Václavská 12a, Brno-střed, Brno

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
777 97.....

Psychoterapie (50min.) • 700 Kč

Studenti, rodiče na rodičovské dovolené a klienti v invalidním nebo starobním důchodu (50min.) • 600 Kč

Psychologické poradenství • 700 Kč

Jsem psycholog s 5 letou praxi ve zdravotnictví. Pocházím ze Slovenska a psychologii jsem vystudovala v Brně na Masarykově univerzitě, kde jsem pozděj...

• deprese
  • trauma
  • poruchy spánku

Ukončené školy

• Masarykova univerzita (2014)
  • Brock University (2013)

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština

F
Umístění: www.neveshlavu.cz

Pani magisterka mi v mnohom pomohla, dlhodobo som veril, že všetky svoje problémi je najlepšie vyriešiť si sám. No po odhodlaní sa navštíviť psychoterapiu, som pochopil, že je oveľa efektívnejšie vložiť sa do rúk vnímavému a empatickému človeku. Všetky doterajšie sedenia, boli veľmi efektívne a k mojim problémom pristupovala veľmi ľudsky, jej pomoc si ohromne cením.
Veľmi odporúčam každému, kto váha nad svojou situáciou aby navštívil odborníka akým je pani Durkáčová.

Umístění: www.neveshlavu.cz rodinné psychoterapie

Veľmi vnímavá psychoterapeutička. Navštívili sme ju spoločne s manželkou a vďaka jej empatickému prístupu sme si uvedomili hranice a limity vo výchovnom procese tínedžera - čo nás čiastočne odbremenilo a umožnilo nám to mať reálnejšie a primeranejšie očakávania od dieťaťa.

S pani magistrou som bola velmi spokojna. K mojmu problemu bola velmi vnimava a pomohla mi sa z neho vymotat. Som jej velmi vdacna a urcite doporucujem aj ostatnym.

Psychoterapie (50min.)

600 Kč

600 Kč

Psychologické poradenství

F
Umístění: www.neveshlavu.cz

Umístění: www.neveshlavu.cz rodinné psychoterapie

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den mám velmi narušené sebevědomí, které mi často podrývala moje matka. Začala jsem často pít alkohol. Situaci přestávám mít pod kontrolou. Jsem samoživitelka

Dobrý den, mrzí mne jakým obdobím si teď procházíte. Alkohol často dokáže zmírnit negativní emoce, které v člověku vyvolávají nepříjemné myšlenky nebo vzpomínky na nehezké zacházení. Je to ale nebezpečné řešení, protože hrozí riziko vzniku závislostí nebo jiných zdravotních komplikací. Jsem ráda, že jste se situaci rozhodla konzultovat. Pokud chcete aktuální situaci změnit, můžete se obrátit na psychologa a psychiatra. Psychiatr Vám může předepsat léky, které Vám rychle pomůžou zmírnit negativní prožívání. Psycholog nebo psychoterapeut nabídne dlouhodobé řešení problémů se sebevědomím. Obě odbornosti nabízejí svoje služby hrazené ze zdravotního pojištění nebo hrazené klientem. U péče hrazené z pojištění očekávejte delší objednací lhůty. Pokud jsou Vaše potíže akutní, můžete si kdykoliv zavolat na linku důvěry (116 111) nebo se obrátit na krizové centrum v kraji. Držím vám palce!

Mgr. Katarína Durkáčová

• Dobrý den,
    začal jsem trpět nízkým sebevědomím v novém vztahu. Mám pocit že mě všechno ohrožuje, a to i historie mé partnerky - její předchozí partneři. Nikdy jsem ničím takovým netrpěl. Vím, že je to proti logice, ale nemůžu se svých černých myšlenek zbavit. Svojí partnerku bezmezně miluji a bojím se, že by mi tato skutečnost mohla vztah zničit.
    Dokážete mi někdo, prosím pomoci?

Děkuji

Dobrý den, je mi líto, že v novém vztahu nenacházíte potřebnou jistotu. I když se na první pohled může zdát, že tyto pocity nemají logiku, jistě je důvod proč je prožíváte. Stává se, že na nás mají vliv předchozí zkušeností ze vztahů (nevěra, odmítání) nebo rozdílné nastavením komunikace v současném vztahu (např. rozdílné vyjadřování náklonnosti). Nevím přesně jaké černé myšlenky se Vám honí hlavou, proto nemůžu být nyní konkrétnější. Věřím ale, že několik málo individuálních nebo párových sezení by Vám pomohlo udělat v situaci jasno a nalézt směr. Přeji Vám hodně štěstí :)

Mgr. Katarína Durkáčová

• deprese
  • trauma
  • poruchy spánku

Ukončené školy

• Masarykova univerzita (2014)
  • Brock University (2013)

• psychoterapie
  • klinická psychologie