Sirotkova 43, Brno-Žabovřesky, Brno

Skupinové fyziocvičení • 200 Kč +23 Více

Podiatrie • od 600 kč

Cvičení v těhotenství • od 600 kč

Kinesiotaping • od 250 kč

www.fyziocentrumbrno.cz Kinesiotaping dle telefonické domluvy. Praxe v oboru: 2018 - fyzioterapeut VKKP Brno 2017 - fyzioterapeut v ordinaci...

• bolesti svalů

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: FyzioCentrumBrno fyzioterapie

Super prostredi, pani Stejskalova je moc prijemna a pomuze a poradi. Prijdu zas :) muzu jen dopirucit.

Umístění: FyzioCentrumBrno Bolavé rameno

Slečna Stejskalová má velmi milý, osobní a profesionální přístup. Intenzivně se mi věnovala a hledala komplexní příčinu mého problému, který našla a snažila se mi ulevit od bolesti odblokováním páteře, masáží, použitím baněk a následným "zatejpováním" ramena a zad. Problém mi vysvětlila (tak, abych ho jako laik pochopila) a navrhla následný postup léčby. Velká spokojenost a navíc velmi příjemné prostředí :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: FyzioCentrumBrno fyzioterapie

Byla jsem velmi spokojená. Určitě budu chodit dál.
Vyhodnotí stav, vyslechne, pomůže a poradí s dalšim postupem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: FyzioCentrumBrno fyzioterapie

Vysoce si cením příjemného přístupu a upřímné snahy pomoci na profesionální úrovni. Rozhodně doporučuji:-)

Umístění: FyzioCentrumBrno

Som maximalne spokojna, krasne priestory, individualny pristup a prijemny clovek. Vie o com hovori a vsetko uzasne vysvetli.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: FyzioCentrumBrno fyzioterapie

byla jsem velmi spokojena,těším se na další setkání,velice milý přístup a jednání.snad mě slečna fyzioterapeutka pomůže vyřešit časem problémy s páteří.

Umístění: FyzioCentrumBrno fyzioterapie

Profesionalita, milý prístup, veľmi príjemné prostredie. Moderná ordinácia, objednávanie aj celková informovanosť pacienta. Určite sa rád vrátim, pravidelne :)

Umístění: FyzioCentrumBrno Bolesti zad

Pani Kamila je na zaklade mojich skusenosti najlepsia fyzioterapeutka, na aku som doteraz narazila. Po navstevach praktika, inych fyzioterapeutov ci neurologa to bola prave ona, kto mi uz opakovane pomohol trvale ulevit od bolesti. Vsetkym vrele doporucujem a pani Kamile prajem vela uspechov a spokojnych pacientov.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: FyzioCentrumBrno fyzioterapie

Po první návštěvě jsem velmi spokojen. Zablokovaná záda v hrudní části, se postupně uvolňují. Mohu jen doporučit. Pokud odborník, jakým určitě slečna Kamila je, ví kam má sáhnout a jak postupovat je to nádhera. Všem doporučuji, odborník se vším všudy. Určitě to nebyla poslední návštěva této velmi příjemné a zkušené slečny, je opravdu velmi dobrá, doporučuji.
Petr

Nemohu jinak, nez potvrdit pozitivni reakce odstatnich pacientu. Pristup pani fyzioterapeutky je naprosto profesionalni, cemuz odpovidaji i velmi pekne prostory, ktere obsahuji vsechny pomucky, ktere jsou ke cviceni potrebne. Narozdil od statem placenych rehabilitaci, Vam tato rehabilitace pomuze.

Fyzioterapie

DNS metoda

TRX - osobní trenér

Cvičení na míči

FyzioCentrumBrno

Škola zad, ergonomie pracovního prostředí

Pilates

Umístění: FyzioCentrumBrno Bolavé rameno

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: FyzioCentrumBrno fyzioterapie

Byla jsem velmi spokojená. Určitě budu chodit dál.
Vyhodnotí stav, vyslechne, pomůže a poradí s dalšim postupem.

Umístění: FyzioCentrumBrno

• bolesti kloubů

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze, Lékařská fakulta v Hradci Králové

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Fotografie

Znalost jazyků