Sam. ordinace PL - stomatologa
J. Š. Kubína 531, Jičín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Byl jsem na zubní pohotovosti u MUDr Lence.Jsem maximálně spokojený s jeho přístupem i ošetřením, opravdový profesionál..Sestřička usměvavá, ochotná a moc sympatická.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

K panu doktorovi chodím už přes dvacet let a nemůžu si stěžovat. Je tedy přísný co se týče péče o zuby, ale to je v pořádku, díky němu jsem řadu let nepotřebovala zásah a chodím jen na prevenci. Bílé plomby, které jsem si nechala všechny vyměnit místo amalgámových, od něj mám již 20 let perfektně drží. Líbí se mi i jeho estetické cítění, je ochoten vždy udělat i kosmetické úpravy a nejen základní ošetření. Doporučila jsem ho i několika přátelům a nemohou si ho vynachválit. Chodíme k němu celá rodina a já sama za ním dojíždění 200 kilometrů. Za mě je to vynikající lékař a odborník.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Pohotovost s 6 letou dcerou

S dcerou (6 let) jsem navštívila v rámci pohotovosti pana zubaře. Celkový dojem velmi ale opravdu špatný. Milá čekárna, v pořádku. Čekací doba i vzhledem k pohotovosti také. Opravdu moc milá a ochotná sestřička, vlídný přístup, reakce na chování dítěte, sestřička za mě 5 hvězdiček a pochvala. Chování pana doktora však bylo tragické. Arogantní, nepříjemný, až zlý. Absolutně nereagoval na otázky, odsekával, nebo neodpovídal. Nepřísluší mi hodnotit po profesní stránce, věřím že je to odborník. Však jako člověk, absolutně zklamal. V žádném případě nedoporučuji s dětmi.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Přestup od jiného zubaře

Profesionál na vysoké úrovni, příjemná ordinace, objednávání na čas (minimum čekání), systematická péče o chrup, v 70 letech nemám jediný můstek, korunku nebo jinou kompenzaci, anesteze na přání kdykoliv. Ocení dobrou péči o chrup.
Věřím, že těm, kteří se o své zuby řádně nestarají dokáže důrazně promluvit do duše.

Nemám s panem doktorem vůbec dobré zkušenosti jako očividně více lidí. Přístup k pacientům nejspíš odkoukal od doktora House, ale dalo by se odpustit, kdyby byl dobrý doktor. Opravil mi zub, který po zaplombování neskutečně bolel. Později se pod ním udělal váček, na což doktor reagoval tak, že zub půjde ven - bez rentgenu nebo vysvětlení, co přesně s ním je. Odešla jsem od něj a se současnou paní doktorkou jsem moc spokojená. Ale k doktoru Lencovi už nikdy a nedoporučuji ani nikomu, kdo chce, aby mu zůstaly vlastní zuby!

Nedobré zkušenosti. Arogantní, hrubý. Nikdy mi neudělal rentgen. Odešla jsem od něj. Na rentgenu se zjistilo, že mám váček pod zubem. Vytržení zubu bylo nutné, jelikož už byla napadena kost. Můste, který mi udělal, je mohutný, pověšený na osmičkce a nekvalitně udělaný. Dotora Lence NEDOPORUČUJI! !!!

Mnoho špatných zkušeností !! Nikdy jsem nebyl poslán na rentgen (teď už vím, že jsem měl být), mnohdy jsem po platbě nedostal žádný doklad, několikrát jsem se 14 dní po "opravě" zubu hned objednával na další opravu toho samého zubu A PŘEDEVŠÍM jsem teď u nové zubařky z rentgenu zjistil, že cca 5-6 zubů mám opravených špatně a pod plombami se zub kazí (necítím bolest, krom 2 zubů, ale kaz tam je a prý to vůbec není dobré). Ordinace je sice velice pěkně zařízená (co se cen služeb týče, tak nemohu srovnávat, ale na mě byli dost vysoké) - televize na stropě pro pacienty, další televize v čekárně ... ale služby špatné. Osobně nedoporučuji

Bohužel ani já s panem Lencem nemám dobrou zkušenost...spíše několik negativních zkušeností - a to s jeho arogantním a nelidským přístupem ke svým klientům/pacientům a proto spokojená nejsem! Hodně se změnil, vytvořil ve mě strach, protože je schopen Vám vynadat, že máte v puse zubní kámen nebo že si nečistíte zuby mezizubním kartáčkem, kterej stejně málokdo používá...a já nevím co ještě! Raději jsem si našla jiného zubaře po několika jeho výstupech...a ted jsem naprosto spokojená!

Kvalitní práce, bohužel převládá negativní zkušenost - s arogantním přístupem ke klientům/pacientům této privátní kliniky spokojená nejsem. Pokud člověk má zub v nepořádku a pak lékař odmítne můj zub ošetřit protože by to bylo moc pracné, tak si potom ráda vyberu jiného lékaře, kterému budu ráda hradit za kvalitní odvedenou práci zubaře.

Jsem spokojena. Je drahy a vzdy mi prijde ze platim vic nez bych mela ( ma blbost ze se neozvu) kazdopadne mam pocit ze jsem v dobrych rukach a u odbornika. Potrebu jit jinam za 10 let ji nemam.