Adresa

Ostravská 29, Opava
Praktický lékař pro dospělé

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Všeobecná zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
22 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient

Prostě nejlepší. Jako praktický lékař pomáhá perfektně a i problémy mimo jeho obor řeší kolikrát profesionálněji a lépe než odborní lékaři (zjištěno 2x z vlastní zkušenosti). Můžu jenom poděkovat a doporučit.

ps. A sestřiky jsou taky fajn.


H
Ověřeny pacient

Prostě nejlepší. Jako praktický lékař pomáhá perfektně a problémy mimo jeho obor řeší kolikrát profesionálněji a lépe než odborní lékaři (zjištěno 2x z vlastní zkušenosti). Můžu jenom poděkovat a doporučit.

ps. A sestřičky jsou taky fajn :)


Z
Ověřeny pacient

Je to všestranně nadaný lékař a pro firmu Teva ta největší výhra. Pomohl mi hodně, je to lékař nejen těla, ale i duše:-) Děkuji za vše. Zuzana Olbortová


Z
Ověřeny pacient

Pan doktor Ječmínek je to nejlepší, co mohlo Tevu potkat. Není to jen praktický všestranně zaměřený lékař, ale i skvělý psycholog. Vždycky všem, které znám, pomohl a vyšel vstříc. Děkujeme.


Ověřeny pacient

Pan doktor Ječmínek vyjma těla umí léčit i duši. Václav Curylo


Nemůžu si pomoc, ale poslední dobou mi pan dokrot příjde, že ho pacienti, kteří mají opravdu problém spíše otravují a dáva to jasně najevo. Zdá se, že ho ted momentálně naplnují jiné věci :( než práce.


Je to nejlepší doktor, a jsem ráda, že tam můžu docházet. Havlíková J.


Nejlepší pan doktor, co znám.


Tak lidský a empatický přístup k pacientům jsem ještě neviděl. Tohle je PAN DOKTOR, doporučuju všem. Martin Winkler (TEVA)


Je to náš rodiný lékař jsme spokojeni celá rodina.Děkujem Smolka Jan


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobry den, je mi 17 let a mam problem s penisem... na zaludu se mi delaji takove cervene flicky a na dotek boli... po pretazeni penisu mam na kuzi (ne na penisu, ale na kuzi, jak se pretahne) takove bile pupinky a kolem toho je to cervene... a celkove je ten penis takovy citlivejsi, po masturbaci boli a obcas po pouziti wc stipe.... hygienou to byt nemuze, myju se kazdy den. Celkem se za to stydim a nechci to nikomu rikat, ani s tim jit k lekari... kdyby slo poslat fotku, tak bych poslal i fotku ... nejlepe jestli by se to nedalo vyresit nejakou mastickou nebo necim podobny... dekuju za radu

    Tento způsob komunikace není dobrý,nejrozumnější je návštěva ošetřujícího lékaře. Nejvhodnější je postup- stěr na vyšetření kultivace a citlivosti a další dle výsledku

    MUDr. Josef Ječmínek

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti