Adresy (2)


Soukromý pacient (bez pojištění)


Konzultace online • 2 000 Kč

Supervize • 1 200 Kč


Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Platba za sezení je splatná 48hodin před sezením, převodem na účet č. **********/****. Do poznámky uveďte datum sezení, za které platíte. První sezení je splatné do 3 pracovních dnů od objednání.

Platba za konzultaci je přeposlaná přímo specialistovi. Specialista sám určuje způsob rušení návštěv a vracení peněz pacientům.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nezapomeňte, že ZnamyLekar.cz neúčtuje žádné dodatečné poplatky za objednání návštěvy a nezpracovává platby jménem specialisty.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.


30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.


Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit svou lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).


Na této adrese online kalendář není aktivní

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Kreditní karta

Individuální psychoterapie (50 minut) • 2 000 Kč

Supervize • 1 200 Kč


Zkušenosti

O mně

Jsem psycholožka a psychoterapeutka, supervizorka ve výcviku a držitelka evropského psychoterapeutického certifikátu. Pocházím ze Slovenska a psycholo...

Více


Ukončené školy

 • Masarykova univerzita (2014)
 • Brock University (2013)
 • Mezinárodní institut KBT Odyssea (2017)

Specializace

 • psychoterapie
 • klinická psychologie

Fotografie


Filmy


Znalost jazyků

 • Angličtina,
 • Slovenština

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Orlí 516/20, Brno

2 000 Kč

Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu2 000 Kč

Online konzultace

Ostatní služby


1 200 Kč

Online konzultace


Orlí 516/20, Brno

1 200 Kč

Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Spolupracuji s K. Durčákovou již půl roku a jsem nadšený z výsledků, které tato spolupráce nese. Po každém sezení si odnáším spoustu nových poznatků a registruji velký osobní růst. Děkuji

B
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Oceňuji, že terapeutka nediktuje a 'nehodnotí' dobré x špatné, nicméně pomáhá mně samotné přijít na to jak to funguje pro mě, terapie je pak více individuální, zároveň ale vysvětlí co je běžné, co co znamená apod. Moc děkuji

I
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Katarína je skvělá terapeutka a k tomu moc fajn člověk :) Na sezeních dokázala vytvořit velmi bezpečné prostředí, kde jsem mohla sdílet naprosto cokoliv bez jakýchkoliv obav, pomohla mi zorientovat se ve vlastních myšlenkách a emocích a lépe s nimi pracovat, také sama sebe lépe poznat. Pomohla mi zároveň projít náročnější životní období a bylo skvělé mít ji jako oporu. Moc děkuji za vše, věřím, že z našich sezení budu čerpat celý život a že příznivě ovlivnily celou mou budoucnost. Dávám minimálně 100 hvězdiček z 5 :))

M
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Pani psychologička je nesmierne empatická a citlivá a rýchlo si získala našu dôveru. Svojimi otázkami nám pomáhala zistiť, v čom je problém; svojimi komentármi ukazovala cesty, ktoré by sa oplatilo preskúmať. Skutočne aktívne počúvala, podporovala, nič nepodsúvala. Otvorili sme s ňou viacero otázok, ktoré sme boli následne schopní vyriešiť aj samostatne, nakoľko sme po rozhovore s ňou vedeli, z čoho môže problém prameniť a ktorým smerom leží jeho možné riešenie pre nás. Jednoznačne odporúčame.

K
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Pani terapeutka je specialista na svem miste. Klade doplnujici otazky a clovek vi, ze ma opravdu zajem na tom, aby porozumnela problemu.

P
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu Individuální psychoterapie (50 minut)

Magistra Katarína je psychoterapeutka s obrovským srdcem. Díky její profesionalitě, lidskému přístupu, empatii, naslouchání a její individuální péči ke mně jako ke klientce, jsem zatím za těch deset měsíců terapie poprvé začala více poznávat sama sebe a pečovat o své duševní zdraví. Právě s ní se neustále učím, jak porozumět svým emocím, myšlenkám a přesvědčení, které ovlivňují mé vzorce chování a hlavně vztah k sobě sama.
Rozhodla jsem se přijít na sezení s Katarínou v říjnu 2019 po letech nezdravého perfekcionismu, ruminace, dlouhodobého stresu a rodinných problémů. Bylo to zatím jedno z nejdůležitějších a nejlepších rozhodnutí v mém životě. Není to jednoduchá cesta, odkrývat bolestivá místa, bavit se o nejosobnějších záležitostech. Ale je to opravdu to nejlepší, co pro sebe můžete udělat! Jsem opravdu moc vděčná za všechna naše sezení a určitě bych terapii s Katarínou každému doporučila.

