Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: JEDNODENNÍ CHIRURGIE, SANOFYTO s.r.o. Jiný

K panu doktoru Ungrovi mne již před mnoha lety doporučila známá - sama doktorka. Věcná, ale pohodová komunikace a když jsem potřeboval něco blíže vysvětlit - nebyl žádný problém - takže nemám jediné, snad ať panu doktorovi ještě dlouho slouží zdraví a pomáhá lidem.

Umístění: JEDNODENNÍ CHIRURGIE, SANOFYTO s.r.o. koleno

Před lety jsem k němu chodila a díky tomu jsem vydržela být poměrně dost dlouho fit. Nyní , když se po úraze , koleno opět ozývá , jsem se na něj obrátila. Jsem ráda, že stále ordinuje

Doktor Kamil Unger je výtečný specialista na koleno a nikdo by mu neměl zazlívat, že pacienty s bolavým ramenem posílá ke svým kolegům. Nikdo na světě se ovšem nezavděčí všem, a právě neurotičtí a arogantní příchozí, kterým "nesedl", mají potřebu odreagovat se nějakým trapným výlevem na těchto stránkách, kdežto my na výsost spokojení sdílíme své pozitivní hodnocení spíše se svými přáteli.
Mně osobně (mému kolenu) velice šetrně a efektivně pomohl. Jeho tým je velmi vlídný a profesionální.
Patřím k lidem, kteří se nevyžívají chozením k doktorům, ale do této ordinace jsem vždycky chodila ráda. Jsem vděčna přátelům, kteří mi doktora Ungera doporučili, i jemu samotnému.
Pavla Váňová

Y

Poprvé a na posled jsem navštívila pana doktora. Popsala jsem problém který mám, na to mě odpověděl co s tím má dělat,že mám letité problémy, na výsledky vyšetření se podíval letmo,takže ani nejistil co beru za léky.Doporučil mě ať beru to, co jsem brala doposud.Řekl mě že je odborník na kolena a já přišla s ramenem .Téměř celou dobu se mnou mluvil otočený zády, čili jsem mu seděla za zadkem.Jo...a co mě doporučil??? Byl šok !!!!Jelikož jsem tam byla poprvé a hledala ordinaci,vůbec jsem si nevšimla kolik má budova pater.
Pan doktor mě řek, že on mě s problémem nepomůže a doporučení bylo toto: ať jdu o poschodí výš, tam že mě pomohou. Na dotaz co tam je? mi řekl PÁN BŮH !!!! toto proběhlo vše během 10min. a přitomto z poza-rohů sledovaly 2 sestřičky. Mé hodnocení ??? asi si každý domyslí....

Pan doktor je dle mého názoru velmi dobrý, mé čerstvě operované koleno se mi hojí velmi rychle, personál je precizní, usměvavý a lidský :) Znám ho jako pacientka hodně let a doufám že ordinaci povede ještě dlouho

Chtěl jsem doktora navšítivit, ale jak čtu, asi už není tak kvalitní, jakým býval. Byl jsem u něj kolem r.2008. Vzpomínám si, že jeho přístup se mi nezdál být dostatečně úctihodný, avšak výkony dělal kvalitně. Po pár týdnech to skončilo na atrosk.op. po níž jsem do týdne nechodil a nejezdil na kole, jak mi řekl. Po pár měsících se ale vše natolik zlepšilo (jak nové), že dnes běžně hraji fotbal a další i tvrdší sporty. Bohužel včerejší úraz druhého kolene zřejmě i proto, že dle recenzí nebere urgenty, již budu řešit jinde. Za to první koleno ale děkuji.

Byla jsem na operaci kolene, po týdnu po operaci jsem opět běhala jako laňka. Je mi líto, že ostatní nejsou spokojeni, ale myslím, že je to také a každém jednotlivci a měl by zvážit zda vše správně dodržel. Lékař je vynikající
Karasová

Plně se ztotožňuji se zápornými názory na pana doktora . Byla jsem tak hloupá že jsem věřila , že lékař který složí při absolutoriu medicíny přísahu že bude jen s dobrým svědomím léčit a pomáhat bude i tak konat po celý svůj život . Chyba : nejdříve mi zfušoval dvakrát koleno a pak mi při velkých bolestech řekl , že on za mojí artrózu nemůže a že jsem patrně více citlivá . Změnila jsem následně lékaře a čeká mě další operace díky zlatým rukám pana doktora . Je to arogantní a zrůdný člověk .

Oceňuji velmi profesionální přístup pana MUDr. Kamila Ungra při mém léčení a následné operaci kolene.
Vážím si i přístupu ostatních pracovníků zejména sestřiček

Velmi dobrý ortoped. Před pár roky mi operoval postupně obě kolena. Ambulantně,po operaci po svých domů a druhý den už jsem zvádla sama autem na kontrolu. Za týden od operace už jsem byla v práci. V nemocnici bych musela ležet týden po operaci a pak několik týdnů na neschopence.