Praktický zubní lékař
Horní Valy 4, Hodonín

Umístění: Praktický zubní lékař

Velice profesionální, příjemný k pacientům a hlavně šetrný. Oceňuji pečlivost, šetrnost ošetření a dodržení termínu objednání. Sestra je také fajn ;) Mohu doporučit

Vynikající stomatolog s dlouholetou zkušeností!

pana Malhockého bych nedoporučila nikomu novému, kdo by k němu chtěl přejít. Byla jsem právě tenhle případ a už od začátku jsem měla pocit, že mě ošetřuje jen proto, že paní, přes kterou jsem se k němu dostala, je jeho mnohaletá pacientka. Problémy mi řešil jen povrchově a o jiných navrhovaných řešeních nechtěl vůbec diskutovat. Nechala jsem se ošetřit v zahraničí, protože jsem nehodlala platit kvůli jednomu zubu let do Čech a co jsem si kvůli tomu od pana Malhockého vyslechla mi tedy moc profesionální nepřišlo. Jakmile jsem měla na výběr přejít k paní zubařce, kterou zaučoval, neváhala jsem...

V čekárně jsou mnohdy velké návaly. Ale to je jedniné minus, jinak je pan doktor odborně dobrý.

Přijemný,ochotny,navštěvuji ho přes 10let,nemám důvod ke stížnostem a to mám velmi velkou kazivost zubů.