Ord.PL pro děti a dorost + alergologie
Libušina 823, Roudnice nad Labem

Profi přístup pana doktora i sestřičky. Vždy nám vyšli vstříc.

u tohoto pana doktora jsem byla se synem na alergologickém vyšetření....přístup pana doktora i sestřičky byl výborný, měla jsem dobrý pocit,a také v čekárně nás to bavilo, krásně vymalovaná , příjemné sezení....nyní uvažuji o panu doktorovi jako o našem pediatrovi..po selhání naší MUDr.

Pan doktor nám vždy dokázal pomoci a to dcera měla opravdu požehnaně problémů.Je to velmi klidný,přívětivý člověk,který vždy v klidu odpoví na vše,na co se ptám,bohužel takoví nejsou všichni,pospíchají a odpovědi odbydou rychle,aby mohli vzít dalšího pacienta.pana doktora máme moc rádi.Já už od dětství,chodila jsem k němu i já jako dítě.Nesmím zapomenout ani na sestřičku-jsou prostě sehraný tým,oba dva mají dobré srdíčko a i když si o nás pacientech občas musí myslet své,nikdy nedají nic na sobě znát.

Pan doktor je opravdový odborník! Je milý, vstřícný, poradí... Nenutí drahé propagované vakcíny či léky, jako jiní lékaři, kteří z toho mají provize, každé své rozhodnutí konzultuje s rodiči.. Mé dítě se u něho v ordinaci nebojí, ani když dostane injekci nebo mu sestgřička či pan doktor provádějí nepříjemné vyšetření. Každému mohu tuto ordinaci jen a jen doporučit.

vyborny lekař

Pan doktor i sestřička jsou moc fajn. Když jsme šli se synem na kontrolu hned druhý den po propuštění z porodnice, vzal nás pan doktor okamžitě bez čekání, aby mimi nenastydlo a nenakazilo se od ostatních dětí. V ordinaci nám pan doktor vše vysvětlil, sestřička zrovna tak. Dostali jsme vitamíny, různá doporučení, dokonce telefonní čáslo na pana doktora domů, pokud by byl nějaký problém mimo ordinační dobu. Pan doktor i sestřička se nám jako rodičům i našemi mimíškovi vždy 100procentně věnují. Nyní jsme vedli dlouho debatu o očkování a pan doktor mi vše podrobně ukázal, vysvětlil a choval se jako opravdový profesionál. Ordinaci tohoto lékaře mohu vřele doporučit.

K PANU DOKTOROVI CHODÍM S DĚTMI JIŽ NĚKOLIK LET, JEHO PŘÍSTUP K DĚTEM I K RODIČŮM JE ÚŽASNÝ, VŠE CO JE POTŘEBA MILE VYSVĚTLÍ. SESTŘIČKA JE HODNÁ A VELMI MILÁ.

K panu Doktorovi chodím již 10let a jeho přístup a přístup sestřičky byl vždy velmi dobrý.
Dále i jeho přístup ke mě jako k matce byl vždy velmi citlivý.Mohu jen doporučit.

Nepředepisuje zbytečně antibiotika ani žádné jiné léky, kladný a zodpovědný přístup k pacientům i k rodičům.

Vstřícnost pana doktora i k dospělím alergikům je obdivuhodná a moc Vám i sestřičce děkuji.