Adresa

Zámecká 949, Litvínov
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
24 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
T
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa ošetření zubního kazu

Pan Svoboda je výborný zubař. Ptala jsem se na spoustu věcí, co mi bude dělat. Byl ochotný a sdělil mi vše, včetně toho, jak bude co probíhat. Moc milý a není vůbec brutální jako jiní zubaři! Za mě chválím ;-)


Ověřeny pacient

Karel Svoboda je skvělej zubař ke kterému chodím skoro 20 let je citlivý rozhodně nemám od doby kdy chodím k měmu strach ze zubařů škoda že jeho sestra má tak nevhodné chování určitě bych ráda zůstala ale jeji chováni mě dnes tak šokovalo že uvažuju kvůli ni o změně.Škoda že takovej odborník kako ke on se obklopí tak arogantní sestrou


K
Ověřeny pacient

MUDr. Svoboda je opravdu perfektní člověk a ještě lepší odborník. Z návštěvy u zubaře jsem měl vždycky strach, ale to u Karla opadne. Možná to je i tím, že ho osobně znám, ne jen jako doktora. Jeho přístup k pacientům je skvělý, vše řeší s úsměvem, před každým zákrokem vysvětlí, co právě bude dělat, dokáže správně poradit a jeho práce je skoro "doživotní". Před 2 lety jsem zanedbal sedmičku vlevo dole, měl jsem tam zánět jak blázen a za měsíc (po asi 4-5 návštěvách) jsem měl použitelný (sice mrtvý), ale použitelný zub a nemám tam teď prázdné místo. Ostatní by zub ihned trhali, ale Karel mu dal šanci. Ohledně vybavení si také člověk nemůže stěžovat, nová moderní ordinace + vlastní svůj vlastní RTG, takže diagnózu určí během pár minut. Nemůžu si pana doktora vynachválit!


K
Ověřeny pacient

Můj děsivý strach z lékařů obecně, a obvzláště pak ze zákroků a nástrojů, po vstupu do ordinace k MUDr Svobodovi, jaksi postupně mizí díky citlivému přístupu k ošetřovanému.


Z
Ověřeny pacient

Výborný doktor,skvělá sestra.Doporučuji všem


F
Ověřeny pacient

LEPŠÍHO NEZNÁM


Ověřeny pacient

Velmi ochotný, zručný, pečlivý.


Mohu jenom potvrdit všechna kladná hodnocení. U pana doktora se skutečně člověk po letech zbavil obav ze zubaře. Je velmi klidný, příjemný, vysvětlí co bude potřeba udělat. Kéž by všichni lékaři byli takoví ...


D
Ověřeny pacient

Pan doktor Svoboda je nejlepší zubař, jakého můžete potkat. O jeho profesionalite tu mluvit nebudu, protože si myslím, že je na nejvyšší úrovni. Ovšem jeho přístup k pacientum je uz jen u malo doktoru tak vstricny, jako prave u pana Svobody. Je totálně bezbolestný a jediný, koho se jako zubaře nemusíte bát. Myslím, že tento zubař dělá své profesi jen čest. Všem ho vřele doporučuji, mně zbavil strachu ze zubařů po 11 letech.


D

Pan doktor Svoboda je nejlepší zubař, s kterým jsem se setkala, rychlý, přesný a bezbolestný, lidem se strachem ze zubařů doporučuji jedině jeho, strachu vás zbaví.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti