Bc.

Kamila Stejskalová

verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut, Ostatní přijímá nové pacienty

12 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 311 návštěv profilu během posledních 30 dní

www.fyziocentrumbrno.cz Kinesiotaping dle telefonické domluvy. Praxe v oboru: 2018 - fyzioterapeut VKKP Brno 2017 - fyzioterapeut v ordinaci FYZIOCENTRUMBRNO 2017- instruktor… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem. 

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
12 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • I
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: FyzioCentrumBrnoSlužby: fyzioterapie

  byla jsem velmi spokojena,těším se na další setkání,velice milý přístup a jednání.snad mě slečna fyzioterapeutka pomůže vyřešit časem problémy s páteří.

 • Umístění: FyzioCentrumBrnoSlužby: fyzioterapie

  Profesionalita, milý prístup, veľmi príjemné prostredie. Moderná ordinácia, objednávanie aj celková informovanosť pacienta. Určite sa rád vrátim, pravidelne :)

 • Z
  Umístění: FyzioCentrumBrnoSlužby: Bolesti zad

  Pani Kamila je na zaklade mojich skusenosti najlepsia fyzioterapeutka, na aku som doteraz narazila. Po navstevach praktika, inych fyzioterapeutov ci neurologa to bola prave ona, kto mi uz opakovane pomohol trvale ulevit od bolesti. Vsetkym vrele doporucujem a pani Kamile prajem vela uspechov a spokojnych pacientov.

 • C
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: FyzioCentrumBrnoSlužby: fyzioterapie

  Po první návštěvě jsem velmi spokojen. Zablokovaná záda v hrudní části, se postupně uvolňují. Mohu jen doporučit. Pokud odborník, jakým určitě slečna Kamila je, ví kam má sáhnout a jak postupovat je to nádhera. Všem doporučuji, odborník se vším všudy. Určitě to nebyla poslední návštěva této velmi příjemné a zkušené slečny, je opravdu velmi dobrá, doporučuji.
  Petr

 • A

  Nemohu jinak, nez potvrdit pozitivni reakce odstatnich pacientu. Pristup pani fyzioterapeutky je naprosto profesionalni, cemuz odpovidaji i velmi pekne prostory, ktere obsahuji vsechny pomucky, ktere jsou ke cviceni potrebne. Narozdil od statem placenych rehabilitaci, Vam tato rehabilitace pomuze.

 • Dobrý den, chtěl bych poděkovat a zároveň doporučit slečnu Kamilu. Po 3 týdenní bolesti v zádech jsem na doporučení známé navštívil tuto velmi milou a profesionální fyzioterapeutku. Již po dvou návštěvách moje bolesti zmizeli a záda mám opět jako nová. Po konzultaci dále navštěvuji jednou týdně skupinové cvičební lekce s názvem Zdravá záda, která tak též vede slečna Kamila a do dnešního dne, jsem velmi rád, že jsem dal na doporučení a tuto "léčitelku" :) navštívil. Pokud hledáte opravdu profesionální přístup a krásný úsměv zároveň, mohu jen doporučit.

  děkuji Jakub

 • Rád bych vyjádřil své díky skvělé fyzioterapeutce Kamči. Snad nebude vadit to familiérní oslovení, ale absolvovali jsme spolu víc jak 40 terapií a jsem opravdu rád, že jsem měl to štěstí a na fyzioterapii mě přiřadili právě k ní.
  Moje zranění je komplikovanějšího rázu (slapléze + naprasklé labrum). V únoru 2016 jsem musel absolvovat operaci ramene, kde mi pan doktor uřízl šlachu bicepsu a musel mi ho přišít k pažní kosti. Bohužel ani magnetická rezonance neobjevila všechny problémy a pan doktor mi musel do ramene přidat ještě dvě kotvy. Pro tak vášnivého sportovce, který tráví na badmintonovém kurtu několik hodin týdně, to byla velká rána. Moje vyhlídky na návrat na kurt se podstatně zmenšily. Úspěšná operace je jen první krok k „naprostému“ uzdravení. Ten druhý, možná i důležitější krok, je narazit na fyzioterapeuta (v mém případě fyzioterapeutku), který vám nejenom pomůže, ale hlavně chce pomoci. Kamča je nejenom skvělý profesionál, ale i nesmírně příjemný člověk. Dokáže vás doslova nabít pozitivní energií :).
  Teď jsem skoro 10 měsíců, alespoň dle mého doktora, po velmi komplikované operaci a už zase lítám po kurtu :).
  Díky Vám a díky „štěstěně“, že jsem na Vás narazil.
  Ondra

 • Slečny Kamily si cením, jak pro její odborné znalosti, tak pro její lidský přistup a pochopení. Vždy vymyslí cviky přímo na míru, přesně pro sval, který je potřeba, pokud je to nezbytné, použije tejp. Osobně jí přezdívám "tejpová víla" :-) jelikož mi několikrát (právě díky této technice) pomohla s akutními stavy bolesti.
  Taktéž mohu doporučit cvičení "zdravá záda", které pravidelně navštěvuji.
  Doporučuji a dávám maximální počet hvězdiček.

