Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Y
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Včera jsem byla na koloskopii u paní doktorky Bavorové. Jsem jejím pacientem na gastroenterologii. Dlouho jsem se odhodlávala , šíleně jsem se bála. Ale tím , že paní doktorku již nějakou dobu znám , mám k ní absolutní důvěru. . Je neuvěřitelně příjemná, lidská, hodná, empatická . Vše mi vždy do detailu vysvětlí, má se mnou trpělivost. A v neposlední řadě , dle mého názoru, je profesně velice kvalitní a vzdělaná lékařka. Výkon proběhl tak, jak mi slíbila. :) Dostala jsem premedikaci do žíly. Nepocítila jsem při výkonu sebemenší bolest nebo nepříjemnost. Vše jsem sledovala na obrazovce, s milým výkladem paní doktorky. Ve finále mě ta koloskopie bavila . :) Což bych si v životě nepomyslela. A díky patří i sestřičce, která mě musela s mým počátečním strachem taky vydržet. Byla moc milá. Děkuji vám moc za vaší péči a trpělivost.

R
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka mě prováděla kolonoskopii a velice oceňuji empatický přístup, a komunikativnost během vyšetření i po něm. Vyšetření proběhlo bez sedace, která mi byla včas nabízena.

Došlo k chybě, zkuste to znovu