Stomatologická ordinace
Sokolská 305, Doksy

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Výborná paní doktorka se skvělým přístupem, milá sestřička. Líbí se mi, že o péči přemýšlí a hledá nejlepší řešení pro pacienta.

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Úžasná paní doktorka, ochotná a vstřícná,velice citlivá k dětem. Milá sestřička. Chodíme k ní celá rodina.

Nejlepší lékařka, co jsem kdy zažila. Chodíme k ní celá rodina, dokonce už i vnoučata. Jezdíme za ní 75 km a vůbec toho nelitujeme. Děti ji milují a nebojí se, což je důležité. Ani já se konečně nebojím, což je zázrak. Sestřička je taky úžasná, prostě příjemná atmosféra. Líbí se mi, že než uděla nějaký razantní krok, hledá i jiné, šetrnější cesty. Vždy nám výborně pomohla.

Naprosto skvělý a profesionální přístup. Od té doby, co s dcerou chodíme k paní doktorce, zbavily jsme se strachu ze zubaře. Vždycky komentuje průběh celého zákroku, je milá a vstřícná. Ordinace je dobře vybavena a vždycky v ní panuje báječná atmosféra.
Děkujeme a rády doporučujeme.
Radka a Bára

Paní zubařka, Kamila - i její pravá ruka, paní sestřička, jsou naprosto perfektní! Vřele doporučujeme, skvělý přístup, krásná ordinace - no prostě relaxovat tam zrovna nechodíme, ale neumíme si představit chodit jinam - chodíme celá rodina :o) a děkujeme

Výborná zubařka s hezkým přístupem k (nejen) bojícím se pacientům. Vždy komentuje svoje úkony a proto člověk ví, co ho během chvíle čeká a proč. To mi vyhovuje. Navíc má krásně vybavenou ordinaci. Chodíme k ní celá rodina.

Paní doktorka je skvělá a já hloupá a nezopovědná. Chodila jsem k ní, udělala mi přenádherné přední zuby. Umělecké dílo! Bohužel jsem přestala chodit a o tak úžasnou zubařku přišla. No každý svého štěstí strůjcem. Mohu jen doporučit! Sestra i paní doktorka jsou prostě jedničky!

naprosta spokojenost

Výborná lékařka, chodím k zubaři bez strachu, ochodná je i sestřička. Mohu všem jenom doporučit ! Radka

Výborný přístup, problém vždy zdárně řešen, moc se mi líbí zuby plněné bílou - paní doktorka je šikulka modeluje přímo umělecky :-), k dětem je skvělá a zábavná, báječná atmosfera v ordinaci ... docházíme celá rodina. Poděkování patří jak paní doktorce, tak milé sestřičce. Po zkušenostech s předchozí zubní jsme nadšeni.