Karla Skořepová, praktický lékař Zlín

Praktický lékař Více

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín
Praktický lékař

Názory

Paní doktorky si vážím,je to člověk na svém místě.Přejme si jen víc takových lékařů.

Velmi "vyhořelá" lékařka.

Jen to doktorka na pravém místě. Vždy když k ní příjdu tak mě vyslechne pomuže mi s problemen. Nemužu si na ni stěžovat. Je pro mě nejsleší. Vycudilíková

Silene je cekani, nez prijdete na radu a dale ordinacni doba, ktera zacina tak pozde. Dale se domnivam, ze jeji pristup casto neni tak "lidsky", jak by si clovek predstavoval, pokud ho neco trapi. Pokud mi neco bylo, tak za tech 10 let jsem dostal vzdy stejne leky, nevim, zda-li je to normalni, nemohu hodnotit.

Paní doktorka vždy vyléčila to, s čím jsem ji navštívil. Pokud bylo potřeba specialisty, odeslala mě k němu. Oceňuji dobrou péči, věcný přístup a jsem rád, že k ní chodím!

Já na ni nedám dopustit, vždycky mi moc pomohla a snažila se najít nejlepší řešení.Jsem ráda,že k ní chdoím, rázná,ale upřímná.

Pozor, když nemá svůj den je to nedobré. Mám velmi špatné zkušenosti. Při komplakacích při chemoterapii ordinovala na průjem a vysoké horečky hořký čaj s rohlíkem a paralen, přestože tři dny před tím byla informována o potřebě provést rozbor krve a případně se spojit s onkologem v Brně.

Paní doktorky Skořepové si velmi vážím,dokázala se vcítit do mé těžké situace při ošetřování mého nemocného manžela.Nejenže mi jako první podala zcela orientovaný a srozumitelný návrh a postoj.Ano ,je rázná,ale věcná a znalá problémů.Nepotřebuji lékaře,který mi potvrdí a napíše vše,co mu nadiktuji JÁ.Opírám se o člověka,který mi daný problém objasní a posune nás dál.Vážím si jí a stala jsem se po letech u jiného lékaře její pacientkou.Věřím jí a touto cestou jí děkuji!!!!!Více takových praktiků!!S úctou,Marta Bartošková

Velmi dobrá péče a lidský přístup!

Rázná, ale ženská na pravém místě. :)