Julie Šulcová, logoped Praha

Mgr. Julie Šulcová

Uložit

Logoped Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Senovážné náměstí 23, Praha
Klinická logopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Vstřícnost a odborná péče


Ověřeny pacient

S tříletým synem jsme navštívili několik logopedií,protože jsme hledali vhodného odborníka pro jeho poruchu - dysfázii, neboli laicky řečeno velmi opožděný vývoj řeči. Jenom paní Exnerová s ním dokázala navázat takový kontakt, aby byl ochotný spolupracovat, což je u takto malého dítěte velmi důležité a ne každý logoped si s tím poradí. Jsem s jejím přístupem a výsledkem práce velmi spokojená, syn dělá v rámci své diagnozy po skoro roční péči slušné pokroky. K paní Exnerové teď vodím i dceru, protože půlroční péče logopedie v našem bydlišti byla naprosto bez výsledku. Dceři je 6 a chodí na logopedii velmi ráda, nemá tak výrazný problém jako syn, ale práce je na ní také dost a jsem ráda, že jsme našli toho správného člověka. Považuji paní Exnerovou za kvalitního odborníka, který rozumí své práci a je velmi citlivá při komunikaci s malými dětmi, po předchozí negativní zkušenosti na třech jiných místech to byla velká úleva najít někoho, kdo mým dětem pomůže:-)


J

Tak to já i moje dcera jsme spokojeny velice.


D

Paní logopedka není zlá nebo nepříjemná, ale připadala jsem si u ní jako u kamarádky - ne jako u profesionálky, která dokáže pomoci. Nedokázala povzbudit, necítila jsem z ní tolik potřebný nadhled.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti