Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ostravská 29, Opava
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor Jecminek je ten nejempatictejsi, velice zkuseny, vedomostmi nabity profesional a clovek se srdcem ze zlata. Vzdy mi pomohl a vnesl do zivota optimismus a rady na ktere se nezapomina.

L
Ověřeny pacient

Prostě nejlepší. Jako praktický lékař pomáhá perfektně a i problémy mimo jeho obor řeší kolikrát profesionálněji a lépe než odborní lékaři (zjištěno 2x z vlastní zkušenosti). Můžu jenom poděkovat a doporučit.

ps. A sestřiky jsou taky fajn.

H
Ověřeny pacient

Prostě nejlepší. Jako praktický lékař pomáhá perfektně a problémy mimo jeho obor řeší kolikrát profesionálněji a lépe než odborní lékaři (zjištěno 2x z vlastní zkušenosti). Můžu jenom poděkovat a doporučit.

ps. A sestřičky jsou taky fajn :)

Z
Ověřeny pacient

Je to všestranně nadaný lékař a pro firmu Teva ta největší výhra. Pomohl mi hodně, je to lékař nejen těla, ale i duše:-) Děkuji za vše. Zuzana Olbortová

Z
Ověřeny pacient

Pan doktor Ječmínek je to nejlepší, co mohlo Tevu potkat. Není to jen praktický všestranně zaměřený lékař, ale i skvělý psycholog. Vždycky všem, které znám, pomohl a vyšel vstříc. Děkujeme.

Ověřeny pacient

Pan doktor Ječmínek vyjma těla umí léčit i duši. Václav Curylo

Nemůžu si pomoc, ale poslední dobou mi pan dokrot příjde, že ho pacienti, kteří mají opravdu problém spíše otravují a dáva to jasně najevo. Zdá se, že ho ted momentálně naplnují jiné věci :( než práce.

Je to nejlepší doktor, a jsem ráda, že tam můžu docházet. Havlíková J.

Nejlepší pan doktor, co znám.

Tak lidský a empatický přístup k pacientům jsem ještě neviděl. Tohle je PAN DOKTOR, doporučuju všem. Martin Winkler (TEVA)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, je mi 17 let a mam problem s penisem... na zaludu se mi delaji takove cervene flicky a na dotek boli... po pretazeni penisu mam na kuzi (ne na penisu, ale na kuzi, jak se pretahne) takove bile pupinky a kolem toho je to cervene... a celkove je ten penis takovy citlivejsi, po masturbaci boli a obcas po pouziti wc stipe.... hygienou to byt nemuze, myju se kazdy den. Celkem se za to stydim a nechci to nikomu rikat, ani s tim jit k lekari... kdyby slo poslat fotku, tak bych poslal i fotku ... nejlepe jestli by se to nedalo vyresit nejakou mastickou nebo necim podobny... dekuju za radu

Tento způsob komunikace není dobrý,nejrozumnější je návštěva ošetřujícího lékaře. Nejvhodnější je postup- stěr na vyšetření kultivace a citlivosti a další dle výsledku

MUDr. Josef Ječmínek

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti