náměstí Slovenského národního povstání 1886/4, Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Léta jsem se u pana doktora léčila s pokročilou artrózou. Za posledních 10 let mne nikdy neposlal na rentgen, vždy jen předepsal Condrosulf, který mi již nezabírá. Když jsem přestala chodit úplně s pokročilým zánětem v obou kolenou, nedokázala mne sestra objednat dříve, než za měsíc. Uzavřela to tak, že mi nedokáže pomoci. Po problematickém hledání jiného ortopéda bylo zjištěno, že mi dřeň dře o jablko, a doporučena operace. Protože se v Ostravě čeká nejméně 2 roky, jsem objednaná do Prahy. Obávám se, že po 2 letech čekání bych se na nohy už nepostavila.
Myslím, že pan doktor Hrbáček pomáhá jen velmi málo, pokud vás nic netrápí.

Pan doktor léčil mou babičku mnoho let na dle jeho diagnózy artrózu kolene, za tu dobu jí dal cca 20 obstřiků, které nepomáhaly a naopak způsobovaly silnější bolesti. Díky dlouhotrvajícím silným bolestem v koleni po obstřiku jsme navštívily jsme jiného ortopeda, který vyvrátil artrózu a zjistil, že příčinou bolesti jsou problémy se žilami, a tedy všech 20 obstříků do kolene bylo naprosto zbytečných a škodlivých.

S panem doktorem jsem spokojený, ale systéme objednávání a následné provoz v čekárně řízený sestrou je úděsný.

Byla jsem s doktorem spokojena dokud mi na rehabilitaci nesdělili , že syn má nohu kratší a je zanedbaná dlouhodobá lékařská péče!!! Syn byl pod jeho kontrolou 8 let "hnus" okamžitě měním ortopeda, ale klukovi nevím zda se to povede dát ještě dohromady.....

Navštívila jsem p.doktora Hrbáčka,byla jsem velmi spokojená s přístupem a ošetřením.Sestřička byla velmi milá,ochotná,příjemná.Byla jsem maximálně spokojená a můžu pana doktora a milou sestřičku jenom doporučit.přeji hodně spokojených pacientů.

Přeji p.doktorovi i sestřičce krásné prožití Vánoc a do roku 2010 hodně spokojených pacientů,hodně zdraví a sil.

Dneska jsem byla poprvé u pana doktora.Velmi vstřícný,ochotný a znalý věci.Hodně se mi ulevilo.I sestřička mně hned objednala,když jsem jí řekla,že mám bolest.Vřele všem doporučuji.Panu doktorovi moc děkuji.

Pán doktor je velice dobrý ortoped,doporučují všem,poradí a pomuže velice dobře.Je tak dále.

svérázný ale fajn :-)

Ano, pan doktor je vynikající odborník, ale nepůsbí zrovna nejlépe hodnotí-li nějaký hlupák (AC.EKG.GK.ACE) 5 krát za sebou. Děkuji Vám pane doktore.