NUKLEA, medical center, s.r.o.
Bratislavská 2, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí
Reprofit International s.r.o.
Hlinky 122/48, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Pan Doktor Koudelka je prostě úžasný, velmi oceňuji jeho individuální přístup, jeho citlivost a profesionalitu, bere si na sebe i takové "oříšky", které jiní lékaři odmítají, nebo je to pro ně složité. Já sama mám dělohu v záklonu a při zavedení embyí bylo vše bezbolestně a bez jakéhokoli poškození okolí dělohy, je to borec a všem doporučuji! Ostatní lékaři si s mou dělohou nevěděli rady, při zavádění mi narušili něco v děloze, že jsem krácela a pan doktor Koudelka má zlaté ruce!!!

Souhlasím s výšše uvedeným hodnocením. Díky panu doktorovi máme zdravou holčičku. Jen bych chtěla dodat, že stejně kladně musím hodnotit i ostatní členy jeho týmu. Na každém kroku je vidět, že si dobře vybral a že všem tady jde o nás pacientky. Díky moc.

Je to fantasticky lekar a v centru v kterem pracuje je samy odbornik. pomohli mi po 4letech leceni neplodnosti a konecne jsem tehotna. fantasticky pristup, neustaly usmev, nebere zenskou jako osobu na pasu, ale individualne s individualnimi pozadavky. proste nemam zadne vyhrady, jedine co me mrzi, ze nedelaji i normalni gynekologii, ale chapu, ze uz i tak maji narvano. Pane doktore, pokud toto budete cist, mockrat Vam dekuji za vse, co jste pro me udelal a doufam, ze se Vas pristup nezmeni.