Horní nám. 8/285, Olomouc

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Ordinační hodiny:
Pondělí 16.00-20.00

Měla jsem pana doktora na porodní ordinace v nemocnice Šumperk a dělal mě potom císařský řez. Je nejlepší doktor, protože pořád všechno vysvětloval v klidu, odpovídal na všechne otázky a pak na operačním sále dělal mi císařský řez, jizva je úplně tenká (prošel jenom týden po operaci). Bohužel, nemohla jsem mu dost poděkovat po operaci, protože spěchal dal k jiné pacientu

Taky mi pan doktor moc pomohl při porodu mého syna Nikolase, když pracoval v Nemocnici ve Valašském Meziříčí. Jsem mu moc vděčná za jeho ochotu a jsem ráda, že jsem potkala tak erudovaného a sympatického gynekologa, mohu ho jen odporučit.

Pan doktor Huml pečuje o oddělení 18 (gynekologie) ve FN Olomouc, kde jsem si poležela tři týdny, než mi musel být proveden akutní císařský řez ve 33+3 (těžká preeklampsie). Pana doktora jsem požádala, jestli by mě neodrodil on a ochotně souhlasil. Na sále probíhalo všechno na jedničku, dokonce jsem se díky jeho hláškám při zašívání zasmála. Pět dnů po porodu mi jizva začala hnisat, pan doktor mi ji 14 dní poctivě čistil a proplachoval, nebyl pro něho absolutní problém dojít za mnou třeba z operačního nebo porodního sálu. Tímto bych mu chtěla moc a moc poděkovat, je to moc šikovný a sympatický doktor, na kterého nikdy nezapomenu,a to hlavně proto, že pomohl na svět mé krásné a zdravé dcerce Klárce (1710g).