 • Chtěla bych touto cestou moc poděkovat nejen svým jménem, ale hlavně jménem mého manžela Kamilce za perfektní práci. Nejdřív, ještě na bývalém pracovišti, skvěle pomohla rozcvičit manželovi rameno po havárii na motorce a teď mu opět velmi ulevila od bolesti a uvolnila mu zablokovanou krčni páteř. Kamila je nejen skvělý, příjemný člověk, ale také především naprostý profesionál, na kterém je vidět, že svou práci dělá rád a hlavně, že ji rozumí. Mohu jen poděkovat a hlavně všem doporučit.

 • M

  Nejsem žádný literát, neposílám pozdravy z dovolené, nepíšu vánoční ani jiná přání, nekondoluji pozůstalým, ani pokrytecky nepřeji novomanželům dlouhé harmonické soužití. Nastal však čas odchýlit se od vlastních stereotypů, podělit se o své zkušenosti a vyjádřit touto cestou vděk a hlubokou úctu k profesionálně odvedené práci.
  V posledních dvou letech jsem postupně absolvoval operaci obou kolen. Jednalo se o podobné laparoskopické zákroky s cílem minimalizace poškození kolen; přetržený křížový vaz, utržený meniskus a zejména masivní poškození chrupavky.
  Následně mě šťastné řízení osudu vložilo do péče terapeutky Bc. Kamily Stejskalové. Absolvoval jsem s ní celkem 70 individuálních cvičení, a proto si myslím, že se mohu k ní i její práci seriózně vyjádřit.
  Kamila se mě ujala v situaci, kdy jsem chodil o berlích, měl jsem doznívající bolesti a moje psychické rozpoložení se blížilo depresi. V ní jsem poznal krásnou a charizmatickou mladou dámu, vyřazující pozitivní energii, která o své práci opravdu přemýšlí a kreativně pracuje s rehabilitačním programem podle mých aktuálních možností. Svým zapáleným přístupem mě postupně dovedla k cvikům, o kterých bych nikdy nepomyslel, že je zvládnu.
  Zkrátka teď ve svých 60 letech opět hraju svůj milovaný golf; bez ortéz a bez tejpů.
  Kamilo děkuji a doporučuji Vás všem potřebným

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • www.fyziocentrumbrno.cz
  Kinesiotaping dle telefonické domluvy.

  Praxe v oboru:

  2018 - fyzioterapeut VKKP Brno

  2017 - fyzioterapeut v ordinaci FYZIOCENTRUMBRNO

  2017-
  instruktor fyziocvičení ve Sportareálu Družstevní

  2016 - 2017
  fyzioterapeut v ordinaci FyzioBalance

  2015 -
  instruktor pilates

  2013 - 2016
  fyzioterapeut v Centru léčebné rehabilitace MUDr. A. Koukal

  2013-
  instruktor zdravotního cvičení, cvičení na míčích

  2010 - 2012
  školní praxe na nemocničních lůžkových odděleních


  Studium fyzioterapie:

  2009 - 2012
  Univerzita Karlova v Praze, Lékařská fakulta v Hradci Králové - získaný titul Bc.

  Odborné kurzy:

  2017
  VASYLI medical - výroba individuálních stélek
  Podiatrie - fyzioterapie chodidla
  Léčba některých druhů funkční ženské sterility metodou L. Mojžíšové
  Mobilizace LS páteře a SI skloubení metodou L. Mojžíšové
  Ošetření svalového dna pánevního medotou L. Mojžíšové
  Mobilizace žeber metodou L. Mojžíšové

  2016
  DNS sportovní kurz podle Koláře III
  Diagnostika a terapie u poruch nožní klenby
  DNS sportovní kurz podle Koláře II
  DNS sportovní kurz podle Koláře I
  Skolióza - léčba metodou spirální stabilizace páteře

  2015
  Diagnostika a terapie dysfunkce HSSP IV. část
  Rehabilitace u syndromu bolestivého ramene
  Tajemství ženského pánevního dna
  TRX- osobní trenér (STC)
  Instruktor pilates

  2014
  Funkční dynamické stabilizace v kontextu vývojové kineziologie
  Senzomotorické stimulace dolních končetin ve fyzioterapii

  2013
  Diagnostika a terapie dysfunkce HSSP III. část

  2012
  Diagnostika a terapie dysfunkce HSSP II. část
  Diagnostika a terapie dysfunkce hlubokého stabilizačního systému páteře I. část
  Terapeutické využití kinesiotapu

Specializace

 • fyzioterapeut
 • rehabilitační a fyzikální medicína

Ukončené školy

 • Univerzita Karlova v Praze, Lékařská fakulta v Hradci Králové