Adres

Fyzioterapie (od 600 kč)

Tejpování (od 250 kč)

Skupinové fyziocvičení (200 Kč) + 23 Více

Podiatrie (od 600 kč)

Cvičení v těhotenství (od 600 kč)

Kinesiotaping (od 250 kč)

www.fyziocentrumbrno.cz Kinesiotaping dle telefonické domluvy. Praxe v oboru: 2018 - fyzioterapeut VKKP Brno 2017 - fyzioterapeut v ordinaci...

• bolesti svalů

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: FyzioCentrumBrno fyzioterapie

Vysoce si cením příjemného přístupu a upřímné snahy pomoci na profesionální úrovni. Rozhodně doporučuji:-)

Umístění: FyzioCentrumBrno

Som maximalne spokojna, krasne priestory, individualny pristup a prijemny clovek. Vie o com hovori a vsetko uzasne vysvetli.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: FyzioCentrumBrno fyzioterapie

byla jsem velmi spokojena,těším se na další setkání,velice milý přístup a jednání.snad mě slečna fyzioterapeutka pomůže vyřešit časem problémy s páteří.

Umístění: FyzioCentrumBrno fyzioterapie

Profesionalita, milý prístup, veľmi príjemné prostredie. Moderná ordinácia, objednávanie aj celková informovanosť pacienta. Určite sa rád vrátim, pravidelne :)

Umístění: FyzioCentrumBrno Bolesti zad

Pani Kamila je na zaklade mojich skusenosti najlepsia fyzioterapeutka, na aku som doteraz narazila. Po navstevach praktika, inych fyzioterapeutov ci neurologa to bola prave ona, kto mi uz opakovane pomohol trvale ulevit od bolesti. Vsetkym vrele doporucujem a pani Kamile prajem vela uspechov a spokojnych pacientov.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: FyzioCentrumBrno fyzioterapie

Po první návštěvě jsem velmi spokojen. Zablokovaná záda v hrudní části, se postupně uvolňují. Mohu jen doporučit. Pokud odborník, jakým určitě slečna Kamila je, ví kam má sáhnout a jak postupovat je to nádhera. Všem doporučuji, odborník se vším všudy. Určitě to nebyla poslední návštěva této velmi příjemné a zkušené slečny, je opravdu velmi dobrá, doporučuji.
Petr

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Nemohu jinak, nez potvrdit pozitivni reakce odstatnich pacientu. Pristup pani fyzioterapeutky je naprosto profesionalni, cemuz odpovidaji i velmi pekne prostory, ktere obsahuji vsechny pomucky, ktere jsou ke cviceni potrebne. Narozdil od statem placenych rehabilitaci, Vam tato rehabilitace pomuze.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dobrý den, chtěl bych poděkovat a zároveň doporučit slečnu Kamilu. Po 3 týdenní bolesti v zádech jsem na doporučení známé navštívil tuto velmi milou a profesionální fyzioterapeutku. Již po dvou návštěvách moje bolesti zmizeli a záda mám opět jako nová. Po konzultaci dále navštěvuji jednou týdně skupinové cvičební lekce s názvem Zdravá záda, která tak též vede slečna Kamila a do dnešního dne, jsem velmi rád, že jsem dal na doporučení a tuto "léčitelku" :) navštívil. Pokud hledáte opravdu profesionální přístup a krásný úsměv zároveň, mohu jen doporučit.

děkuji Jakub

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Rád bych vyjádřil své díky skvělé fyzioterapeutce Kamči. Snad nebude vadit to familiérní oslovení, ale absolvovali jsme spolu víc jak 40 terapií a jsem opravdu rád, že jsem měl to štěstí a na fyzioterapii mě přiřadili právě k ní.
Moje zranění je komplikovanějšího rázu (slapléze + naprasklé labrum). V únoru 2016 jsem musel absolvovat operaci ramene, kde mi pan doktor uřízl šlachu bicepsu a musel mi ho přišít k pažní kosti. Bohužel ani magnetická rezonance neobjevila všechny problémy a pan doktor mi musel do ramene přidat ještě dvě kotvy. Pro tak vášnivého sportovce, který tráví na badmintonovém kurtu několik hodin týdně, to byla velká rána. Moje vyhlídky na návrat na kurt se podstatně zmenšily. Úspěšná operace je jen první krok k „naprostému“ uzdravení. Ten druhý, možná i důležitější krok, je narazit na fyzioterapeuta (v mém případě fyzioterapeutku), který vám nejenom pomůže, ale hlavně chce pomoci. Kamča je nejenom skvělý profesionál, ale i nesmírně příjemný člověk. Dokáže vás doslova nabít pozitivní energií :).
Teď jsem skoro 10 měsíců, alespoň dle mého doktora, po velmi komplikované operaci a už zase lítám po kurtu :).
Díky Vám a díky „štěstěně“, že jsem na Vás narazil.
Ondra

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Slečny Kamily si cením, jak pro její odborné znalosti, tak pro její lidský přistup a pochopení. Vždy vymyslí cviky přímo na míru, přesně pro sval, který je potřeba, pokud je to nezbytné, použije tejp. Osobně jí přezdívám "tejpová víla" :-) jelikož mi několikrát (právě díky této technice) pomohla s akutními stavy bolesti.
Taktéž mohu doporučit cvičení "zdravá záda", které pravidelně navštěvuji.
Doporučuji a dávám maximální počet hvězdiček.

Fyzioterapie

Terapie myofasciální

Skupinové fyziocvičení

200 Kč

200 Kč

Škola zad, ergonomie pracovního prostředí

Dns metoda

C

Petr

děkuji Jakub

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Díky Vám a díky „štěstěně“, že jsem na Vás narazil.
Ondra

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Taktéž mohu doporučit cvičení "zdravá záda", které pravidelně navštěvuji.
Doporučuji a dávám maximální počet hvězdiček.

0 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• bolesti kloubů

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze, Lékařská fakulta v Hradci Králové

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Fotografie

Znalost jazyků