Ord. praktického lékaře stomatologa
Padelky I, Zlín

Přišel jsem, viděl jsem a nechtělo se mi odejít....u pana doktora je vše přirozené, jasné a jeho práce je naprosto profesionální. Má zlaté ruce.....Díky

No neuvěřitelné......to co pan doktor dokázal udělat je prostě fantastický!!!!!!!!!

Věcný , seriozní ,s lehkým smyslem pro humor - přívětivý Člověk

Až do doby mých 40 let jsem měl neskutečnou hrůzu jen navštívit zubaře, své jsem si také se zuby užil. Pan doktor Zgroch byl prvním zubařem, který ve mne vyvolal důvěru a od té doby jej pravidelně navštěvuji, zuby mám v podstanně lepším stavu než před těmi dvaceti lety a nedám na něj dopustit. Je to samorost, který ale pacientovi vždy poradí a řekne svůj názor ať se mu líbí nebo ne. Mohu jej jen doporučit...

Tomáš Gabriel

Tento stomatolog je bez chyb. Je to prostě třída a nemá konkurenci. Jsme u něj celá rodina. Kovačová

Některá jeho rozhodnutí jsou špatná, následná léčba zdlouhavá a finančně nákladná.
Jsme (zda zůstaneme pochybuji) u něj celá rodina. Poslední dobou jsme byli cca 10x objednáni (celkem a z toho min. v polovině případů visela na dveřích cedulky, že je z nějakého důvodu nepřítomen.
Netvrdí, že nic neumí, ale po těchto zkušenostech - nedoporučuji.

Výborný zubař, jeho specifický humor a přístup k pacientovi mi pomáhá překonat hrůzu ze zubařů. Plně doporučuji.

před 20-ti lety mi opravil zub- byla to vlastně jen 1/4. Tehdy mi nebylo ani 20. Zub mi stále drží. Moc děkuji

Je smutné když hodnotíme lékaře - zda mluví hodně nebo málo. Potřebná je péče a znalos a to se nedá upřít. Je odborníkem a to je důležité. Jen tak dál pane doktore, jste dobrý lékař.

Doporučuji, pacient si na něj - jako na člověka - musí zvyknout, ale jako lékař je velmi dobrý.