a myslím, že ďalšie návštevy k tomu iba prispejú :) Ďakujem :)


M
Ověřeny pacient
Umístění: Online konzultace

Potřebovala jsem pomoct, sama už jsem situaci nezvládala. Jsem spokojená, nemůžu si na nic stěžovat.


K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Je to moje úplně první zkušenost s psychoterapii a jsem nadšená, že jsem měla to štěstí se potkat s paní Durkáčovou. První návštěvy, kdy se u mě zjistila deprese, byly plné empatie a hlavně nakupnutí k tomu, abych to nevzdala, teď když jsem se rozhodla udělat první krok. Nedokážu ani slovy popsat a poděkovat za tu odbornou péči, profesionalitu, empatii, porozumění a nasazení paní psychoterapeutky Durkáčové, která pro mě bude vždy člověk, který mě dostal z deprese a pomohl znova opravdu žít.


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Strach ze zubaře

Taková malichernost - strach ze zubaře, kdy jsem v ordinaci téměř zvracel a omdléval. Říkal jsem si, že to jednou za čas vydržím, ale čištění kanálků už bylo nad moje síly.

Po terapii u paní doktorky většina problémů naprosto odezněla - krom zákroku u zubaře zmizeo i několik podružných efektů - třeba když mě bolel jeden zub, za pár dní mě jich bolelo už několik; bolest byla vždy vymyšlená.

Přístup paní doktorky je velmi příjemný a citlivý, navíc nikdy nedá člověku pocit, že "přehání".

Rozhodně nebudu váhat, pokud u sebe objevím podobný problém i v budoucnu.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Online konzultace psychologické poradenství

Paní magistra Durkáčová je velmi empatický člověk a spolu s lidským přístupem je schopna vám pomoci ze sebe dostat, co Vás trápí a promluvit si o tom.

Rozhodl jsem se vyhledat terapeuta, ve chvíli kdy jsem přestávál mít pocit, že mi kdokoliv bude rozumět a byl jsem si vědom, kam mě tato cesta, může zavést.

Paní magistra mi pomohla začít budovat důvěru v ostatní a nesmírně ji za to děkuji.


F
Ověřeny pacient
Umístění: Online konzultace

Pani magisterka mi v mnohom pomohla, dlhodobo som veril, že všetky svoje problémi je najlepšie vyriešiť si sám. No po odhodlaní sa navštíviť psychoterapiu, som pochopil, že je oveľa efektívnejšie vložiť sa do rúk vnímavému a empatickému človeku. Všetky doterajšie sedenia, boli veľmi efektívne a k mojim problémom pristupovala veľmi ľudsky, jej pomoc si ohromne cením.
Veľmi odporúčam každému, kto váha nad svojou situáciou aby navštívil odborníka akým je pani Durkáčová.


R
Ověřeny pacient
Umístění: Online konzultace rodinné psychoterapie

Veľmi vnímavá psychoterapeutička. Navštívili sme ju spoločne s manželkou a vďaka jej empatickému prístupu sme si uvedomili hranice a limity vo výchovnom procese tínedžera - čo nás čiastočne odbremenilo a umožnilo nám to mať reálnejšie a primeranejšie očakávania od dieťaťa.


T
Ověřeny pacient

S pani magistrou som bola velmi spokojna. K mojmu problemu bola velmi vnimava a pomohla mi sa z neho vymotat. Som jej velmi vdacna a urcite doporucujem aj ostatnym.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Hezký den, byl mi diagnostikován lehký zánět nadvarlete. Při lékařském vyšetření na urologii mi doktor předepsal atb Ofloxin a čípky proti bolesti a zánětu Indometacin. Vzal jsem si oba léky najednou v 9 večer. Ve 12 šel spát. Ve tři jsem se probudil ze snu s šílenou úzkostí a pocitem, že na mě padá něco jako tíha okolí a z této úzkosti jsem se nemohl za boha dostat. Nezvládal jsem to, přítelkyně mě neuklidnila a volala mi záchranku. Zpětně byla celá situace naprosto iracionální. K vyšetření se nebudu vyjadřovat, nicméně píchli mi diazepam na uklidnění a v klidu jsem usnul opět doma. Léky jsem vysadil. Od té doby se cítím nesvůj, lehce vystrašený a nevím proč se to vlastně stalo.. Teď je to dva dny a stav se neopakoval. Rád bych se zeptal, jestli si myslíte, že stav úzkosti opravdu může nastat jako vedlejší účinek z léků? U atb psali 1/100 agitovanost. Nebo myslíte, že by se mohlo jednat začínající psychickou chorobu? Případně poradili byste mi podstoupit nějaké psychologické/ psychiatrické vyšetření? Moc děkuji

  Dobrý den, je mi líto, že máte za sebou tak nepříjemný zážitek. K vedlejším účinkům antibiotik se jako psycholog nedokážu vyjádřit. Můžete se v této věci obrátit například na svého praktického lékaře. Úzkost ale nemusela souviset s léky, spíš například se samotným vyšetřením, diagnózou, nebo zcela jinou událostí. Nezáleží ani tak na tom, co se stalo, ale jak jste to vnímal. Chápu, že se teď cítite nesvůj, máte za sebou nepříjemný zážitek, který si nedokážete vysvětlit. Podobný stav se již nikdy nemusí opakovat, ale také může být situace mnohem komplexnější, jak se teď zdá. Pokud nervozita neodezní, doporučila bych Vám objednat se k psychologovi na konzultaci. Pomůže Vám pochopit, co se stalo a zodpoví jakékoliv další otázky. Přeji hezké dny!

  Mgr. Katarína Durkáčová

 • Dobrý den, mohu se zeptat, jak se dá léčit obsedantně-kompulzivní porucha?

  Dobrý den, nejúčinnější způsob léčby OCD je, pokud vím, psychoterapie, konkrétně KBT, a antidepresiva. Co se terapie týče, jako nejúčinnější se v léčbě OCD zdá být postupná expozice a zábrana rituálům (neboli ERP -Exposure and Response Prevention) v kombinací se systematickou práci na změně myšlení.
  Pokud by Vás zajímalo cokoliv dalšího, můžete mi napsat soukromou zprávu. Hezké dny přeji!

  Mgr. Katarína Durkáčová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

VZHLEDEM K PANDEMII COVID-19 PROBÍHAJÍ AZ DO ODVOLÁNÍ VŠECHNY KONZULTACE POUZE ONLINE. Jsem psycholog s 5 letou praxi ve zdravotnictví. Pocházím ze ...

Více

Léčené nemoci

 • deprese
 • trauma
 • poruchy spánku
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • Masarykova univerzita (2014)
 • Brock University (2013)

Specializace

 • psychoterapie
 • klinická psychologie

Fotografie


Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština

Účty sociálních médií


Publikace a články

Publikace (23)