Řezáčova 70, Brno-Komín, Brno

Individuální psychoterapie • Od 1 500 Kč +7 Více

Koučování • Od 3 000 Kč

Krizová intervence • Od 2 000 Kč

Partnerská psychoterapie • Od 2 000 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 1 500 Kč

Od 3 000 Kč

Od 1 500 Kč

Od 3 000 Kč

Umístění: Juraj Barbarič Psychoterapie krizová intervence

Trpěla jsem silnou poporodni depresí.
Nevím jak bych dopadla, kdyby se mi nedostalo pomoci.
V pondělí jsem zavolala a ve čtvrtek měla první sezení. Perfektní!
Moc jsem neočekávala, ale neměla jsem co ztratit. Udelala bych cokoli, aby se mi ulevilo, aby všechno nebylo opredeno temnotou, ale HLAVNĚ, abych měla radost ze svého syna. Každý den byl boj.
Určitě člověk nesmí dat na první dojem, přijdete k panu Juraji domů do pracovny a vlastně jen vykládate a dostáváte doplňující otázky. Zaplatite a podle stavu dostanete 5 sezení, kde bude probíhat hypnoza. BERTE TO! Částka není malá, ale za tu cenu, ze se vám uleví, to stojí! Je potřeba se na to neupinat a čekat ze se něco zlomí, hypnozu po hypnoze se začnete cítit lépe. Mě pomohlo 5 sezení.
Stav deprese trval několik měsíců a za měsíc a půl jsem byla v pohode. Konečně jsem šťastná a stalo to za to!
Jedno DĚKUJI nestačí!
Přeji každému z vás koho trapi něco podobného - nečekejte, já cekala zbytečně dlouho. Běžte si nechat pomoct.

Umístění: Juraj Barbarič Psychoterapie krizová intervence

Trpěla jsem silnou poporodni depresí. Pomoc mi prošla doslova za 5 minut 12.

Umístění: Juraj Barbarič Psychoterapie psychoterapie

Navštívila jsem doktora Barbariče kvůli velkému strachu z bakalářských zkoušek. To jsme zvládli ve dvou sezeních. Zmínila jsem se mu také, že celý život trpím extrémními migrénami, frekvencí i intenzitou. Překvapilo mne, že mi nabídl, že mi může zkusit s migrénami pomoci, hypnotickou psychoterapí. Nevěděla jsem, že taková možnost existuje. Ale souhlasila jsem.Díky tomu se mi migrény výrazně zlepšily. Byly mnohem méně časté a pokud už nějaká přišla, tak byla mnohem slabší, než předtím. Kvalita mého života se výrazně zlepšila.

Umístění: Juraj Barbarič Psychoterapie Jiný

Po několika letech přežívání s diagnozou torticollis spastica a hledání čehokoliv, co by mně pomohlo, když standardně používané injekce botoxu v mém případě nezabíraly, jsem našla pana Barbariče. Stačilo někoholik sezení a po velmi dlouhé době jsem začala hýbat hlavou! Můj zdravotní stav se po každé návštěvě malinko zlepšoval a postupně jsem se vrátila zpět k normálnímu životu. Na ulici se za mnou už nikdo neohlíží a ti, co vědí, čím vším jsem prošla říkají, že by nikdy nevěřili, kdyby na vlastní oči neviděli, co hypnoterapie pana Barbariče dokáže.

Umístění: Juraj Barbarič Psychoterapie psychologické poradenství

jeden z nejlepších psychologů a naprosto geniální hypnoterapeut. Před 10ti lety mi pomohl zcela změnit život. Zadlužený looser, bez kvalitního vztahu, bez naplňujícího zaměstnání. U jiných terapeutů to trvá léta, tady stačilo pár návštěv a pomalu se začaly dít věci, nový partnerský vztah, začal jsem se profilovat v novém oboru (rehabilitace), kde jsem se opravdu našel a díky tomu se zbavil i dluhů. Kopernikovský obrat za pár návštěv. Nejvíce oceňuji přístup, že je to terapie zaměřená na řešení, nikoliv hodiny rozpitvávání příčin, vrtání se v minulosti a donekonečna se něco analyzuje a rozebírá. Jeho dovednosti s hypnoterapií si cením natolik, že pokud mám nějakého pacienta s obtížemi pohybového aparátu, kde je evidentně příčina psychogenní, např. cervikální distonie, tak vždy směle doporučím, protože vím, že se šance pacienta na uzdravení mnohonásobně zvýší. (za pouhých 6 měsíců hypnoterapie se vyléčila torticolis, zatímco medicína to léčit vůbec neumí).

Umístění: Juraj Barbarič Psychoterapie psychologické poradenství

Vyhledal jsem doktora Barbariče kvůli velmi silným úzkostem, které jsem prožíval. Téměř jsem nebyl schopen odejít ze svého bytu, nemohl jsem cestovat žádným dopravním prostředkem, a prakticky jsem neměl žádný kontakt s lidmi. Po terapii u doktora Barbariče všechny úzkosti vymizely a já jsem mohl začít žít normální plnohodnotný život

Umístění: Juraj Barbarič Psychoterapie psychologické poradenství

Pana Barbariče jsem navštívil v první řadě kvůli dlouhodobým potížím se zády, když různé druhy léčby nefungovaly. Nabídl mi termín během krátké doby, což ostatní terapeuti nabídnout nemohli. Nabídl mi terapii hypnózou, s kterou jsem do té doby neměl zkušenost. Díky této metodě se aktivují v osobnosti zcela jiné a hlubinné síly, které mají pomoci človéku svým vlastním tempem a způsobem (u každého zcela originálním) k uzdravení. Nyní mohu říct, že hypnoza spolu s dalšími procedurami vedla ke výraznému zlepšení dtavu. Určitě je práce pana Barbariče vhodná pro klienty, kterým konvenční způsoby terapie nefungují a chtějí probudit svoje vnitřní síly k úzdravě.

Umístění: Juraj Barbarič Psychoterapie individuální psychoterapie

Jsem člověk, který si nikdy nemyslel, že bude potřebovat psychoterapeuta. Bohužel jsem se před pár měsíci dostal do takových psychických problémů, že jsem věděl, že potřebuji pomoc. I když jsem byl k hynoterapii skeptický, začal jsem navštěvovat pana Barbariče. Účinnost jeho způsobu léčby nemohu popřít. U mě zafungovala skvěle. Názory na pana Barbariče mohou být rozporuplné, ale ve svém oboru je odborník. Všem co čtou tuhle recenzi, mohu pana Barbariče doporučit a popřál bych jim stejný úspěch jaký jsem zaznamenal já.

Umístění: Juraj Barbarič Psychoterapie individuální psychoterapie

Pan doktor Barbarič mi pomohl s problémy se spánkem.

Umístění: Juraj Barbarič Psychoterapie poradenství pro rodiče

Pana Barbariče jsem vyhledala v životě již několikrát a vždy se mi dostalo pomoci v krátké době. Možná nemusí vyhovovat jeho práce všem, ale já ho mohu doporučit....