Praktický lékař pro dospělé
Ostravská 29, Opava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor Jecminek je ten nejempatictejsi, velice zkuseny, vedomostmi nabity profesional a clovek se srdcem ze zlata. Vzdy mi pomohl a vnesl do zivota optimismus a rady na ktere se nezapomina.

Prostě nejlepší. Jako praktický lékař pomáhá perfektně a i problémy mimo jeho obor řeší kolikrát profesionálněji a lépe než odborní lékaři (zjištěno 2x z vlastní zkušenosti). Můžu jenom poděkovat a doporučit.

ps. A sestřiky jsou taky fajn.

Prostě nejlepší. Jako praktický lékař pomáhá perfektně a problémy mimo jeho obor řeší kolikrát profesionálněji a lépe než odborní lékaři (zjištěno 2x z vlastní zkušenosti). Můžu jenom poděkovat a doporučit.

ps. A sestřičky jsou taky fajn :)

Je to všestranně nadaný lékař a pro firmu Teva ta největší výhra. Pomohl mi hodně, je to lékař nejen těla, ale i duše:-) Děkuji za vše. Zuzana Olbortová

Pan doktor Ječmínek je to nejlepší, co mohlo Tevu potkat. Není to jen praktický všestranně zaměřený lékař, ale i skvělý psycholog. Vždycky všem, které znám, pomohl a vyšel vstříc. Děkujeme.

Pan doktor Ječmínek vyjma těla umí léčit i duši. Václav Curylo

Nemůžu si pomoc, ale poslední dobou mi pan dokrot příjde, že ho pacienti, kteří mají opravdu problém spíše otravují a dáva to jasně najevo. Zdá se, že ho ted momentálně naplnují jiné věci :( než práce.

Je to nejlepší doktor, a jsem ráda, že tam můžu docházet. Havlíková J.

Nejlepší pan doktor, co znám.

Tak lidský a empatický přístup k pacientům jsem ještě neviděl. Tohle je PAN DOKTOR, doporučuju všem. Martin Winkler (TEVA)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, je mi 17 let a mam problem s penisem... na zaludu se mi delaji takove cervene flicky a na dotek boli... po pretazeni penisu mam na kuzi (ne na penisu, ale na kuzi, jak se pretahne) takove bile pupinky a kolem toho je to cervene... a celkove je ten penis takovy citlivejsi, po masturbaci boli a obcas po pouziti wc stipe.... hygienou to byt nemuze, myju se kazdy den. Celkem se za to stydim a nechci to nikomu rikat, ani s tim jit k lekari... kdyby slo poslat fotku, tak bych poslal i fotku ... nejlepe jestli by se to nedalo vyresit nejakou mastickou nebo necim podobny... dekuju za radu

Tento způsob komunikace není dobrý,nejrozumnější je návštěva ošetřujícího lékaře. Nejvhodnější je postup- stěr na vyšetření kultivace a citlivosti a další dle výsledku

MUDr. Josef Ječmínek