B
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Dnes som mala prvé online stretnutie s pani doktorkou. Bola velmi profesionálna a príjemná, takže prvotný stres rýchlo opadol. Oceňujem podporu počas celého stretnutia a snahu pomôcť. Odporúčam

E
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace psychologické poradenství

Slečna Durkáčová je opravdu skvělá psycholožka a všem ji mohu jen doporučit. Na terapie chodím již nějakou dobu a s přístupem paní psycholožky jsem velmi spokojená. Po každém sezení se cítím lépe a vnímám, že mi slečna Durkáčová skutečně pomáhá s mými problémy a navádí mě tou správnou cestou. Myslím si, že pokud se člověk nachází v situaci kdy cítí, že potřebuje odbornou pomoc, tak určitě neprohloupí když půjde na terapii právě ke slečně Durkáčové. Pro mě osobně odhodlat se jít za psychologem a právě za touhle skvělou psycholožkou bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v životě. Díky

T
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace

Úžasná osoba, veľmi milý prístup a zároveň super rady! Bola som u pani magistry už 2x a naozaj mi vo veľa veciach otvorila oči. Svoje problémy momentálne riešim úplne inak ako predtým a myslím, že ďalšie návštevy k tomu iba prispejú :) Ďakujem :)

K
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Je to moje úplně první zkušenost s psychoterapii a jsem nadšená, že jsem měla to štěstí se potkat s paní Durkáčovou. První návštěvy, kdy se u mě zjistila deprese, byly plné empatie a hlavně nakupnutí k tomu, abych to nevzdala, teď když jsem se rozhodla udělat první krok. Nedokážu ani slovy popsat a poděkovat za tu odbornou péči, profesionalitu, empatii, porozumění a nasazení paní psychoterapeutky Durkáčové, která pro mě bude vždy člověk, který mě dostal z deprese a pomohl znova opravdu žít.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Hezký den, byl mi diagnostikován lehký zánět nadvarlete. Při lékařském vyšetření na urologii mi doktor předepsal atb Ofloxin a čípky proti bolesti a zánětu Indometacin. Vzal jsem si oba léky najednou v 9 večer. Ve 12 šel spát. Ve tři jsem se probudil ze snu s šílenou úzkostí a pocitem, že na mě padá něco jako tíha okolí a z této úzkosti jsem se nemohl za boha dostat. Nezvládal jsem to, přítelkyně mě neuklidnila a volala mi záchranku. Zpětně byla celá situace naprosto iracionální. K vyšetření se nebudu vyjadřovat, nicméně píchli mi diazepam na uklidnění a v klidu jsem usnul opět doma. Léky jsem vysadil. Od té doby se cítím nesvůj, lehce vystrašený a nevím proč se to vlastně stalo.. Teď je to dva dny a stav se neopakoval. Rád bych se zeptal, jestli si myslíte, že stav úzkosti opravdu může nastat jako vedlejší účinek z léků? U atb psali 1/100 agitovanost. Nebo myslíte, že by se mohlo jednat začínající psychickou chorobu? Případně poradili byste mi podstoupit nějaké psychologické/ psychiatrické vyšetření? Moc děkuji

Dobrý den, je mi líto, že máte za sebou tak nepříjemný zážitek. K vedlejším účinkům antibiotik se jako psycholog nedokážu vyjádřit. Můžete se v této věci obrátit například na svého praktického lékaře. Úzkost ale nemusela souviset s léky, spíš například se samotným vyšetřením, diagnózou, nebo zcela jinou událostí. Nezáleží ani tak na tom, co se stalo, ale jak jste to vnímal. Chápu, že se teď cítite nesvůj, máte za sebou nepříjemný zážitek, který si nedokážete vysvětlit. Podobný stav se již nikdy nemusí opakovat, ale také může být situace mnohem komplexnější, jak se teď zdá. Pokud nervozita neodezní, doporučila bych Vám objednat se k psychologovi na konzultaci. Pomůže Vám pochopit, co se stalo a zodpoví jakékoliv další otázky. Přeji hezké dny!

Mgr. Katarína Durkáčová

Dobrý den, mohu se zeptat, jak se dá léčit obsedantně-kompulzivní porucha?

Dobrý den, nejúčinnější způsob léčby OCD je, pokud vím, psychoterapie, konkrétně KBT, a antidepresiva. Co se terapie týče, jako nejúčinnější se v léčbě OCD zdá být postupná expozice a zábrana rituálům (neboli ERP -Exposure and Response Prevention) v kombinací se systematickou práci na změně myšlení.
Pokud by Vás zajímalo cokoliv dalšího, můžete mi napsat soukromou zprávu. Hezké dny přeji!

Mgr. Katarína Durkáčová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Jsem psycholožka a psychoterapeutka, supervizorka ve výcviku a držitelka evropského psychoterapeutického certifikátu. Pocházím ze Slovenska a psycholo...

Více


Ukončené školy

 • Masarykova univerzita (2014)
 • Brock University (2013)
 • Mezinárodní institut KBT Odyssea (2017)

Specializace

 • psychoterapie
 • klinická psychologie

Certifikáty


Fotografie


Filmy


Znalost jazyků

 • Angličtina,
 • Slovenština

Účty sociálních médií


Publikace a články

Publikace (23)